معرفی برترین محصولات مراقبت از پوست

پرتال اجتماعی واکنش:این روزها خیلی از کرم پودرها یا لوازم آرایش دارای SPF هستند اما اگر یک روز دلتان خواست که آرایش نکنید آنوقت چه؟ در اینجا سه راه به شما پیشنهاد می کنیم که بتوانید میزان SPF بیشتری به پوستتان برسانید.وقت اعتراف رسیده است! با اینکه همه ما می دانیم مراقبت از پوست در برابر آفتاب چقدر مهم است اما خیلی پیش می آید که فراموش کنیم ضد آفتاب بزنیم.

یک محلول کاربردی:
محلول با SPF15
اگر دوست ندارید ضد آفتاب بزنید، از محلول های مراقبت پوست استفاده کنید که درون خود SPF دارند. یکی از محصولات مرغوب در این زمینه محلول روغنی توماس رات است که خاصیت مرطوب کنندگی فوق العاده، خواص ضد پیری پوست و SPF15 دارد. با زدن این روغن به پوستتان حتی اگر بخواهید بدون آرایش هم بیرون بروید، خیالتان راحت است که پوست پرتوهای مضر خورشید را جذب نمی کند.

معرفی برترین محصولات مراقبت از پوست
کرم های زیرسازی:
فرمول های محصولاتی مثل کیت سامرویل که SPF15 دارند برای استفاده زیر آرایش بسیار مناسب اند چون لایه ای صاف و نامرئی روی پوست شما ایجاد می کنند و همچنین اگر روی آن هر نوع آرایشی بکنید باعث ماندگاری آرایشتان می شود.

معرفی برترین محصولات مراقبت از پوست

پیشنهادی برای مرحله آخر آرایش:
پودر برنزه با SPF15
اگر کرم ضد آفتاب، مرطوب کننده دارای SPF یا محلول ها را فراموش کردید، جای نگرانی نیست. پودرهای پنکک که داری SPF هستند می توانند به کمک شما بیایند. محصولاتی مثل پودر برنزه کلینیک SPF15 دارد و می تواند به عنوان لایه آخر روی آرایش شما بنشیند و علاوه بر رنگ زیبا و گرمی که به چهره تان می دهد از پوست شما نیز محافظت کند.

معرفی برترین محصولات مراقبت از پوست