سامسونگ مشکل قلم گلکسی نوت 5 را برطرف کرد

پرتال اجتماعی واکنش:سامسونگ ابزاری در اختیار تعمیرگاه‌های رسمی خودش قرار داده که به وسیله‌ی آن می‌توان مشکل برعکس قرار دادن قلم گلکسی نوت 5 را از بین برد.سامسونگ مشکل برعکس قرار دادن قلم گوشی «گلکسی نوت 5» (Galaxy Note 5) که باعث خراب شدن دستگاه می‌شد را برطرف کرده است.


سامسونگ مشکل قلم گلکسی نوت 5 را برطرف کرد

اگر قلم گوشی گلکسی نوت 5 را برعکس داخل این تلفن همراه هوشمند قرار می‌دادید، گوشی خراب می‌شد. این مشکل اعتراض‌های زیادی را به همراه داشت و به همین دلیل سامسونگ تصمیم گرفت که آن را برطرف کند. براساس اطلاعات منتشر شده، سامسونگ ابزاری را برای مراکز تعمیر خودش ارسال کرده که به وسیله‌ی آن‌ها می‌توان قسمتی که باعث می‌شود قلم به صورت برعکس در دستگاه قرار نگیرد را از روی آن برداشت.

متاسفانه افرادی که بدون ابزار مخصوص سامسونگ سعی کرده بودند این قسمت را از روی گوشی حذف کنند، دستگاه را خراب‌تر کرده بودند و همچنین قابلیت تشخیص قرار گرفتن قلم در دستگاه را هم از کار انداخته بودند.اگر شما هم از جمله افرادی هستید که گلکسی نوت 5 خودتان را به واسطه‌ی اشتباه قرار دادن قلم خراب کرده‌اید، می‌توانید با مراجعه به تعمیرگاه‌های رسمی سامسونگ گوشی خود را درست کنید. همچنین اگر می‌خواهید گلکسی نوت 5 را خریداری کنید، بهتر است مدل‌های جدید آن را تهیه کنید. سامسونگ در مدل‌های تازه کاری کرده که بتوان قلم را برعکس هم در گوشی قرار داد. البته سامسونگ مدتی پیش هم یک مدل ۱۲۸ گیگابایتی از گلکسی نوت 5 را راهی بازار کرد


سامسونگ مشکل قلم گلکسی نوت 5 را برطرف کرد
تصویری هم  از مدل‌های جدید و قدیمی منتشر شده که تفاوت این گوشی‌ها در نحوه‌ی قرار گرفتن قلم را نشان می‌دهد.