کافه گردش
اخبار هنرمندان
۲۱ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۲۴ ب.ظ

مریلا زارعی کارگردان شد

مریلا زارعی برای اولین بار کارگردان شد!

 

پرتال اجتماعی واکنش:مریلا زارعی بازیگر سینمای ایران به تهیه کنندگی محمدرضا شریفی نیا فیلم کوتاه «همسایه» را از مجموعه «آن بالا کسی به ما نگاه می‌کند» گارگردانی کرده است.

محمدرضا شریفی نیا تهیه کننده مریلا زارعی شد

محمدرضا شریفی نیا درحالی مشغول بازی در فیلم سینمایی «رسوایی۲» به کارگردانی مسعود ده نمکی است که این روزها ۵۰ فیلم کوتاه ۱۵ دقیقه‌ای را با عنوان «آن بالا کسی به ما نگاه می‌کند» تهیه‌کنندگی می‌کند.

فیلمه ای کوتاه «آن بالا کسی به ما نگاه می‌کند» قرار است از رسانه ملی پخش شود. شریفی نیا در این باره می‌گوید: این فیلم های کوتاه با کارگردان های مختلف درباره مسائل تربیتی و موضوعات اخلاقی بر اساس آیاتی از قرآن توسط کارگردان‌های مطرح سینما در حال ساخت است.

عکس محمدرضا شریفی نیاعکس محمدرضا شریفی نیا

وی در مورد گزینش آیات قرآنی گفت: موضوعاتی چون دروغ نگفتن، غیبت نکردن، تهمت نزدن، احترام به حقوق یکدیگر، نیکی به پدر و مادر و … را بر اساس پژوهش های قرآنی انتخاب کردیم. این موضوعات به عنوان محور قصه‌های فیلم کوتاه قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: تولید یک فیلم کوتاه به اندازه یک کار بلند کار دارد و مراحل فنی و پس تولید چون تدوین و موسیقی این مجموعه با دعوت از اهالی سینما انجام شده است. مثلا در مرحله موسیقی از آقایان امیر توسلی، بهزاد عبدی و امید کرامتی درکنار این پروژه حضور داشتند.

شریفی نیا ادامه داد: تا کنون ۱۵ فیلم از این مجموعه توسط تینا پاکروان، علیرضا امینی، تورج منصوری، کاظم راست گفتار و جمعی دیگر از کارگردان های سینما و تلویزیون ساخته شده است. همچنین بازیگرانی چون شقایق فراهانی، سارا خوئینی ها، رامین راستاد، سپند امیرسلیمانی، میرطاهر مظلومی، افسر اسدی، امید روحانی، سامان گوران، مهسا کامرانی، امیر غفارمنش و… در این مجموعه آثار بازی کرده اند.

تهیه‌کننده «آن بالا کسی به ما نگاه می‌کند» همچنین از اولین کارگردانی مریلا زارعی خبر داد و گفت: مریلا زارعی نیز در این مجموعه فیلم های کوتاه ۱۵ دقیقه ای یک فیلم با نام «همسایه» را کارگردانی کرده است. این فیلم درباره دروغگویی و غیبت ساخته شده است.

رهـــــــــــــا مسعودی
515 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *