فوت وفن آرایشگری در استفاده از رژ لب قرمز

پرتال اجتماعی واکنش:رژ لب یکی از وسایل آرایشی بسیار مهم برای خانم ها محسوب می‌شود  که معمولا بدون آن ،آرایش خود را کامل نمی بینند. در این میان رژ لب قرمز همیشه بسیار پرطرفدار و جذاب بوده و هیچ موقع  هم از مد نمی افتد. این رنگ علاوه بر زیبایی منحصر به فرد خود ،موجب ایجاد حس شادابی و جوانی  چهره نیز می شود. بسیاری از ستارگان هالیوود، از طرفداران سرسخت این رنگ زیبا  بوده و در بسیاری از مذاسم هایی که شرکت می‌کنند از این رنگ برای آرایش لب های خود استفاده می‌کنند. اگر شما هم می خواهید از رنگ قرمز برای آرایش لب های خود استفاده کنید به طوریکه لب هایتان  زیبا و طبیعی به نظر برسد، باید نکاتی را رعایت کنید. توجه به این نکات خالی از لطف نخواهد بود.
قبل از شروع آرایش لب ها ،همیشه بهتر است اول آنها را لایه برداری کرده و پوسته ها و سلولهای مرده روی لب را از بین ببرید. راههای زیادی برای اینکار وجود دارد و یکی از ساده ترین کارها این است که خیلی راحت ،مسواکی را با آب گرم مرطوب کرده و سراسر لب را با آن ماساژ دهید. چنانچه لب های بسیار حساسی دارید ،بهتر است به جای استفاده از مسواک ،از اسکراب های ملایم لب برای این منظور استفاده کنید. کمی اسکراب لب را با نوک انگشتان خود به آرامی روی لب ها پخش کنید تا کم کم نرمی و لطافت لب ها را حس نمایید.

لایه برداری لب
Snapshot_2016-01-17_113251
بعد از مرحله اول کار و آماده سازی لب ها برای آرایش ،بهتر است از چپ استیک Chapstick ،برای نرمی هر چه بیشتر و ماندگاری بالاتر رژ ، استفاده کنید.حالا از وسط لب و به سمت گوشه ها، رژ لب را زده و پیشنهاد می کنیم برای حجم دهی زیباتر لب ها و برای اینکه پس از ساعت ها و حتی غذا خوردن ،رنگ زیبای رژ خود را حفظ کنید ، رژ را به جای مالیدن به لب ها به صورت ضربه ای بزنید.

Snapshot_2016-01-17_113303

در این مرحله، تکه ای دستمال کاغذی را بین دو لب قرار داده و کمی لب ها را روی هم فشار دهید. بعد لایه دوم رژ خود را بزنید. با اینکار رنگ یکنواخت و یکدست تری خواهید داشت.  در انتهای کار مقداری برق لب را در مرکز لب پایینی زده و لب ها را کمی به هم فشار دهید. با این عمل ،وسط لب ها برجسته تر شده و حجیم تر و زیباتر به نظر خواهند رسید.
Snapshot_2016-01-17_113314

Snapshot_2016-01-17_114251