کافه گردش
آرایش صورت
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۱:۰۰ ق.ظ

جدیدترین مدل خط چشم سال۲۰۱۷

پرتال اجتماعی واکنش:مدل خط چشم جذاب و زیبا برای خانم‌های ایرانی

جدیدترین مدل خط چشم سال۲۰۱۶

مدل خط چشم های قدیمی نظیر گربه‌ای، مصری و دوخطی این روزها گویا با تغییراتی دوباره مورد استفاده قرار می‌گیرند و توانسته‌اند به روزهای اوج خودشان بازگردند. اگر شما نیز از مدل‌های تکراری و معمولی خط چشم‌های خودتان خسته شده‌اید، این شانس را دارید که با آرایش چشم‌گیر و بسیار زیبایی در مهمانی‌ها یا جشن‌های عروسی بدرخشید.اگر شما نیز به دنبال بهترین‌ها هستید، بهترین مکان را برای پیدا کردن آن انتخاب کرده‌اید. در این‌جا تعدادی از بهترین نمونه‌ها و مدل خط چشم را برای‌تان آورده‌ایم که با یک‌بار امتحان عاشق آن‌ها خواهیدشد.

جدیدترین مدل خط چشم سال۲۰۱۶

جدیدترین مدل خط چشم سال۲۰۱۶

ابتدا با خط چشم مایع، در امتداد مژه‌های‌تان خط چشم را به شکل یک بال بکشید. سپس از وسط خط چشم شروع کرده و دومین خط را به موازات خط اول بکشید. در انتهای ابروها این دو خط را به یکدیگر متصل نمایید. اگر می‌خواهید خط چشم‌تان بیشتر دیده شود، خط سفیدی نیز به آن اضافه نمایید.

جدیدترین مدل خط چشم سال۲۰۱۶

ابتدا خط چشم مایع را برروی لبه بالایی چشم‌های‌تان بکشید. هنگامی که خط چشم بالا را کشیدید، در گوشه داخلی چشم نیز خط کوچکی بکشید. به گونه‌ای که با خط بالا هم‌خوانی داشته باشد و در راستای آن باشد. دو خط را در گوشه به یکدیگر متصل نمایید تا دقیقا شبیه به چشم گربه شود.

جدیدترین مدل خط چشم سال۲۰۱۶

پس‌از رسم خط دلخواه و محبوب‌تان برروی لبه بالایی چشمم، از گوشه خط بالایی شروع کنید و خطی منحنی زیر خط مژه‌هایتان به فاصله چند میلی‌متر بکشید. فضای بین این دو را با سایه سفید رنگ پرکنید.

جدیدترین مدل خط چشم سال۲۰۱۶

با استفاده از خط ژله‌ای یا مایع، خطی برروی لبه بالایی چشم بکشید. سپس با برس کوچک خط چشم، خطی بربالای این خط نیز بکشید. بهتر است هردو خط را تا انتهای ابرو ادامه دهید تا زیباتر دیده شود. هردو خط را در انتها به یکدیگر متصل کنید. می‌توانید فصای بین دو خط را خالی بگذارید یا بنابه سلیقه خودتان با سایه‌ای سفیدرنگ پر کنید.

رهـــــــــــــا مسعودی
1,036 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *