کافه گردش
اخبار هنرمندان
۲۳ آبان ۱۳۹۴, ۱:۱۰ ب.ظ

سخنان جنجالی مریم قاسمی نامزد سابق مرتضی پاشایی!

پرتال اجتماعی واکنش: در سالروز درگذشت مرتضی پاشایی خواننده پاپ  کشور که در سال گذشته بر اثر بیماری سرطان داری فانی را وداع گفت هم صحبت شدیم با مریم قاسمی نامزد و طراح لباس این هنرمند جوان که حالا یک سال پس از در گذشت. وی  خاطرات و خصوصیات اخلاقی این هنرمند  را برای ما باز گو می کند.

مریم قاسمی در مورد آهنگ روز برفی گفت: این آهنگ یکی از کادوهای تولد من بود ، مرتضی همیشه سورپرایز های مختلفی برای من در نظر می گرفت و حتی مواقعی که می دانستم هدیه اش چیست با یک حرکت یا سوژه جدید جدید مرا غافل گیر می کرد و آدم بسیار با ذوقی بود.

سخنان جنجالی مریم قاسمی نامزد سابق مرتضی پاشایی!

وی گفت: من با تمام آهنگ و کارهای مرتضی لحظه به لحظه خاطره دارم آهنگ ستایش را سه سال پیش و در زمانی که در کرج بودیم ساخت و گفت آن را دوست ندارم و سپس چند ترک جدید از آخرین کارهایش به اضافه کار ستایش را روی فلش ریخت و به من داد تا در ماشینم با دقت بیشتر به این کارها  گوش کنم ، از طرفی چون من به دوستانم موزیک و آهنگ می دادم این آهنگ نیز برای چند نفر روی فلش و مموری ریختم ولی متوجه نشدم کدام دوست عزیز این کار را پخش اینترنتی کرد که به دلیل پخش بی کیفیت مرتضی را بسیار ناراحت کرد و دوباره بعد از بازخوانی و تنظیم مجدد خودش کار را پخش کرد.

مریم قاسمی در مورد آهنگ های که پاشایی در آلبومش قرار می داد گفت: مرتضی روی آهنگ هایی که برای آلبومش انتخاب می کرد بسیار حساس بود و نظر اطرافیانش در انتخاب اهنگ های البومش برایش مهم بود و حتی برای انتخاب رای گیری می کرد و البته به نظر من بیشتر از بقیه اهمیت می داد.

مریم قاسمی در مورد ترک هایی که بعد از فوت مرتضی به صورت اینترنتی پخش می شود اظهار داشت: مرتضی در دو سال پیش و قبل از زمانی که به صورت جدی بیماری اش او را آزار دهد ، مشتریان بسیاری داشت و به نوعی برای افراد زیادی آهنگ می ساخت و این کارها در مرحله اتود یا همان ضبط اولیه برای آنها می فرستاد، حالا بعد از مرور زمان و اتفاقاتی که برای او افتاد این دوستان کارهای اتود را در کمال بی انصافی به صورت اینترنتی پخش می کنند که این کار به لحاظ اخلاقی درست نیست.

وی در مورد دوستانی که مرتضی برای آنها کار آهنگسازی می کرد گفت: علی لهراسبی دوست صمیمی مرتضی ، مهدی احمدوند و ندیم از جمله هنرمندانی بودند که با آنها به صورت جدی کار کرده است.

قاسمی در مورد خصوصیت اخلاقی پاشایی گفت: او یک ادم فان و فوق العاده شوخ بود حتی انتخاب بعضی از قافیه ها در شعرهایش می توانید شاهد این اخلاق مرتضی باشد.

طراح لباس و نامزد مرحوم مرتضی پاشایی با بیان اینکه تیتراژ ماه عسل جزبهترین کارهای این هنرمند است  گفت: اجرای این کار برایش حس عجیبی داشت  به نوعی شرح حال مرتضی بود حال مرتضی اصلا خودب نبود، مرتضی سرما خوردگی داشت و همان طور که می دانید در دوران شیمی درمانی اضافه شدن یک بیماری مثل سرما خوردگی واقعا شرایط جسمی را بدتر از قبل می کند خیلی کشنده و خسته کننده است اما با وجود این شرایط به اسرار آقای علیخانی این آهنگ را در ظرف سه روز ساخت و تنظیم کرد که قابل ستایش است.

وی در پایان با اینکه بغض گلویش را گرفته بود و اشک از چشمانش جاری می شد گفت: مرتضی آهنگ جاده یک طرفه و نگران منی را خیلی زیاد دوست می داشت اما معتقد بود آهنگهایش مثل بچه هایش هستند و همه را دوست دارد ، ولی در مورد نگران منی حس حال و روز خودش می دانست، دوستان نزدیکم می گویند که  شعر ها و کارهای مرتضی انگار یک مخاطب دارد ، و من آن هستم الان که در موردش صحبت می کنم بسیار دلتنگ تر شدم .

رهـــــــــــــا مسعودی
20,933 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

۲۳ دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.
این کار در توسعه وردپرس کمک شایانی خواهد کرد. برای نوشتن دیدگاه اینجا را کلیک کنید

 1. zare در تاریخ ۲۷ آبان ۱۳۹۴:
  Thumb up 4 Thumb down 1

  در متن خبر به اسرار آقای علیخانی یعنی چه؟

 2. پرتو در تاریخ ۱ آذر ۱۳۹۴:
  Thumb up 14 Thumb down 0

  انشالا خدا رحمتش کنه من خودم جاده یکطرفه رو خییییییییلی دوست دارم…. ولی به شدت از پخش فیلم آخرین لحظات حیات ایشون متاثر شدم خداوند به خانواده محترمشون صبر بده

 3. ss در تاریخ ۵ آذر ۱۳۹۴:
  Thumb up 26 Thumb down 1

  ولی بعیده که مخاطبشون تو نگران منی شما بوده باشی سر کار خانوم…

 4. ماری در تاریخ ۵ آذر ۱۳۹۴:
  Thumb up 20 Thumb down 3

  سر کار خانم شما فقط یک طراح لباس بودی که خودتو میچسبوندی به
  اون خدا بیامرز این قدر دروغ نباف توهم زدی..

 5. م در تاریخ ۱۰ آذر ۱۳۹۴:
  Thumb up 5 Thumb down 9

  اون طراح لباس و دوست مرتضی بود چرا اینقدر با حرفاتون اذیتش میکنید

 6. سميه در تاریخ ۲۶ آذر ۱۳۹۴:
  Thumb up 20 Thumb down 14

  اره جون عمت برات سوپرایز میگرفت برو بمیر دختره ی نفله مرتضی جونم اینقد بد سلیقه نبود بابا ناصرم گفته تو چرت میگی برو خدا شفات بده عکساییم که ساختی با مرتضی جونم مام خریم خو بد نمیفهمیم تو عکسارو فتوشاپ کردی اخه خیلی قشنگفتو شاپ کردی اصلا معلوم نیست فتوشاپه البته نه این که فک کنی فهمیدم فتوشاپه ها نه من خرم اصلا متوجه نشدم میدونم واقعین دوست مرتضی کجا بود مرتضی عمرا دوست دختر داشته باشه مرتضی جونم پاکه خییییییییییییییلی ادم خوبیه قسم میخورم یه اشتباهم نکرده چرا خرابش میکنین بیشعورا این نهایت ادبم بودااااا یادت باشه مریم خانم اعتماد به سقفم که داره حالا فک کرده نوبرشا اورده اره تو خوشگل تو ماه تو عالی تو خوشتیپ فقط ابروهاتو درست کنی از گرازم خوشگل تر میشی خدا شاهده

  • مهرنوش در تاریخ ۳ دی ۱۳۹۴:
   Thumb up 19 Thumb down 4

   ایول ابجی سمیه…بیگ لایک!

  • babak bahman در تاریخ ۱۲ مهر ۱۳۹۵:
   Thumb up 1 Thumb down 6

   همتون ی مشت عقده ای هستید خانم مریم قاسمی نامزد مرتضی پاشایی بودند یعنی یکم شعور ندارید هرچی از دهنتون در اومد بهش گفتید اصلا ب شما چه که نامزدش بوده یا نه اینجا نظر میدن نه توهین میکنن..خانم قاسمی من از طرفه همه از شما معذرت خواهی میکنم..

 7. مهرنوش در تاریخ ۳ دی ۱۳۹۴:
  Thumb up 18 Thumb down 1

  آخه دختره ی نکبت مرتضی کسایی رو داشت که جلوی پاش جون میدادن اونوقت بیاد با توی بی ابرو نامزد کنه؟؟؟فکر کردی مردم خرن که هر عکس چرت و پرتی رو گذاشتی باور کنن…خودت و همون طرفدارای مسخرت میدونین همشون فتوشاپند. حرفات هم مثل خودت مضخرفن…اهنگو داده گفته بیا گلم تو زودتر گوش کن اره؟!جون عمت… برو خداروشکر کن خانواده ی خاص بلایی سرت نیاوردن

 8. علی در تاریخ ۳۰ دی ۱۳۹۴:
  Thumb up 6 Thumb down 16

  باعث خجالت و تاسف است
  این همه توهین
  چشمتون در میاد که نامزدش بوده یک مشت حسود که فقط بلدن تهمت بزنند.

 9. زهرا در تاریخ ۱۸ اسفند ۱۳۹۴:
  Thumb up 0 Thumb down 4

  عجب

 10. عاشق در تاریخ ۱۷ فروردین ۱۳۹۵:
  Thumb up 2 Thumb down 4

  خودت حسودی آقاعلی
  خودت هرچی می گی خودتی
  مافقط یه مشت عاشقیم که پیگیرعشقمون وکاراشیم به توچه اصلا
  مردای بی لیاقت نیان تو

  • محمد در تاریخ ۱۱ شهریور ۱۳۹۵:
   Thumb up 2 Thumb down 1

   چقدر بدبخت

  • Elnaz.kh در تاریخ ۲۹ مهر ۱۳۹۵:
   Thumb up 2 Thumb down 0

   چه زود صاحبش شدین و اونم عشقتون شد!

 11. سید محمد حسین در تاریخ ۱۹ فروردین ۱۳۹۵:
  Thumb up 2 Thumb down 16

  خانم قاسمی در روز مراسم مرحوم پاشایی به مادر مرحوم پاشایی گفت من بخاطر آبروی شما بچه رو سقط کردم اونوقت شما چرا با من اینجوری میکنید ….منم سهمم رو میخوام …که البته چند تا خانم اومدن و خانم قاسمی را آروم کردن….مرحوم پاشایی با این خانوم رابطه داشت اما از ترس مسائل قانونی خانوم قاسمی را مجبور به سقط جنین کرده بود و خانوم قاسمی از این که بازیچه رفع شهوت این آقا شده بود بدون اینکه سهمی ببرد ناراحت بود

  • thxli در تاریخ ۲۷ تیر ۱۳۹۵:
   Thumb up 4 Thumb down 1

   نه خیر از خودت حرف درنیاااااار

  • هلیا در تاریخ ۱۳ مرداد ۱۳۹۵:
   Thumb up 1 Thumb down 2

   خدا وکیلی ؟؟؟؟ داری راستشو میگی یا داری مریم قاسمیو خراب میکنی ؟ خداییی مریم قاسمی حامله بود ؟؟؟؟؟؟

 12. سید محمد حسین در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵:
  Thumb up 1 Thumb down 10

  سرطانی به باد فنا رفت

 13. باران در تاریخ ۱۴ مرداد ۱۳۹۵:
  Thumb up 4 Thumb down 0

  من یکی از طرفداران مرتضی پاشایی هستم
  تمام آهنگ هاشو دوس دارم
  حتی بعضی هاشو مانند:نگران منی _یکی هست _کجایی _خداحافظی_جاده یک طرفه_ستایش و بقییه آهنگ هاشو
  حفظ هستم
  وقتی شنیدم خواننده محبوب ایران مرتضی پاشایی از دنیا رفت خیلی ناراحت شدم
  به همه طرفداران_همکاران و خانواده محترم مرتضی پاشایی تسلیت عرض میکنم

 14. محمد در تاریخ ۱۱ شهریور ۱۳۹۵:
  Thumb up 4 Thumb down 1

  سر تا پا عمله که این سرکار خانم…خاک بر سرت کنن با اون ریختت…حلبی ساختگی

 15. ناناز در تاریخ ۲۷ شهریور ۱۳۹۵:
  Thumb up 0 Thumb down 2

  مرتضی پاشایی نامزد داره ولی نامزدش مریم قاسمی نبوده الکی انقد چرت و پرت سرهم کردن گزاشتن من باخود نامزدش حرف زدم از اشنایانم هم نیست سرطان خون هم داره

 16. مریم جون در تاریخ ۳ آبان ۱۳۹۵:
  Thumb up 1 Thumb down 0

  دوستان من قبلا تونت خوندم که مصاحبه با خانوده پاشایی پدر مرتضی میگف اون اصلا نامزد نداشت ففط مادرش چندتا یه دخترتو فامیل نشون کرده بعد از بیمار شد همه چی منتفی شد ایشون اصلا نامزد نداشتن والله اعلم

 17. مرضیه در تاریخ ۱۰ آذر ۱۳۹۵:
  Thumb up 1 Thumb down 0

  حالا ایشون راست گفتن یا دروغ اینقدر بی ادبی لازم نیست چون از روی صحبت کردن میشه شخصیت آدما را شناخت در ضمن تا وقتی در مورد یه مساله علم کافی ندارید اینقدر قاطعانه صحبت نکنید فقط نظر بدبد اونم محترمانه. به نظر من در آهنگ نگران منی مخاطبشون زمینی نبود و منظور آقای پاشایی خداوند بودن.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *