کافه گردش
اخبار هنرمندان
۲۵ فروردین ۱۳۹۵, ۸:۱۹ ب.ظ

واکنش رضا عطاران به دستمزد ۵۰۰ میلیونی‌اش

پرتال اجتماعی واکنش:چند روزی است که خبری در فضای مجازی درباره رضا عطاران منتشر شده و اشاره می کند که دستمزد عطاران به ۵۰۰ میلیون تومان افزایش یافته است, همین خبر باعث واکنش رضا عطاران شده است.رضا عطاران هم چنان پول سازترین بازیگر سینمای ایران است. فروش بالای «من سالوادور نیستم» که تاکنون از مرز ۱۰ میلیارد تومان عبور کرده‌است، موفقیت های این ستاره پولساز این سالها را امتداد بخشید. چند روز قبل یکی از نشریات گزارشی را درباره عطاران منتشرکرد با عنوان «دستمزد ۵۰۰ میلیون تومانی رضا عطاران» که در فضای مجازی با استقبال مواجه شد.

واکنش رضا عطاران به دستمزد 500 میلیونی‌اش

در این مطلب آمده است که پس از فروش فوق العاده «من سالوادور نیستم» دستمزد رضا عطاران تا مرز ۵۰۰ میلیون تومان افزایش یافته است. این در حالی است که عطاران در همه این سالها بازیگر بی حاشیه ای بوده و اتفاقا در ماه های اخیر به دلیل بیماری پدرش در شهر مشهد به سر می برده و ازفضای سینمای ایران نیز دور بوده‌است. به این ترتیب درخواست دستمزد ۵۰۰ میلیون تومانی تنها یک گمانه زنی ژورنالیستی بوده که مبنای واقعیت ندارد.درباره شایعه دستمزد ۵۰۰ میلیونی این بازیگر با وی گفتگویی صورت گرفته است.

عطاران در این گفتگو اشاره می کند:

‘ سه ماه است که در مشهد به سر می برم و برای بازی در هیچ فیلمی با هیچ تهیه کننده ای حتی وارد مذاکره هم نشدم. احتمالا چون این روزها جواب تلفن کسی را نمی دهم دوستان هم محبت می کنند و هر چه دلشان می خواهد از قول من می نویسند’.عطاران در خصوص شایعه تقاضای دستمزد ۵۰۰ میلیونی‌اش بعد از اکران میلیاردی «سالوادرو» گفت: آنهایی که من را میشناسند می‌دانند که هیچ وقت در بند دستمزد آن چنانی نبوده‌ام. تا به حال پیشنهاد ۵۰۰ میلیونی نداشتم و البته تا کنون درخواست دستمزد ۵۰۰ ملیونی هم از تهیه کننده ای نکرده ام.

سارا ابراهیمی
560 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *