کافه گردش
اخبار هنرمندان
۱۲ آبان ۱۳۹۴, ۱۰:۵۶ ق.ظ

واکنش رضایا به نامه خوانندگان ممنوع الکار

پرتال اجتماعی واکنش:اواخر هفته گذشته تعدادی از خوانندگان پاپ کشورمان در واکنش به خبر ممنوع‌الکاری‌شان نامه‌ای سرگشاده به رئیس جمهور نوشتند که بازتا‌ب های مختلفی را به همراه داشت. این خوانندگان در بخشی از نامه خود، به خوانندگان غیرمجاز تاخته بودند و از دولت خواسته بودند که جلوی آنها را بگیرد.

687120_169
اواخر هفته گذشته تعدادی از خوانندگان پاپ کشورمان در واکنش به خبر ممنوع‌الکاری‌شان نامه‌ای سرگشاده به رئیس جمهور نوشتند که بازتا‌ب های مختلفی را به همراه داشت. این خوانندگان در بخشی از نامه خود، به خوانندگان غیرمجاز تاخته بودند و از دولت خواسته بودند که جلوی آنها را بگیرد.

واکنش «رضایا» به نامه خوانندگان ممنوع الکار

در همین رابطه، رضایا یکی از خوانندگان مطرح زیرزمینی در واکنش به این نامه نوشت:

با تمام احترامى که واسه خواننده هاى مجاز ایران قائلم ام متأسفانه تو این داستاناى ممنوع الکاریشون هیچ حمایتى نمیتونم ازشون بکنم. وقتى به شما گیر میدن چرا پاى ما غیرمجازارو میکشى وسط ؟

اون موقعى که شما داشتى میلیاردى از کنسرت پول درمیاوردى من داشتم تو کلاب هاى دبى براى درودیوار میخوندم. آخرشم برمیگشتم تو فرودگاه پاسمو میگرفتن و بقیش بماند.

حالا که حساب بانکیتون پر شده،بهترین خونرو دارى،بهترین ویلارو تو شمال دارى و بهترین ماشینو سوار میشى و بهترین کنسرتارو حتى تو امریکا،اروپا و کانادا گذاشتى میخواى کیلیپم بدى یعنى همه چیز باهم.ببین دوست عزیز من نه آلبومى به ثبت رسوندم که رونمایش کنم و نه جایى ازم اسمى میتونه بیاد چون غیرمجازم.

از جیب خرج کردم وقت گذاشتم و با ترس و لرز ویدئو ساختم تا از اونى که بودم دوربشم.اما همیشه واسه خواننده هاى مجاز ارزش و احترام قائل بودم و اعتراضى نداشتم.اما حالا که شما واسه شروع مجدد کار و کاسبیتون اسم ما غیر مجازارو آوردى وسط تا دوباره جلو فعالیت مارو بگیرن منم ساکت نمیشینم.باید یا به ماهم مجوز بدن یا شمارم غیرمجازکنن.

سارا ابراهیمی
575 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *