آخرین وضعیت فرج الله سلحشور

پرتال اجتماعی واکنش:فرج الله سلحشور به دلیل عارضه‌ی ریوی همچنان در بخش مراقبت‌های ویژه بستری است.فرزند فرج الله سلحشور در گفت‌و گویی حال عمومی وی را همچون روزهای گذشته توصیف کرد و گفت که هم اکنون در بخش مراقبت های ویژه بستری است. شامگاه دوشنبه در مراسم تقدیر از شهدای نور و تصویر از فرج الله سلحشور تقدیر شد که به دلیل نامساعد بودن حال وی، پسرش روی سن حاضر شد و جایزه‌اش را دریافت کرد.

همچنین در این مراسم بخش هایی از فیلم پرواز در شب رسول ملاقلی پور با بازی فرج الله سلحشور برای حاضران به نمایش در آمد.فرج‌الله سلحشور از روز پنجشنبه در بیمارستان بقیه‌الله بستری شده است.کارگردان سریال‌های «یوسف پیامبر(ع)» و «مردان آنجلس» به دلیل عارضه ریوی در منزل بستری بود، اما چندی پیش به دلیل مشکل تنفسی که پیدا کرد، به بیمارستان انتقال پیدا کرد.

فرج‌الله سلحشور که این روزها به دلیل عارضه ریوی در بستر بیماری است، سریال «حضرت موسی(ع)» را پروژه بعدی‌اش می‌داند.وی پیش از این گفته بود، با دعای خیر مردم ساخت سریال «حضرت موسی (ع)» شدنی است. تلویزیون هم آماده است ساخت این سریال را انجام دهیم، اما منتظر هستند که من کمی حالم بهتر شود.

آخرین وضعیت فرج الله سلحشور