نکاتی مهم برای افزایش ماندگاری آرایش

پرتال اجتماعی واکنش:به یک مهمانی دعوت شده‌اید و با ظاهری کاملا آراسته و آرایشی مناسب در آن حاضر شده‌اید. اما با گذشت چندساعت از مهمانی می‌بینید که آرایش‌تان برهم خورده و یا حتی پاک شده است. رژ لب‌تان بر لبه‌ی لیوان نوشیدنی ساییده شده و از بین رفته، فوندیشن صورت‌تان با عرق کردن ازبین رفته و درکل چیزی از آرایش اولیه باقی نمانده است. یا باید برای لحظاتی مهمانی را ترک و آرایش خودتان را تازه کنید و یا باید با همان ظاهر نامرتب تمام شدن مهمانی را لحظه شماری کنید.

مالی رونکال، یکی‌از مشهورترین گریمورها و آرایشگران جهان است که بسیاری‌ از هنرمندان نظیر آنجلینا جولی، جنیفر لوپز و بیونسه میکاپ و گریم خودشان را به او می‌سپارند. او رازهای ماندگاری آرایش را برملا کرده و نکات بسیار جالبی را منتشر کرده تا با استفاده‌ از آن‌ها آرایش شما تا آخر مهمانی باقی بماند و نیازی نباشد تا آن را تجدید و تازه کنید.
مرطوب‌کننده‌ها

کرم پریمر
Snapshot_2016-01-17_123522
پیش‌از استفاده‌از لوازم آرایشی، باید فضای مناسبی را بر روی پوست فراهم کنید تا لوازم آرایش به‌خوبی بر روی آن بنشیند و حالت خودشان را حفظ کنند. توصیه آرایشگر مشهور، استفاده روزمره از مرطوب‌کننده‌ها و پریمرهاست. چند قطره از این مرطوب کننده‌ها را برروی انگشت‌تان بریزید و سپس بر تمام صورت‌تان بمالید.
لایه‌برداری لب‌ها

لایه برداری
Snapshot_2016-01-17_123541
به‌جز صورت لب‌ها نیز نیاز به آماده‌سازی دارند. بهتر است پیش‌ از استفاده‌ از رژلب، لایه‌برداری کنید تا رنگ اصلی لب‌ها ظاهرشوند. پریمرها بهترین گزینه برای این کار هستند. به‌عقیده رونکال، لب‌ها پیش از استفاده‌از پریمر باید کاملا خشک باشند. پریمر را با استفاده‌از انگشت‌تان به‌صورت نقطه نقطه بر روی لب‌ها بزنید و چند لحظه صبرکنید. سپس می‌توانید رژ لب دلخواه‌تان را به لب‌ها بزنید.

سایه چشم
Snapshot_2016-01-17_123556
حتی اگر جزو طرفداران سایه‌های محو باشید، باید پیش‌از زدن سایه، بالای چشم‌های‌تان را با پریمر مرطوب کنید. پریمرها به‌دلیل افزودن هیدرات به ناحیه چشم، سبب می‌شوند تا سایه در آن‌جا قفل شود و تا آخرشب باقی بماند.

رژ لب
Snapshot_2016-01-17_123608
پس‌ از استفاده از پریمر، حال نوبت به رژ لب می‌رسد. دیگر رژ لب‌های سنتی جایگاهی در بین لوازم آرایشی ندارند. شما نیز بهتر است از رژهای روغنی استفاده کنید. این رژها علاوه بر هیدرات، به‌دلیل ترکیبات روغنی که دارند، سبب می‌شوند تا ماندگاری رژ بالا باشد و محو نشود.

ریمل
Snapshot_2016-01-17_123620
انتخاب بهترین وسیله آرایش، کلید زیبایی است. ریمل‌های ضدآب بهترین گزینه پیش‌روی شما هستند. چرا که به‌هنگام عرق کردن نیز خراب نمی‌شوند و ماندگاری بالایی دارند.