کافه گردش
اخبار تکنولوژی
۱ خرداد ۱۳۹۵, ۲:۳۱ ب.ظ

اولین تصاویر رسمی از آیفون ۷

پرتال اجتماعی واکنش:بر و بچه‌های وب‌سایت GSM Arena توانسته‌اند به اولین تصاویر از طرح‌های سه‌بعدی آیفون بعدی اپل دست پیدا کنند. طبق گفته‌ی این وب‌سایت، مدل‌های سه‌بعدی آیفون ۷ را یک شرکت سازنده‌ی قاب‌های موبایل به دست آن‌ها رسانده است. تصاویری که در پایین می‌بینید، مدل نهایی آیفون ۷ است.

اولین تصاویر رسمی از آیفون 7

با توجه به اینکه تصاویر زیر را از روی کانسپت‌های فنی آیفون ۷ ساخته‌اند، کلیدها، مکان دوربین و تمام قابلیت‌های آیفون ۷ به درستی طراحی شده‌اند. البته رنگ‌هایی که می‌بینید نهایی نیستند و ممکن است اپل رنگ‌های دیگری را هم برای آیفون ۷ در ذهن داشته باشد. با این حال، وب‌سایت GSM Arena این ادعا را می‌کند که تصاویر زیر، ظاهر نهایی آیفون ۷ را نشان می‌دهند.

اولین تصاویر رسمی از آیفون 7

همانطور که می‌بینید، اپل تصمیم گرفته است مکان خطوط آنتن آیفون را عوض کند. لنز دوربین هم کاملا واضح است که به بیرون زده.این طور که به نظر می‌رسد، اپل از دو اسپیکر برای آیفون ۷ استفاده کرده است. در حالی که آیفون ۵s دو گریل در پایین‌اش داشت، یکی از آن‌ها میکروفون گوشی بود. اما آیفون ۶ و ۶s در پایین‌شان فقط یک گریل داشتند. همانطور هم که انتظار داشتیم، جک ۳٫۵ میلی‌متری هدفون حذف شده است.مثل همیشه، انتظار داریم اپل iPhone 7 و iPhone 7 Plus را تا پایان تابستان رونمایی و عرضه کند.

اولین تصاویر رسمی از آیفون 7

اولین تصاویر رسمی از آیفون 7

سارا ابراهیمی
660 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *