راز جوان ماندن بازیگران زن ایرانی از زبان خودشان

پرتال اجتماعی واکنش:چند روز پیش داشتم یک فیلم ایرانی نگاه می‌کردم که مهناز افشار بازیگر نقش اول آن بود. چیزی که همان لحظه به ذهنم خطور کرد این بود که خانم افشار با وجود سن اش باز هم مانند یک دختر جوان و پر انرژی به نظر می‌رسد. تصویر او را در فیلم آتش بس به ذهنم آوردم و واقعا تعجب کردم. این فیلم را من زمان  راهنمایی دیده بودم و در طول این  مدتی که گذشته است، مهناز افشار هیچ تغییری نکرده است! البته خیلی خوب است که بازیگر مورد علاقه ام، جوان مانده و مثل همیشه زیباست اما به نظر شما بهتر نیست راز جوانی اش را بدانیم؟ با خودم فکر کردم که چه بدی دارد ما هم از او پیروی کنیم ؟!

مهناز افشار تنها بازیگری نیست که این موضوع در موردش صدق می‌کند. برای همین هم به دنبال راز جوانی بازیگران زن ایرانی گشتم. اگر شما هم مثل من فکر می‌کنید و به زیبایی خود اهمیت می‌دهید، خواندن ادامه‌ی این مطلب را پیشنهاد می‌کنم.

نیوشا ضیغمی :
Snapshot_2016-01-16_113941
خانم ضیغمی پوست فوق العاده ای دارد و در اینباره می‌گوید: من پوsت چربی دارم برای همین هم به سلامتی آن خیلی اهمیت می‌دهم. غذای سالم و آرامش می‌تواند یکی از راز های زیبایی او باشد که به آن اشاره می‌کند.

بهاره رهنما:
Snapshot_2016-01-16_113957
بهاره از ۴۰ سالش گذشته ولی جوان تر دیده می‌شود. او راز زیبایی اش را در غذای مناسب می‌داند. بهاره می‌گوید روزانه مقدار زیادی آب می نوشم و از کرم های ضد آفتاب استفاده می‌کنم.

مهناز افشار:
Snapshot_2016-01-16_114009
مهناز افشار هم می‌گوید که برای جوان ماندن پوست باید استفاده از لوازم آرایشی را به حداقل برسانید .

گوهر خیر اندیش:
Snapshot_2016-01-16_114022
اصلا باور نمی‌کنم که گوهر خیر اندیش ۶۰ سالش باشد! خانم خیراندیش بیشتر غذای گیاهی می‌خورد و مصرف میوه را بسیار توصیه می‌کند.

 نیکی کریمی :
Snapshot_2016-01-16_114036
غذای خوب و خواب کافی دلیلی است که باعث شده تا خانم کریمی جوان تر و زیبا تر دخترهای  ۱۸ ساله به نظر برسد.

نیکی کریمی

نیکی کریمی