همسر سابق چرخنده: امیدوارم منظورشان همسر اولشان بوده باشد نه بنده!

«در رابطه با مطلبی که در کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی بنا به اظهارات همسر سابقم بیان گردیده علی‌رغم عدم تمایل به هیچ توضیحی در مورد ایشان تا کنون، چون شائبه اتهامی به بنده وارد شده ذکر چند نکته را جهت تنویر افکار عمومی و دفاع از حقوق تنها فرزندم بر خود لازم می‌دانم. 

همسر سابق چرخنده: امیدوارم منظورشان همسر اولشان بوده باشد نه بنده!

 
۱- در ارتباط با عکس‌های منتشره از ایشان و اتهام خریدن بنده توسط رسانه‌های بیگانه امیدوارم منظورشان همسر اولشان بوده باشد و اگر هم منظور، بنده بوده صراحتا بفرمایند تا توضیحات لازم به محضر مردم شریف ایران داده شود و البته حق پیگیری و شکایت را برای خود محفوظ می‌دانم. 
 
۲- حضانت تنها پسر من ارسطو، مطابق رای دادگاه و خواسته ایشان به بنده داده شده و اکنون پسرم با من زندگی می‌کند و گهگاه به مدت ۲۴ ساعت فرزندم را ملاقات می‌کنند و به هیچ عنوان نه حالا و نه هیچ وقت پسرم با ایشان زندگی نکرده و نخواهد کرد. 
 
۳- فقط خواستم از سازندگان برج میلاد به خاطر سرعت عملشان در ساخت این پروژه عظیم تشکر کنم که در طول یک سال و نیم که ما در کشور مالزی از سال ۸۸ تا ۹۰ زندگی می‌کردیم این برج مرتفع را ساخته‌اند و همینطور سینمای بالیوود که علی‌رغم اینکه هرگز سفری به هند نداشتیم از وجود ایشان در پروژه‌های خود محروم شدند. 
 
و خداوند آگاه به سر خفیه است.» 
 
الهام چرخنده در جلسه‌ای که روز یکشنبه در کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی و به منظور «تقدیر» از او برگزار شد، با بیان این ادعا که تا کنون ۳۹۰۰ نفر را چادری کرده است، همسر سابقش را به انتشار عکس‌های شخصی‌اش متهم کرد و خطاب به حاضران در جلسه گفت: هم‌اکنون با دو پسرم زندگی می‌کنم و عکس‌های شخصی که در شبکه‌های اجتماعی و از رسانه‌های خارجی منتشر می‌شود عکس‌های زمان متأهلی بنده بوده که ممکن است آنها با خریدن همسر من به این عکس‌ها دست پیدا کرده باشند؛ لذا من به حمایت شما احتیاج دارم. 
 
وی ادامه داد: زمانی که به خارج از کشور سفر کردم برج میلادی وجود نداشت و وقتی برگشتم در کنار تغییرات جدید شهر مثل ساخت برج میلاد شاهد دختران و زنانی بودم که مبدل به یک چهره عروسکی شده بودند. 
 
چرخنده با اشاره به مطالعات،‌ تحقیقات و سفرهایی که در زمینه اعتقادات خود انجام داده است،‌ گفت: سفرهای زیادی به خارج از کشور داشتم و عرفان‌ها و عقاید متفاوت را مورد مطالعه قرار دادم و مستندسازی کرده‌ام که در طی این مسیر بارها به من پیشنهاد حضور در فیلم‌های اروپایی یا در سفرم به هند پیشنهاد بازی در یک فیلم بالیوودی شد که من آنها را رد کردم.