گریم متفاوت کامبیز دیرباز /تصاویر

پرتال اجتماعی واکنش:سریال «برادر» به کارگردانی جواد افشار بعد از پایان تصویربرداری در شهرک راه آهن به بازار بزرگ تهران می روند و در بخش هایی از این محل دکور می سازند.تا کنون سهیلا رضوی، پوریا پورسرخ، سوگل طهماسبی و حسن پورشیرازی بازیگران این مجموعه که به تهیه کنندگی نعمت چگینی تولید می شود در شهرک راه آهن جلوی دوربین رفته اند و باقی بازیگران از هفته آینده همکاری شان آغاز می شود.

گریم متفاوت کامبیز دیرباز /تصاویر

لوکیشن بعدی مجموعه تلویزیونی «برادر» بازار بزرگ تهران است. طراحان صحنه این سریال در همین محل برای تکمیل عناصر بصری صحنه در بخش هایی از بازار به ساخت دکور مشغول هستند.یکی از نکات قابل توجه این سریال گریم متفاوت کامبیز دیرباز است که اخیرا او را با حضور در مجموعه تلویزیونی «پشت بام تهران» روی آنتن دیده بودیم.

گریم متفاوت کامبیز دیرباز /تصاویر

در خلاصه داستان این سریال آمده است: حاج کاظم پهلوان مردی خیر و از تجار سرشناس برنج ایران است که با تأکید بر حمایت از تولید ملی، فقط در زمینه تجارت برنج ایرانی فعالیت می‌کند. او به همراه پسرش مسعود و دخترش مریم که یک روزنامه نگار پر جنب و جوش است بر ضد واردات قاچاق برنج های تاریخ گذشته و مسموم به ایران مبارزه می‌کند. این اقدام باعث دشمنی دلالان و قاچاقچیان این تجارت با وی شده است. دشمنان با اغفال ناصر پسر دیگر او وارد تجارت سالم حاج کاظم شده و همین امر به وقوع ماجراهایی منجر می‌شود که… .

بازیگرانی که در این مجموعه ایفای نقش می کنند عبارتند از کامبیز دیرباز، پوریا پورسرخ، لیلا اوتادی، سهیلا رضوی، سوگل طهماسبی، کاوه خداشناس، محمد رسول صفری، قدرت الله صالحی، سید مهرداد ضیایی، رضا توکلی، بهنام قربانی، مژگان بیات، علیرضا درویش زاده، امیر منصور فلاح، حسین پارسا، افسانه تهرانچی، سمیرا مهدوی شکیبا، مهرداد ایل بیگی، زهرا فراهانی و حسن پورشیرازی