قهرمان جدید دنیای سینما هالیوود معرفی شد

.

پل راد به طور رسمی به عنوان بازیگر انت-من یکی از اولین ابرقهرمانان قصه‌های مصور انتشارات مارول انتخاب شد.
 شرکت مارول پنجشنبه در بیانیه‌ای ضمن اعلام خبر انتخاب پل راد به عنوان بازیگر نقش انت-من (مرد مورچه‌ای) در فیلم جدید این شرکت، تاکید کرد: «پل راد همیشه انتخاب اول مارول برای نقش انت-من بود. مارول همچنان تمایل به همکاری با بازیگرانی دارد که بتوانند ابعاد مختلف شخصیت‌هایش  را به تصویر بکشند.»

فیلم «انت-من» (Ant-Man) را ادگار رایت کارگردانی می‌کند. با توجه به پیشینه پل راد در فیلم‌های کمدی، به نظر می‌رسد فیلم جدید مارول تعمدا فضایی کمدی خواهد داشت.

این در حالی است که کاپیتان آمریکا، دیگر ابرقهرمان مارول با بازی کریس ایوان جدی‌تر است و فیلم‌های او صرفا تریلرهای اکشن هستند. از سوی دیگر، شخصیت تور با بازی کریس همسورث در سری فیلم‌های فانتزی «تور» شخصیتی گوشه‌گیر دارد. در همین حال، مارول برای شخصیت آیرون من بازیگری چون رابرت داونی جونیر را دارد که می‌تواند بین کمدی و درام در حرکت باشد.
کوین فایگه از شرکت مارول گفت:‌ «وقتی ادگار رایت پیشنهاد داد پل راد نقش انت-من را بازی کند، خیالمان تا حد زیادی راحت شد، برای اینکه اولین قدم در خلق هر یک از فیلم‌های شرکت مارول، پیدا کردن ستاره مناسب است.»
خبر انتخاب راد برای نقش انت-من از مدتی پیش در محافل سینمایی مطرح بود، هرچند برای مقطعی از جوزف گوردون-لویت هم برای بازی در این نقش نام برده می‌شد.

مارول هنوز اشاره نکرده که راد نقش کدام قهرمان انت-من را بازی می‌کند؛ شخصیت اصلی (دکتر هنک پیم، دانشمند) یا شخصیتی که اواخر دهه 1970 وارد مجموعه قصه‌های مصور انت-من شد که یک سارق اصلاح‌شده به نام اسکات لنگ است.
فیلم «انت-من» قرار است 31 ژوئیه 2015 روی پرده سینماها برود.
فیلم «گوینده خبر 2: افسانه ادامه دارد» با بازی راد از چهارشنبه روی پرده سینماها رفته است. «گوینده خبر: افسانه ران برگرندی»، «باکره 40 ساله»، «شب در موزه» و «Knocked Up» از دیگر فیلم‌های این بازیگر 44 ساله متولد نیوجرزی است.
انت-من اولین بار سال 1962 در یکی از قصه‌های مصور مارول معرفی شد. او در اولین قصه‌ها پرسونای ابرقهرمان یک دانشمند فوق‌العاده به نام هنک پیم است. پین ماده‌ای اختراع کرده که می‌تواند اندازه‌اش را تغییر بدهد تا با حشرات ارتباط برقرار کرده و آن‌ها را کنترل کند.