کافه گردش
اخبار هنرمندان
۸ دی ۱۳۹۵, ۱۱:۱۴ ق.ظ

تصمیم عجیب خواننده گروه پالت برای انتخاب نام فرزندش!

اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,رامبد جوان

رامبد جوان شب گذشته میزبان امید نعمتی خواننده گروه پالت بود.

پرتال اجتماعی واکنش: رامبد جوان شب گذشته میزبان امید نعمتی خواننده گروه پالت بود که پیش از این در فصل سوم قطعاتی را در برنامه «خندوانه» اجرا کرده بود.

 

نعمتی در ابتدا کتابِ جدیدی را که اخیرا خوانده را اینگونه معرفی کرد: «عوارض جانبی» وودی آلن کتابی شش جلدی است که لادن نژادحسینی آن را ترجمه کرده و بسیار جذاب و شیرین است.

 

وی به درخواست جوان منظره‌ای را اینگونه توصیف کرد: فرض کنید، شب بالای یک کوه بلند کنار آتش خوابیدید. صبح از خواب بیدار می‌شوید. من کنار شما آمده و می‌گویم ابرها را نگاه کنید. بعد به آسمان که می‌نگرید ابری نیست؛ چراکه قله اینقدر بالاست که ابرها زیر پای شما مانده اند. باید بگوییم این تجربه خودم بود، طوری که این اتفاق به همراه دوستم برایم افتاد.

 

نعمتی در جواب رامبد که پرسید «چقدر اهل سفر هستی؟» گفت: خیلی به سفر می‌روم. هر زمان که فرصت داشته باشم سفر به نقاط مختلف ایران را با ماشین خودم تجربه می‌کنم.

 

خواننده گروه پالت در پاسخ به سوال جوان درباره ازدواج و داشتن فرزند عنوان کرد: به سنی رسیده‌ام که باید به ازدواج فکر کنم. علاقه‌ای به داشتنِ بچه نداشتم اما اخیرا به پدرشدن فکر می‌کنم .

 

جوان اشاره کرد: تازگی‌ها اتفاقاتی برایت افتاده است که به ازدواج و بچه فکر می‌کنی؟ (خنده)

 

نعمتی در ادامه درباره انتخاب نام فرزند آینده خود گفت: به دلیل علاقه ای که از بچگی به مارادونا داشتم، دوست دارم اسم پسرم را «دیه گو» بگذارم، اما بعید می‌دانم ثبت احوال قبول کند. برای نام دختر نیز اسم‌های کردی «روژین»، «روژان» و «اگرین» را دوست دارم.

 

نعمتی در بخش دیگر برنامه «خندوانه» آهنگ «خونه مادربزرگه» را خواند

 

در پایان وی برای خوشحال کردن مردم بیرون از برنامه خندوانه عنوان کرد: یکی از آرزوهایم این است کنسرت رایگان برای مردم برگزار کنم.

رهـــــــــــــا مسعودی
261 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *