واکنش جالب مهدی پاکدل به حرکت زیبای شهرداری! / عکس

کمتر پیش می آید که بازیگران سینما و تلویزیون که نامی هم برای خود دست و پا کرده اند بی واهمه وارد نقد یا تحسین یک رفتار فرهنگی غلط یا درست شوند.

عادت کرده ایم که در برابر اتفاقات مثبت اغلب بی تفاوتی بازیگران سرشناس را شاهد باشیم و در برابر اتفاقات منفی نیز به جای نقدهای آشکار، این حرفهای محفلی است که شنیده می شود.

با این حال مهدی پاکدل بازیگر سینما و تلویزیون که فیلم “محمد(ص)” را هم آماده اکران دارد در اقدامی جالب با اشاره به نصب بیلبوردهایی در نقاط مختلف شهر که در آنها تصاویری متفاوت از آثار هنرمندان تجسمی کار کشور می بینیم به تحسین شهرداری پرداخته است.

حرکت شهرداری تحسین برانگیز است

پاکدل در این باره در صفحه اجتماعی خویش نوشته است: حركت بسیار زیبا و پسندیده و پر از سلیقه شهردارى تهران بسیار تحسین برانگیز است. قطعاً شهروندان با دیدن این آثار تجسمى در سطح شهر، مهربانتر، آرامتر و صبورتر میشوند. پرخاشگرى و عصبیت خجالت میكشند در برابر این آثار زیبا و خلاقه خود را ثانیه به ثانیه نشان بدهند.

ممنونیم که به غیر از تبلیغ محصولات چینی، چیزهای دیگری هم برای دیدن وجود دارد

بازیگر نقش “ابوطالب” در فیلم پرهزینه “محمد(ص)” ادامه داده است: ممنونم از بانى این امر كه باعث میشود بدانیم در شهر به غیر از تبلیغ محصولات كره اى و چینى چیزهاى دیگرى هم براى دیدن وجود دارند.

واکنش جالب مهدی پاکدل به حرکت زیبای شهرداری!

صفحه اجتماعی مهدی پاکدل