کافه گردش
اخبار هنرمندان
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۲:۳۰ ب.ظ

بزرگداشت بهمن قبادی در جشنواره بین‌المللی مونیخ

پرتال اجنماعی واکنش:بزرگداشت بهمن قبادی با نمایش آثار سینمایی و مستند این کارگردان در سی و چهارمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مونیخ در کشور آلمان برگزار می‌شود.

بزرگداشت بهمن قبادی در جشنواره بین‌المللی مونیخ

بزرگداشت بهمن قبادی با نمایش آثار سینمایی و مستند از ساخته‌های این کارگردان از جمله؛ فیلم سینمایی «زمانی برای مستی اسب‌ها»، فیلم سینمایی «لاک پشت‌ها هم پرواز می‌کنند»، فیلم سینمایی «نیوه ‌مانگ»، فیلم سینمایی «کسی از گربه‌های ایرانی خبر نداره!»، فیلم سینمایی «فصل کرگدن»، فیلم مستند «دف»، فیلم بلند «پرچم بدون کشور» و فیلم «گاهی به بالا نگاه کن» از مجموعه نه‌گانه «چند کلمه با خدایان» در سی و چهارمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مونیخ Munich در کشور آلمان برگزار می‌شود.

بهمن قبادی در جشنواره بین‌المللی فیلم مونیخ حضور پیدا خواهد کرد و در ساعت ۶ بعدازظهر روز ۷ تیرماه امسال (۲۷ ژوئن ۲۰۱۶) در کنفرانس خبری این جشنواره، به سؤالات خبرنگاران، روزنامه‌نگاران و منتقدان سینمایی پاسخ خواهد داد.

جشنواره بین‌المللی فیلم مونیخ که دومین رویداد سینمایی آلمان بعد از جشنواره بین‌المللی فیلم برلین به شمار می‌رود؛ سی و دومین دوره آن با نمایش فیلم‌هایی از کارگردانان سرشناس کشورهای مختلف جهان در چندین بخش رقابتی و غیررقابتی و بخش بزرگداشت‌ها از روزهای ۳ تا ۱۲ تیرماه امسال (۲۳ ژوئن تا ۲ جولای ۲۰۱۶) در شهر مونیخ در کشور آلمان برگزار می‌شود.

سارا ابراهیمی
363 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *