طلب میلیاردی کلاه قرمزی از شبکه دو سیما

مدرسی با تاکید بر اینکه مجموعه«کلاه قرمزی» صدها برابر به صدا و سیما منفعت می رساند، گفت: این پروژه را تنهایی وبا حضور ۱۰۰ عضو در گروهم آغاز کردم.

حمید مدرسی تهیه کنننده برنامه تلویزیونی «کلاه قرمزی»  گفت: «کلاه قرمزی» در مدت ۲۲ سال فعالیت خود هیچ گاه تبلیغ بزرگ تجاری نکرده است.

او ادامه داد: به ما گفتند که برای تولید ادامه این مجموعه در سری جدید اسپانسر جذب کنیم و این موضوع در حالی است که «کلاه قرمزی» از سه سال پیش بیش از یک میلیارد تومان از شبکه دو طلبکار است.

مدرسی تصریح کرد: شبکه دو به ما اعلام کرده برای ساخت «کلاه قرمزی» اسپانسر جذب کنیم درحالی که این مجوز صادر نشده چون این بخش مربوط به بازرگانی سازمان صدا و سیما است.

ت. افزود: در نهایت بنده به تنهایی این پروژه را با ۱۰۰ نفر گروه و با حضور ۲۵ شخصیت جدید آغاز کردم.

تهیه کننده برنامه تلویزیونی «کلاه قرمزی» همچنین توضیح داد : «کلاه قرمزی» مجموعه ای پرطرفدار است که باعث می شود مخاطبان بیش از پیش به تماشای اثار تلویزیونی بنشینند و از این جهت و با در نظر داشتن موضوعات مالی این پروژه می توان گفت که منافعی که «کلاه قرمزی» به سازمان می رساند چند برابر بودجه ای است که صرف تولید آن شده است.

ت. یادآور شد: ما تمامی ویژگی های لازم برای تولید «کلاه قرمزی» را فراهم کردیم اما این پروژه برای تکمیل خود بدون صاحب مانده است.

مدرسی همچنین گفت: «کلاه قرمزی» به عنوان یک مجموعه بسیار بزرگ نیاز دارد که ریاست سازمان و عواملی از معاونت سیما از پشت صحنه آن بازدید کنند و در جریان کار قرار بگیرند.

او خاطرنشان کرد: اتفاقی که برای برنامه «کلاه قرمزی» رخ داده برای بسیاری از برنامه های دیگر تلویزیون که مجریان مشهور به اجرای آن ها می پردازند نیز اتفاق افتاده است.