کافه گردش
آرایش صورت
۲۵ بهمن ۱۳۹۵, ۱۰:۱۵ ق.ظ

جدیدترین مدل آرایش ویژه ولنتاین

پرتال اجتماعی واکنش:فرقی نمی‌کند شما در رابطه باشید و یا در ایام منتهی به ولنتاین سینگل باشید، بخواهید با دوستان‌تان دورهمی یا جشنی برگزار نمایید و یا اینکه در کافه‌ای با خودتان خلوت نمایید. درهمه شرایط باید برای روز ولنتاین ایده‌‌ها و برنامه ‌ریزی‌هایی داشته باشید. یکی‌از مرسوم‌ترین برنامه‌های خانم‌های جوان ، آرایش ولنتاین برای این روز خاص است.ولنتاین روز عشق ورزیدن است و شما می‌توانید این عشق را به دوست، نامزد یا معشوقه‌تان ابراز نمایید. اما بهتر است با ظاهری آراسته به استقبال این روز بروید و طرف مقابل‌تان را به‌نوعی سورپرایز نمایید.

به همین دلیل تعدادی از بهترین و جدیدترین مدل‌های میکاپ و آرایش ولنتاین را انتخاب کرده‌ایم که می توانید با انجام آن‌ها خودتان را هم‌چون ملکه‌ای جذاب برای پادشاه‌تان جلوه دهید.

جدیدترین مدل آرایش ویژه ولنتاین

اگر رابطه‌تان چندین ساله‌ است و یا در این روز خاص قرار است در جشنی حضور داشته باشید، این سبک آرایشی می‌تواند بسیار مناسب باشد. خط چشم بسیار جذاب و سایه، لاک‌ و رژ تیره می‌تواند جذابیتی خاصی به شما دهد.

جدیدترین مدل آرایش ویژه ولنتاین

این مدل آرایش برای خانم‌هایی مناسب‌تر است که صورت گرد و تقریبا پری دارند. سایه‌هایی که در این مدل استفاده شده‌اند بسیار جذاب هستند و می‌توانند یک روز خاص را برای‌تان رقم بزنند.

جدیدترین مدل آرایش ویژه ولنتاین

اگر محدودیتی در رنگ‌کردن موهای‌تان ندارید، رنگ خاکستری یا نقره‌ای یکی‌از خاص‌ترین رنگ‌هایی است که می‌توانید در این روز با آن ظاهر شوید. این رنگ برای کسانی که چشم‌هایی رنگی دارند، بسیار مناسب است.

جدیدترین مدل آرایش ویژه ولنتاین

یکی‌از جذاب‌ترین مدل‌های آرایش ولنتاین برای خانم‌های جوان. در این مدل نیز بیشتر از رنگ‌های تیره استفاده می‌شود.

جدیدترین مدل آرایش ویژه ولنتاین

از نمونه‌های فانتزی آرایش برای کسانی که به‌دنبال تنوع و تفاوت هستند. رنگ رزگُلد ازجمله مهم‌ترین ویژگی‌های این سبک است.

جدیدترین مدل آرایش ویژه ولنتاین

رهـــــــــــــا مسعودی
1,069 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *