کافه گردش
اخبار تکنولوژی
۱۶ مهر ۱۳۹۴, ۱:۱۳ ب.ظ

عرضه گلکسی اس۷ در سه نسخه

پرتال اجتماعی واکنش:بر اساس اطلاعات جدیدی که از گوشی گلکسی اس ۷ سامسونگ منتشر شده ، گفته شده که این اسمارت فون در ۳ مدل مختلف عرضه شود
بر اساس اطلاعات جدیدی که از گوشی گلکسی اس ۷ سامسونگ منتشر شده ، گفته شده که این اسمارت فون در ۳ مدل مختلف عرضه شود که دو مدل آن به تراشه های اکزینیوس سامسونگ مجهز باشند و مدل دیگر از تراشه ی اسنپدراگون ۸۲۰ کوالکام بهره خواهد گرفت.

 

663258_200

گلکسی اس ۷ در ۳ نسخه عرضه خواهد شد

سامسونگ همچون ال جی در استفاده از تراشه ی اسنپدراگون ۸۱۰ در گوشی هایش خود داری کرد. مشکل گرمای بییش از حد این تراشه، هم به خود سازنده ی آن و هم به گوشی های سطح بالایی که به آن تجهییز شده بودند، آسیب و خسارت وارد کرد. اما خیلی ها امیدوارند که تراشه ی بعدی کوالکام یعنی اسنپدراگون ۸۲۰ با رفع این مشکل و قدرت پردازشی بالا به نوعی جبران تراشه ی قبلی کوالکام باشد. گویا سامسونگ هم قصد دارد در گوشی گلکسی اس ۷ از این تراشه بهره گیرد و طبق گزارشات مدل هایی که در چین و آمریکا عرضه خواهند شد از اسنپدراگون ۸۲۰ استفاده خواهند کرد.
اما دیروز بود که ما اخباری را راجع به تراشه ی اکزینیوس ۸۸۹۰ سامسونگ و ثبت نتایج بسیار خوب در بنچمارک ها توسط این ساخته ی جدید سامسونگ، شنیدیم. به نظر می رسد که با توجه به همین موضوع این چیپ ست برای مدل هایی که قرار است در بازار های اروپا و ژاپن عرضه شوند، رزرو شده است.
در عین حال مدل هایی که قرار است در هند عرضه شوند به اکزینیوس ۷۴۲۲ که در گلکسی نوت ۵ نیز به کار رفته است، مجهز خواهند بود.به نظر می رسد که گلکسی اس ۷ در زمان کنگره جهانی موبایل و در پایان ۳ ماهه ی اول ۲۰۱۶ بدست مصرف کنندگان خواهد رسید.

سارا ابراهیمی
655 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *