کافه گردش
اخبار هنرمندان
۹ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۴۴ ب.ظ

هدیه میلیونی بهرام رادان به بچه های مرودشتی

بهرام رادان: دوسال پیش فراخوانى دادیم براى کمک به بچه هاى سوخته مرودشت ،امروزحساب بانکى بین بچه ها تقسیم شد:نفرى ٧ میلیون تومن.

bahram-radan

هشت سال پیش اتفاقی تلخ در روستای درودزن مرودشت فارس باعث شد صورت و تن بچه های مدرسه ای در این منطقه به دلیل سهل انگاری مسئولان آن مدرسه آتش بگیرد.

امروز اما بعد از گذشت آن همه سال، این بچه ها که دیگر بزرگ شده اند همچنان صورت ها و دست هایشان خوب نشده است و خیلی ها فراموش شان کرده اند. به همین دلیل بهرام رادان و تی وی پلاس طی فراخوانی عمومی موفق شدند نزدیک به شصت میلیون تومان پول نقد را در قدم اول به حساب این کودکان به صورت عیدی واریز کنند.

بهرام رادان جلوی دوربین های تی وی پلاس قول داد این کار را تا تکمیل مراحل درمانی این بچه ها ادامه خواهد داد و امیدوار است نوروز سال دیگر این بچه ها با صورت های سالم و مثل همیشه زیبایشان سر سفره هفت سین خانه شان بنشینند. به همین منظور بهرام رادان در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت:

دوسال پیش فراخوانى دادیم براى کمک به بچه هاى سوخته مرودشت،امروزحساب بانکى بین بچه ها بعنوان عیدى شون تقسیم شد:نفرى ٧ میلیون تومن، ممنونیم از اعتماد اونها که کمک کردن،این عکس یادگارى به خواست خود بچه ها منتشر میشه، امیدوارم سال آینده با بهبودى کاملشون این عکس رو تکرار کنیم،آمین.

 تی وی پلاس

 

رهـــــــــــــا مسعودی
2,022 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *