ماجرای دست بانداژ شده مجری زن در تلویزیون /عکس

صبا راد مجری برنامه “به خانه برمیگردیم” شبکه تهران به تازگی با آسیب دیدگی دست چپش مواجه شده است.

این آسیب دیدگی که گویا بعلت قرار گرفتن دستش بین درب خودروی شخصی اش ایجاد شده سبب ساز آن گشته که وی با دستی بانداژ شده در سازمان ظاهر شود.

 صبا راد با اشاره به این اتفاق در صفحه اجتماعیش از این گفته که حتی روزی که دستش دچار آسیب دیدگی شد باز هم دلش نمی آمده برنامه را اجرا نکند اما درد زیاد دستش باعث شده قید برنامه را زده و فورا به بیمارستان برود.

دنیا دور سرم چرخید/فکر میکردم قدرتمندم

وی در این باره می نویسد: قبل از برنامه “به خانه برمی گردیم” دستم لای درب ماشینم ماند. چشمتان روز بد نبیند، دنیا دور سرم چرخید و اصلا درد عجیب و غریبی داشت كه نگو.

این مجری ادامه می دهد: از آنجایی كه فكر كردم قدرتمندم و به این سادگیها تسلیم درد نمیشوم خودم را به استودیو رساندم كه كنارتان باشم و برایتان برنامه اجرا كنم اما شدت درد و البته تورم دستم امان نداد و مجبور شدم خودم را به اورژانس برسانم و مداوا كنم.

صبا راد در پایان خاطرنشان می سازد: الان خیلی خوبم؛ دردم خیلی كم شده است. وقتی شما مردم عزیز را دارم همیشه حالم خوب است. از خداوند مهربان بخاطر همه الطافش ممنونم و شكرگذار.

.

ماجرای دست بانداژ شده مجری زن تلویزیون!

صبا راد با دست بانداژ شده

 این هم راهی است برای قرارگیری در کانون توجه؟

یکی از مجریان زن تلویزیون ایران قدرت را در اجرای برنامه با دست آسیب دیده می بینید همان قدر جالب است که ایشان از مردم مایه می گذارد و می گوید چون مردم عزیز(!) را دارد همیشه حالشان خوب است.

اینکه این مردم عزیز چه حجمی از مخاطبان تلویزیون را شامل می شوند ما نمی دانیم اما این را می دانیم که اگر این تک نگاریهای مجازی هم نباشد چنین مجریانی که اجراهایشان پر شده از کلیشه های تکراری، سال تا سال هم نخواهند توانست در کانون توجه مخاطبان قرار گیرند.

سینما ژورنال