کافه گردش
اخبار هنرمندان
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۳:۱۰ ب.ظ

نظر حسن جوهرچی درباره تغییرات در صدا و سیما

پرتال اجتماعی واکنش:حسن جوهرچی با بیان این که محمد سرافراز طی هجده ماه ریاستش بر سازمان صداوسیما زحمات فراوانی متحمل شد، اظهار امیدواری کرد که با ورود رییس جدید سازمان صداوسیما، پول وارد تلویزیون شده و مساله مالی حل شود.این بازیگر درباره انتخاب دکتر عبدالعلی علی‌عسکری به عنوان رییس سازمان صداوسیما خاطرنشان کرد: آقای علی‌عسکری از افرادی هستند که مورد وثوق مقام معظم رهبری هستند و امیدواریم که در انجام مسوولیتش موفق باشد؛ ضمن اینکه آقای سرافراز هم طی این مدت خیلی زحمت کشیدند. همه ما می‌دانیم که ریاست سازمان صداوسیما پُست خیلی خاص و حساسی است و چیزی که برای ما هنرمندان و اصحاب رسانه خیلی اهمیت دارد این است که بودجه وارد سازمان صداوسیما شود.

حسن جوهرچی

وی عنوان کرد: طبیعتا زمانی که بودجه‌ی کافی به سازمان صداوسیما تزریق شود، کارگردانان خوب هم جذب تلویزیون می‌شوند اما متاسفانه طی این یک سال و اندی وضعیت مالی سازمان خوب نبوده است. امیدواریم با ورود آقای علی‌عسکری ما بیشتر سر کار باشیم و آثار خوبی برای تلویزیون کشورمان تولید کنیم.

جوهرچی همچنین خاطرنشان کرد: سازمان صداوسیما نهادی است که اگر بودجه نداشته باشد کاری از آن برنمی‌آید. سازمان صداوسیما حدود ۳۸ هزار پرسنل دارد و اگر ماهیانه حقوق کارمندان را هم حساب کنیم به هر صورت باید یک بودجه کافی و مناسب برایش در نظر گرفته شود.

این هنرمند در پایان برای محمد سرافراز – رییس سابق سازمان صداوسیما – آرزوی موفقیت کرد و گفت: آقای سرافراز طی این مدت برای صداوسیما زحمت کشیدند و ما ایشان را دوست داریم اما امیدواریم آقای علی‌عسکری به عنوان رییس جدید سازمان صداوسیما به لحاظ بودجه دستش بازتر باشد.رهبر معظم انقلاب اسلامی، در حکمی با پذیرش استعفای محمد سرافراز، دکتر عبدالعلی علی‌عسکری را به ریاست سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران منصوب کردند.

سارا ابراهیمی
443 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *