کافه گردش
اخبار فرهنگی هنری
۲۹ مرداد ۱۳۹۳, ۱:۱۱ ب.ظ

آیا فرزاد حسنی پنج شنبه روی آنتن زنده پاسخ آزاده نامداری را خواهد داد؟

اخبار ,اخبار فرهنگی ,فرزاد حسنی

 

همین چند دقیقه پیش بود که طی تماس یک منبع آگاه (که دوست نداشت نامش فاش شود) با خبرنگار تی وی پلاس متوجه شدیم فرزاد حسنی مجری مشهور و البته این روزها خبرساز تلویزیون ایران قرار است پنج شنبه صبح مهمان برنامه «رادیو من» که با اجرای «مهران دوستی» روی آنتن شبکه «رادیو جوان» می رود، باشد.

بعد از اتفاقات اخیر و اخبار متعددی که درباره جدایی آزاده نامداری و فرزاد حسنی در رسانه های گوناگون و خبرگزاری ها منتشر شد، فرزاد حسنی سیاست سکوت را در پیش گرفت و در برابر مصاحبه های متعددی که آزاده نامداری طی چند روز گذشته انجام داد، هیچ سخنی به زبان نیاورد تا جو بیشتر از این ملتهب نشود.

 

روز گذشته روزنامه بانی فیلم طی مقاله ای از عصبانیت شدید مدیران صداوسیما از آزاده نامداری بابت گفتگوها و انتشار مطالبی درباره طلاقش از فرزاد حسنی منتشر کرد، به همین دلیل هم هست که طی اخباری که از رسانه های مختلف به گوش می رسد، شنیده می شود خانم مجری پرسروصدای این روزها با رسانه های مختلف تماس هایی برقرار می کند تا جلوی انتشار اخبار بیشتر درباره جدایی اش از فرزاد حسنی را بگیرد.

حالا اما باید دید آیا فرزاد حسنی که روز پنج شنبه ساعت ۱۰ صبح قرار است در این برنامه رادیویی مهمان مهران دوستی گوینده توانمند و محبوب رادیو باشد، سکوت روزهای اخیرش در برابر مصاحبه های تند و تیز آزاده نامداری را خواهد شکست و روی آنتن زنده جواب پرسش های متعدد طرفداران و همسر سابقش را خواهد داد یا خیر؟

به تحلیل خبرنگار تی وی پلاس، حضور فرزاد حسنی در برنامه مهران دوستی، به نوعی پس دادن بازدید اوست که سال گذشته در برنامه رادیویی «چهل سالگی» فرزاد حسنی حضور پیدا کرده بود و برنامه پر مخاطبی را رقم زدند. باید تا روز پنج شنبه صبر کرد تا شاید منتظر افشاگری و شکستن سکوت فرزاد حسنی باشیم.

حسین رادمرد
408 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *