کافه گردش
اخبار هنرمندان
۱۷ آبان ۱۳۹۴, ۱۰:۱۹ ق.ظ

پردرآمدترین خوانندگان زن در جهان

پرتال اجتماعی واکنش: کیتی پری بنا بر اعلام مجله معتبر فوربس، عنوان پردرآمدترین خواننده زن جهان در طول دوازده ماه گذشته را به دست آورد.
او با درآمد صد و سی و پنج میلیون دلاری که بیشتر آن از طریق تور موفق و جهانی Prismatic به دست آمده است در صدر جدول قرار گرفته است.

images (1)

او به طور متوسط در هر شهر به دو میلیون دلار دست یافته است. همچنین قراردادهای موفق او با Covergirl و Claire’s and Coty کمک زیادی به پری کرده‌اند.

تیلور سویفت با درآمد هشتاد میلیون دلاری در دوازده ماه گذشته که اکثرش از طریق تور ۱۹۸۹ به دست آمده با اختلاف زیاد نسبت به کیتی پری در جایگاه دوم قرار دارد.

فلیت‌وود مک با درآمد ۵۹٫۵ میلیون دلار در جایگاه سوم و لیدی گاگا با درآمد پنجاه و نه میلیون دلار در جایگاه چهارم قرار دارند.

بیانسه هم با درآمد پنجاه و چهار میلیون دلاری که اکثرش به دلیل قرارداد تجاری با ورساچی و مک به دست آمده است در جایگاه پنجم قرار دارد. عطر Fame او هم به جایگاهش در جدول کمک کرده است.

بریتنی اسپیرز با سی و یک میلیون دلار که عمدتا از طریق کنسرت‌هایش در لاس وگاس به دست آمده است در جایگاه ششم و ریحانا در جایگاه هفتم قرار دارند.

سارا ابراهیمی
584 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *