نامه مهراوه شریفی‌نیا به دانش آموزان یک روستا

پرتال اجتماعی واکنش:مهراوه شریفی‌نیا با نوشتن نامه‌ای به محبت دانش‌آموزان یک روستایی مرزی در استان خراسان شمالی پاسخ داد.مژده لواسانی، مجری صدا و سیما با انتشار مطلبی از خوشحالی دانش‌آموزان روستایی نوشت که پاسخ محبتشان را با دریافت نامه‌ای از جانب مهراوه شریفی‌نیا گرفتند.لواسانی با انتشار تصویری از این کودکان و نامه‌ای که شریفی‌نیا برای آنان نوشته است، درباره‌ی این مساله توضیح داده است.

ماجرا از این قرار است که معلم دبستانی در روستای «آیرقایه» در مرز ایران و ترکمنستان با ارسال پیامی برای این مجری تلویزیونی از اشتیاق دانش‌آموزانش برای تماشای سریال «کیمیا» و علاقه‎‌ی آنان به مهراوه شریفی‌نیا، بازیگر نقش کیمیا می‌گوید و از او می‌خواهد تا این پیام را به شریفی‌نیا برساند.

نامه «کیمیا» به به دانش آموزان یک روستا

شریفی‌نیا نیز پس از شنیدن این ماجرا، نامه‌ای برای دانش‌آموزان این روستای مرزی می‌نویسد که متن آن به شرح زیر است:

«سلام به همه‌ی شما مهربونای روستای‌ «آیرقایه»

امیدوارم که اسم روستاتون رو درست نوشته باشم

من، مهراوه به داشتن طرفدارایی مثل شما از ته دلم افتخار ‌می‌کنم.

خیلی ممنون که «کیمیا» رو می‌بینید و دوستش دارید.

دم معلمتون آقای باقرزاده هم گرم که پیغام شما رو از طریق خانم لواسانی نازنین به من رسوند.

دوستتون دارم

کیمیای شما

چهارشنبه 25/9/1394، مهراوه شریفی‌نیا»

دانش‌آموزان روستا نیز پس از دریافت تصویر این نامه با فرستادن تصویری به همراه معلمشان این شادی را با دیگران به اشتراک گذاشتند.

لواسانی که واسطه‌ی شادی این بچه‌ها شده است، در انتها از شریفی‌نیا و باقرزاده، معلم مدرسه‌ی روستایی «آیرقایه» تشکر کرد و نوشت:

« بچه های اون روستا كلی ذوق كردند و خوشحال شدند و بيشتر از اون‌ها من و مهراوه‌ی عزيزم خوشحال شديم از خوشحالی بچه‌ها …

ممنون از دوست نازنينم مهراوه شریفی‌نیا که این روزها با كيميايش میدرخشد مثل هميشه و ممنون از آقای باقرزاده كه انقدر به فكر شاگردانش هست و خدا حفظ كنه همچين معلمان مهربان و متعهدی رو…»

نامه «کیمیا» به به دانش آموزان یک روستا