تصمیم عجیب خواننده گروه پالت برای انتخاب نام فرزندش!

اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,رامبد جوان

رامبد جوان شب گذشته میزبان امید نعمتی خواننده گروه پالت بود.

پرتال اجتماعی واکنش: رامبد جوان شب گذشته میزبان امید نعمتی خواننده گروه پالت بود که پیش از این در فصل سوم قطعاتی را در برنامه «خندوانه» اجرا کرده بود.

 

نعمتی در ابتدا كتابِ جديدی را كه اخيرا خوانده را اينگونه معرفی كرد: «عوارض جانبی» وودی آلن كتابی شش جلدی است كه لادن نژادحسينی آن را ترجمه كرده و بسيار جذاب و شيرين است.

 

وی به درخواست جوان منظره‌ای را اينگونه توصيف کرد: فرض كنيد، شب بالای یک کوه بلند کنار آتش خوابیدید. صبح از خواب بیدار می‌شوید. من کنار شما آمده و مي‌گويم ابرها را نگاه کنید. بعد به آسمان كه می‌نگريد ابری نیست؛ چراكه قله اینقدر بالاست که ابرها زیر پای شما مانده اند. بايد بگوييم این تجربه خودم بود، طوری كه اين اتفاق به همراه دوستم برایم افتاد.

 

نعمتی در جواب رامبد كه پرسيد «چقدر اهل سفر هستی؟» گفت: خیلی به سفر می‌روم. هر زمان كه فرصت داشته باشم سفر به نقاط مختلف ایران را با ماشين خودم تجربه می‌کنم.

 

خواننده گروه پالت در پاسخ به سوال جوان درباره ازدواج و داشتن فرزند عنوان کرد: به سنی رسیده‌ام که باید به ازدواج فکر کنم. علاقه‌ای به داشتنِ بچه نداشتم اما اخيرا به پدرشدن فکر می‌کنم .

 

جوان اشاره كرد: تازگی‌ها اتفاقاتی برايت افتاده است که به ازدواج و بچه فکر می‌کنی؟ (خنده)

 

نعمتی در ادامه درباره انتخاب نام فرزند آینده خود گفت: به دلیل علاقه ای که از بچگی به مارادونا داشتم، دوست دارم اسم پسرم را «دیه گو» بگذارم، اما بعيد می‌دانم ثبت احوال قبول کند. برای نام دختر نيز اسم‌های کردی «روژین»، «روژان» و «اگرین» را دوست دارم.

 

نعمتی در بخش دیگر برنامه «خندوانه» آهنگ «خونه مادربزرگه» را خواند

 

در پایان وی برای خوشحال کردن مردم بیرون از برنامه خندوانه عنوان کرد: یکی از آرزوهایم این است کنسرت رایگان برای مردم برگزار کنم.