امیر تتلو:فروشگاه من لباس نبود،باشگاه بیلیارد بود /عکس

پرتال اجتماعی واکنش:گویا دلایل واقعى پلمپ فروشگاه ˝والتون˝ متعلق به امیر تتلو در مجموعه اریکه ایرانیان چیز دیگرى است كه در این خبر انتشار یافته است

445

 امیر تتلو

برخى سایت‌های خبرى اعلام كردند فروشگاه لباس خواننده شناخته‌شده موسیقی رپ در مجموعه اریکه ایرانیان پلمپ شد.

به گفته این سایت‌ها این فروشگاه با نام “والتون” چند ماهی است البسه‌ای با همین برند را در مجموعه اریکه ایرانیان عرضه می‌کند و امیرحسین مقصودلو معروف به امیر تتلو سهام‌دار اصلی این برند است که عصر یکشنبه‌ای كه گذشت توسط نیروهای انتظامی پلمپ شد. این سایت‌ها نداشتن پروانه کسب،‌ استفاده از اسامی بیگانه و لفظ “والتون” در تابلو و همچنین فروش لباس‌های نامناسب و خارج از شئونات اسلامی و عرف را دلایل تعطیلى این فروشگاه خواندند حال آنكه به گفته تتلو، والتون اصلاً فروشگاه لباس نبوده است!

بعد از انتشار این خبر،امیر تتلو در توضیح این اتفاق در صفحه اجتماعى خود این‌طور توضیح داد: والتون پلمپ شد. خیلى سعى كردیم كه نشه و همه‌چیز را رعایت كردیم. همه‌چیز. همه‌چیز را رعایت كردیم اما بالاخره یک راهى پیدا شد و پلمپ شد. نمی‌فهمم. نمی‌دونم چرا. ولى من دلیل واقعی‌‌اش رو اینجا می‌نویسم و باعث و بانی‌اش رو معرفى می‌كنم، آگه خیلى خیلى زووود باز نشه. اونى كه سنگ می‌ندازه باید بفهمه كه تو كار من یكى نباید سنگ بندازه؛ چون من خودم حواسم به همه‌چى هست و فقط قصدم خدمته.

امیر تتلو نوشته است: هركسی که این اخبار رو پخش كرده یه از خدا بى خبر، دروغ گوست، هر روزنامه یا سایتى كه این خبر رو پخش كرده باید درستش كند. دلیل پلمپ والتون این بوده كه اونجا ورزشى بوده (باشگاه بولینگ و بیلیارد) و نباید به ما اجاره داده می‌شده همین سریع درستش كنید یا تو شماره‌ فرداتون چاپش كنید وگرنه شكایت می‌کنم هم از هر جایى كه خبر دروغ چاپ كرده و خواسته منو خراب كنه شماره‌ فردا باید خبر درست رو چاپ كنید وگرنه با آبروى من بازى كردین و شكایت می‌کنم.

موسی هاشمی‌مقدم مدیر و مالک مجموعه اریکه ایرانیان در این باره به سایت موسیقی ما گفت: مشکل جواز اصلی‌ترین دلیل برای پلمپ این فروشگاه است و در 48 ساعت آینده این مشکل حل خواهد شد و شرایط به حالت عادی برخواهد گشت.

او در توضیح اینکه آیا پیش از این اتفاق، اخطاری در این زمینه به صاحبان این فروشگاه داده شده بود یا نه، گفت: بله، اخطارهایی داده شده بود. ولی متأسفانه پروسه زمانی طولانی اخذ جواز کسب باعث شد دیروز شاهد این اتفاق باشیم. این مشکل در حال پیگیری است و به زودی و ظرف 48 ساعت آینده قطعاً حل خواهد شد.

 امیر تتلو: فروشگاه من لباس نبود، باشگاه بیلیارد بود

 والتون اصلاً فروشگاه لباس نبوده است!