کافه گردش
فرهنگ و هنر
۲۵ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۲۰ ب.ظ

رقابت رستوران چهارفصل نیویورک با موزه بر سر نقاشی پیکاسو

20140615115439_thumbnail_300x200

یکی از صاحبان آثار هنری روز اعلام کرده که اثر نقاشی عظیمی از “پابلو پیکاسو” هنرمند معاصر که در راهروی رستوران چهار فصل شهر نیویورک قرار داشته قرار است به یک موزه انتقال یابد.یکی از صاحبان آثار هنری روز اعلام کرده که اثر نقاشی عظیمی از “پابلو پیکاسو” هنرمند معاصر که در راهروی رستوران چهار فصل شهر نیویورک قرار داشته قرار است به یک موزه انتقال یابد.
خبرگزاری “رویترز” با اعلام این خبر افزوده است:”قرار است اثر “لاتریکورنه” پیکاسو که در ۵٫۸ متر ارتفاع دارد و در سال ۱۹۱۹ برای حضور در مراسم باله تکمیل شده بود به مرکزی جدید در انجمن تاریخه نیویورک انتقال یابد. خبرگزاری “رویترز” در ادامه این خبر افزوده که این انتقال ظرف ماه های آینده صورت خواهد پذیرفت.

خبرگزاری “رویترز” در ادامه افزوده است:”این نقل و انتقال هنری بدان دلیل صورت می گیرد که مدیر رستوران چهار فصل نیویورک اظهار داشته کارکنانش دیگر نمی توانند حفاظت و امنیت این اثر را تضمین کنند. او تاکید کرده که آثار هنری تازه ای جایگزین این اثر خواهند شد. او هم چنین خاطر نشان کرده که دیوار این رستوران مجلل دیگر توان تحمل وزن شدید تابلوی پیکاسو را ندارد.”

سپیده تدین
360 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *