کافه گردش
آرایش صورت
۲ آذر ۱۳۹۴, ۱۱:۴۸ ق.ظ

رفع سیاهی دور چشم با این کانسیلرها

پرتال اجتماعی واکنش: برای برطرف کردن سیاهی و چین و چروک اطراف چشم، به صورت حرفه‌ای باید به جای کرم‌پودر از کانسیلرها استفاده کنید که مخصوص این کار طراحی شده‌اند. استفاده از کانسیلرهایی با عصاره طبیعی گیاهان و میوه‌ها به شما کمک می‌کند تا با این سیاهی‌ها و خطوط مقابله کنید و عیوب را از بین ببرید. کانسیلرهای پیشنهادی ما کار خرید را برای شما آسان می‌کند.

کاربرد راحت

سیاهی دور چشم را با این کانسیلرها محو کنید

این کانسیلر جدید با ماده‌ای سبک دارای پوششی طبیعی است که می‌تواند مدت‌های طولانی روی پوست باقی بماند؛ بدون اینکه ذره‌ای از پوشش‌دهی آن کم شود. کانسیلر مایع فارماسی با فرچه نرمی که دارد استفاده را برای خانم‌ها آسان کرده و به راحتی لک‌ها و چین و چروک اطراف چشم را می‌پوشاند. این محصول بافت صافی دارد و تفاوت رنگ‌ها را محو می‌کند.


رفع خستگی

سیاهی دور چشم را با این کانسیلرها محو کنید

کانسیلرهایی در بازار وجود دارند که بافت ابریشمی دارند و دور چشم را یکدست و روشن می‌کنند ؛ برند دیور ادعا می‌کند کانسیلری دارد که قادر است هم پوست را شفاف کند و هم به طرز خیره‌کننده‌ای خستگی چشم‌ها را برطرف سازد.


افسانه‌ای برای زیر چشم

سیاهی دور چشم را با این کانسیلرها محو کنید

کانسیلر کلینیک که به افسانه زیر چشم معروف است، چین و چروک زیر چشم را از بین می‌برد و پوست را نرم می‌کند. این کانسیلر به علت مرطوب‌کننده‌ای که دارد پف چشم را کاهش می‌دهد و خطوط اطراف چشم را از بین می‌برد. این کانسیلر علاوه بر اطراف چشم، در دو طرف بینی هم استفاده می‌شود.


برس جادویی

سیاهی دور چشم را با این کانسیلرها محو کنید

سیاهی و خطوط اطراف چشم می‌تواند زیبایی شما را زیر سوال ببرد اما کانسیلرهای گرلن با خاصیت ماندگاری بالا و روغن «مر» که دارند تا اندازه‌ای این مشکل را برطرف کرده‌اند. این کانسیلر با برس جادویی خود همه عیوب را می‌پوشاند، چین و چروک را از بین می‌برد و پوست زیر چشم شما را نرم می‌کند.


میوه‌درمانی کنید

سیاهی دور چشم را با این کانسیلرها محو کنید

این محصول بورژوا فقط یک کانسیلر معمولی نیست زیرا اولین نقش آن  خاصیت مرطوب‌کنندگی فوق‌العاده قوی است که آن  را از عصاره خربزه، تمشک و زردآلو به دست آورده است. کانسیلر بورژوا در ۳ رنگ طبیعی با مخلوطی از میوه‌های سالم به پوست اجازه تنفس می‌دهد و برای پوست‌های چرب مناسب است.


با بی یو جوان بمانید

سیاهی دور چشم را با این کانسیلرها محو کنید

از کانسیلرهای آرایشی به خاطر اثرات بدی که روی شادابی پوست دارند، بد و خوب شنیده‌ایم اما انتخاب شما زیبایی‌تان را رقم می‌زند. کانسیلر بیو علاوه بر پوشش عالی و طراوت، تیرگی دور چشم را برطرف می‌کند و خطوط اطراف چشم را از بین می‌برد. این کانسیلر با درخشش مات خود دارای مواد معدنی میکا و کریستال است که منعکس‌کننده نور است.

سارا ابراهیمی
911 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *