کافه گردش
اخبار هنرمندان
۹ آبان ۱۳۹۴, ۱۲:۰۷ ب.ظ

مصاحبه جنجالی با صدف طاهریان /عکس

پرتال اجتماعی واکنش: صدف طاهریان (بازیگری که اخیرا کشف حجاب او جنجال‌های بسیاری برانگیخته) هفته گذشته وعده داده بود که بزودی در مصاحبه‌ای از چیزی که او در پیامی به دوستش «کثافات سینمای ایران» خوانده بود، پرده بردارد. وی بالاخره در مصاحبه با یکی از رسانه‌های فارسی زبان خارج کشور از پدیده‌های غیراخلاقی سینمای ایران پرده برداشت.

این بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگوی خود با صراحت اشاره کرده که برخی موسسات و شرکت‌های سینمایی و حتی برخی کارگردانان و تهیه کنندگان برای بازی دادن او در فیلم‌های خود از وی درخواست‌های شرم آور می‌کردند. به گفته وی یکی از افراد یادشده حتی به او وعده داده که «اگر یک ماه با وی رابطه داشته باشد»، او را وارد بسیاری از پروژه های مهم سینمایی خواهد کرد.

صدف طاهریان با تاکید بر اینکه این تجربه منفی تنها مشاهدات خود او یا چندتن از دوستان نزدیک اوست و شاید شامل همه زنان بازیگر ایرانی یا همه کارگردانان و دست اندرکاران سینما نباشد، در پاسخ به این پرسش که چرا در داخل ایران این مسائل را فاش نکرده گفت: «وقتی سراغ برخی اصحاب رسانه می رفتم و می‌گفتم، با کمال تعجب می‌گفتند که شاید خودت هم … داشتی که این کار را می‌کردند!»

وی در ادامه این گفتگو در پاسخ به این سوال که آیا از عدم بازگشت به سینمای ایران نمی‌هراسد گفته: «هیچ ترسی ندارم. دیگر برایم مهم نیست که به سینمای ایران برگردم».

عکس صدف طاهریان در ایران و خارج از ایران

عکس صدف طاهریان

رهـــــــــــــا مسعودی
4,461 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

۴ دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.
این کار در توسعه وردپرس کمک شایانی خواهد کرد. برای نوشتن دیدگاه اینجا را کلیک کنید

 1. مهدی در تاریخ ۹ آبان ۱۳۹۴:
  Thumb up 8 Thumb down 10

  تو خوبی عمت از تو بهتر
  فساد سینما ؟ تو خودت عامل فسادی عزیز دل انگیز

 2. مهسا در تاریخ ۱۰ آبان ۱۳۹۴:
  Thumb up 5 Thumb down 11

  حالا که رفتی هر کاری دوست داری مختاری ولی از وطنت و هم وطنات بد نگو، نامردیه.

 3. نوید در تاریخ ۱۲ آبان ۱۳۹۴:
  Thumb up 6 Thumb down 2

  چرا این وطن دموکرات و آزاد رو ترک کردی؟چرا سینمای پاک و قانونمند رو ترک کردی ؟چرا اسلام و مسلمین رو به خطر انداختی؟کجای دنیا به شما ها بازیگران و فونبالیست ها راحت ویزا میدن و میتونید این همه از سرویس های متنوع استفاده کنید؟؟؟؟؟؟

 4. كيوان در تاریخ ۵ آذر ۱۳۹۴:
  Thumb up 0 Thumb down 0

  صدف طاهریان بازیگر خوشگلی هست اماچه دلیلی داره جامعه ما با خوشگل و زیبا بودن مخالف باشند کجای این تصویر اشکال داره و تا کی باید فکر کنیم مردم به شعور نرسیدن و طاقت دیدن یک تصویر هم ندارند امروزا در سایتهای مختلف میلیونها تصاویر از این قبیل هست اما متاسفانه باید با محروم کردن مردم از دیدن انها میزان تحریک پذیری و عطش اونها را بالا ببریم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *