کافه گردش
آرایش صورت
۳ بهمن ۱۳۹۵, ۹:۴۰ ق.ظ

نکات مهم برای داشتن ابرو ایده ال /تصاویر

پرتال اجتماعی واکنش:اکثر ما از مدل ابروهایمان ناراضی هستیم و دوست داریم ابروهایی پر و زیبا داشته باشیم. در این مطلب سه راهکار به شما ارائه می شود تا ابروهایی ایده آل داشته باشید، البته فراموش نکنید این سه راه کافی نیستند بلکه خود شما هم باید یک سری فعالیت های دیگر را همرا با یکی از این سه راهکار زیر انجام دهید تا به نتیجه برسید.

نکات مهم برای داشتن ابرو ایده ال /تصاویر

اکستنشن به دو صورت انجام می شود:

۱)روش مو به پوست

۲)روش مو به مو

ماندگاری حالت اول، ۷ الی ۱۰ روز و ماندگاری حالت دوم ۳ الی ۴ هفته می باشد.

نکات مهم برای داشتن ابرو ایده ال /تصاویر

سایه ابرو:این تکنیک فوق العاده است، اگرابروهایی خالی و کم پشت دارید و دوست دارید جلوه ای طبیعی به آنها بدهید از این روش استفاده نمایید، کل این فرایند ۱۰ دقیقه طول می کشد،بهتر است از رنگ های تیره تر از ریشه ابروهایتان استفاده نمایید تا سایه ابرو، طبیعی تر شود، ماندگاری این روش هم ۷ الی ۱۰ روز می باشد.

نکات مهم برای داشتن ابرو ایده ال /تصاویر

پیوند ابرو:اگردو روش فوق توجه شما را جلب نکرده است، می توانید از این روش استفاده نمایید، البته این روش حرفه ای تر از روش های قبلی است، و طبعاً هزینه های بیشتری را هم برای شما ایجاد می کند، ولی ماندگاری آن برای همیشه بوده و روشی کاملا طبیعی است. توجه داشته باشید که پیوند ابرو می بایستی حتما توسط یک متخصص انجام شود. در این فرایند از موهای بالای گوش شما برای پیوند زدن به ابروهایتان استفاده می شود، دو الی سه ساعت، به صورت میانگین زمان می برد، طراحی ابرو در این روش هم همانند روش های فوق طبق آناتومی چهره شما انجام خواهد شد.

سارا ابراهیمی
865 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *