کافه گردش
عکس
۲۲ فروردین ۱۳۹۵, ۵:۵۹ ب.ظ

مراسم تشییع ثریا حکمت با حضور هنرمندان /تصاویر

پرتال اجتماعی واکنش:مراسم تشییع پیکر مرحومه ثریا حکمت با حضور هنرمندان و مردم برگزار شد. در ادامه عکس هایی از مراسم تشییع پیکر ثریا حکمت را مشاهده خواهید کرد.مراسم تشییع ثریا حکمت برگزار شد. در این مراسم که صبح روز یکشنبه برگزار شد، معاون سینمایی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، برخی از تهیه کنندگان، کارگردانان، تصویربرداران، بازیگران و هنرمندان عرصه سینما و اقشار مختلف مردم حضور داشتند.

جهانگیر الماسی، مهدی فخیم زاده، ‌اصغر همت، علی دهکردی، ‌مجید علیزاده، شیرین همدانی، ‌اصغر هاشمی، ‌شیرزاد گودرزی، گیتی معینی، مهدی میامی، ‌علی نظری، محمد موسوی، حبیب الله اسماعیلی، ‌هوشنگ حمزه ای و حسن نوروزی از جمله بازیگران، کارگردانان و تهیه کنندگان شرکت کننده در این مراسم بودند.

معاون سینمایی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این مراسم گفت: خانم حکمت یک بازیگر ارزشمند بود که کارهای سینمایی او هرگز از یاد و خاطر مردم محو نخواهد شد.حجت الله ایوبی اظهار کرد: از وضعیت معیشتی حال حاضر هنرمندان راضی نیستیم، از طرفی متاسفانه به نیازهای اساسی این قشر فرهیخته نیز نمی توان در حد لزوم پاسخ داد.
ایوبی گفت: امکانات در اختیارات ما نیست و از سوی دیگر مردم از پشت صحنه های سینما و گرفتاری های این قشر بازیگر و عوامل و دست اندرکاران مطلع نیستند.وی اظهار امیدواری کرد که دولت به طریقی برنامه ریزی و عمل کند که راه های رفع گرفتاری این قشر فرهیخته که تمام تلاش خود را برای اطلاع رسانی و حفظ فرهنگ اصل ایرانی قرار داده، هموار شود.رئیس سازمان سینمایی گفت: کارها و آثار ارزشمند مرحومه ثریا حکمت یک صدقه جاری و برای همیشه ماندگار است.

علی دهکری در مراسم تشییع ثریا حکمت

علی دهکری در مراسم تشییع ثریا حکمت

حضور هنرمندان در  تشییع ثریا حکمت

حضور هنرمندان در  تشییع ثریا حکمت

مراسم تشییع ثریا حکمت ۱

مراسم تشییع ثریا حکمت 1

 ثریا حکمت

مراسم تشییع ثریا حکمت 2

مهدی فخیم زاده در مراسم تشییع ثریا حکمت

soraya_hekmat_4.jpg

soraya_hekmat_5.jpg

soraya_hekmat_6.jpg

جهانگیر الماسی در مراسم تشییع ثریا حکمت

جهانگیر الماسی در مراسم تشییع ثریا حکمت

مراسم تشییع پیکر ثریا حکمت

سارا ابراهیمی
1,305 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *