تصاویر خودروی الکتریکی و زیبای پژو

تصاویر خودروی الکتریکی پژو

پرتال خبری واکنش:پژو تصاویر و جزئیاتی از طرح خودروی جدید الکتریکی کوپه منتشر کرده که با یک بار شارژ باتری می تواند مسافت ۴۵۰ کیلومتری را بپیماید.
خودروی الکتریکی مفهومی پژو  Fractal نام دارد که در نمایشگاه فرانکفورت رونمایی میشود. این خودرو، کوپه چهار نفره ای است که می تواند تجربه متفاوتی را برای رانندگان علاقه مند به دنبال داشته باشد.طول این خودرو ۳.۸۱ متری، عرض ۱.۷۷ متر و وزن ۱۰۰۰ کیلوگرم است.

تصاویر خودروی الکتریکی پژو

از ویژگی های این خودرو میتوان به سقف جمع شونده، چرخ های ۱۹ اینچی فیبرکربنی و انتقال نیرو به هر چهار چرخ اشاره کرد. برآمدگی های قسمت جلو و عقب خودرو نسبت به محور چرخ ها بسیار اندک است. سیستم تعلیق با ارتفاع قابل تنظیم می تواند فاصله کف خودرو از سطح زمین را بین ۷ تا ۱۱ سانتی متر تغییر دهد.

قابلیت های دیگر این خودرو چراغ های  LED باریک، مشبک و ترکیبی از دو رنگ بدنه است که قسمت تیره آن از ترکیب فیبر کربی ساخته شده . چرخ های باریک با مقاومت چرخشی پایین و همینطور سقف بازشوی کروکی مجهز است تا بتواند مورد توجه مخاطبان خاص قرار بگیرد.

تصاویر خودروی الکتریکی پژو

خودرو از دو موتور الکتریکی استفاده می شود که هر کدام روی یک محور قرار گرفته اند. هر یک از این موتورها ۱۰۲ اسب بخار توان داشته و از یک باتری ۳۰ کیلووات ساعتی نیز برای تامین نیرو استفاده می کند.

تصاویر خودروی الکتریکی پژو

پژو مدعی است، بیش از ۸۰ درصد قطعات داخلی این خودرو با استفاده از چاپ سه بعدی ساخته شده اند. خطوط تیز و گردی که در طراحی این خودرو دیده می شوند به گونه ای است که این خودرو بتواند به شکل اصلی خودروهای پژو نزدیک باشد. در طراحی داشبورد آن نیز از طرح اولیه SR۱ استفاده شده که در سال ۲۰۱۰ میلادی معرفی شده بود.

و در پایان کنسولی که در وسط این خودرو قرار گرفته مجهز به نمایشگر ۷.۷ اینچی از نوع AMOLED و برخورداری از قابلیت لمسی است که می تواند سرگرمی سرنشینان خودرو را به ارمغان بیاورد.