كمترين دستمزد 2013 براي كدام بازيگر و چقدر است؟

كمترين دستمزد 2013 براي كدام بازيگر و چقدر است؟

 

«جوناهيل» فقط براي اين كه شانس بازي در فيلم «مارتين اسكورسيزي» يعني «گرگ وال استريت» را داشته باشد ، اين دستمزد را قبول كرده است.

 

اخبار,اخبار فرهنگی,پايين ترين دستمزدبازيگران2013

 

دستمزد 60 هزار دلار براي هفت ماه كار مبلغي قابل قبول براي فردي همانند يك كارمند است ، اما از استانداردهاي هاليوود بسيار فاصله دارد و در زمره دستمزدهاي خيلي كم قرار مي گيرد.
 
با اين حال «جوناهيل» فقط براي اين كه شانس بازي در فيلم «مارتين اسكورسيزي» يعني «گرگ وال استريت» را داشته باشد ، اين دستمزد را قبول كرده است.
 
او در برنامه تلويزيوني «هاوارد استون» گفت : من به فيلم «مارتين اسكورسيزي»‌ دعوت شده بودم و واقعا در شوك به سر مي بردم. آنها پايين ترين دستمزد را به من پيشنهاد دادند و من قبل از اين كه نظرشان را عوض كنند گفتم كجا را بايد امضا كنم. قرارداد شبانه به من فكس شد و من قبل از آن كه نظرشان تغيير كند آن را امضاء كرده و فرستادم.
 
«هيل» ادامه داد : دستمزد 60 هزار دلاري من در جوايز انجمن بازيگران به عنوان كمترين دستمزد بازيگران معرفي شد. فيلمبرداري 7 ماه طول كشيد و من در اين مدت حاضر بودم حتي خانه ام را بفروشم تا در فيلم «مارتين» باقي بمانم. هر كاري كه توانستم انجام دادم و آن را دوباره انجام خواهم داد. چون ارزش آن را داشت. هم در فيلم اسكورسيزي بازي كردم و هم موفق به دريافت نامزدي اسكار شدم .
 
«جوناهيل» در فيلم «گرگ وال استريت» به كارگرداني «مارتين اسكورسيزي»‌ در نقش يك دلال بورس به نام «داني آزوف» بازي كرد و براي اين نقش نامزدي اسكار بهترين نقش مكمل مرد را بدست آورد. او پيش از اين براي بازي در فيلم «ماني بال» (2011) نامزد دريافت اسكار شده بود.
 
اخبار,اخبار فرهنگی,پايين ترين دستمزدبازيگران2013
 
اخبار فرهنگی – سینما خبر