زیبایی صورت با ماسک کاغذ

زیبایی صورت با ماسک کاغذ

ماسک کاغذ و فواید آن

زیبایی صورت با ماسک کاغذ

پرتال اجتماعی واکنش:اگر صفحات اینستاگرام افراد مشهور، مدل ها و بازیگرها را دنبال کرده باشید، حتما دیده اید که اکثرا از ماسک های زیبایی، استفاده می کنند، یکی از این ماسک ها، ماسک کاغذ است، در واقع این ماسک ها به صورت آماده عرضه می شوند و فواید زیادی دارند، در این مطلب به تمام سوالات شما درباره این ماسک ها پاسخ داده می شود پس با ما همراه باشید.

۱)ماسک کاغذ چیست؟

یکی از متخصصان پوست  و مو در کره، می گوید این نوع ماسک ها به دلیل سهولت استفاده مخصوص کسانی است که فرصت کم تری دارند. این ماسک از کف دریا و یک نوع نخ مخصوص ساخته می شود، وفواید زیادی دارد و برای هر پوستی فرمول مخصوص به خود را دارد.

۲)نحوه استفاده:

ابتدا از بسته بندی ماسک را خارج کنید، آنرا روی پوست خود پهن کنید و اجازه دهید به مدت ده الی بیست دقیقه بماند، پس از برداشتن با سرم مخصوصی که در بسته بندی قرار دارد، صورت خود را بشویید.

۳) هفته ای چند بار باید استفاده شود:

برای این که تاثیر مثبت آنرا روی پوست تان متوجه شوید، هفته ای دو بار باید از این ماسک استفاده کنید. در فصول سرد سال هفته ای سه الی چهار بار باید از این ماسک استفاده شود.

۴)آیا برای همه پوست ها مناسب است؟

خوشبختانه ماسک کاغذ هم دارای فرمول های مختلفی است، برای پوست های حساس، ‌فرمول شامل ستاره دریایی مناسب است، برای پوست های چرب فرمول دارای جینسینگ و برای پوست های خشک فرمول دارای الوئه ورا و گل های داوودی پیشنهاد می شود.

زیبایی بازیگران مشهور و ماسک کاغذ + تصاویر

۵) قیمت آنها چقدر است؟

انواع این ماسک دارای قیمت های متفاوتی است، از ۶ دلار تا ۱۱۰ دلار وجود دارد.

۶) آیا واقعا استفاده از این ماسک ها مفید است؟

بله، زیرا بعد از چند بار استفاده شما تاثیرات آنرا روی پوست خود متوجه خواهید شد.مزیت دیگر آن هم قابل حمل بودن آن است و شما می توانید در سفر و یا هواپیما هم از آن استفاده کنید.