اسامی پذیرفته شدگان جشنواره فرهنگی هنری ادبی دانشگاه فرهنگیان 94

اسامی پذیرفته شدگان جشنواره فرهنگی هنری ادبی دانشگاه فرهنگیان 94

دبیرخانه دائمی جشنواره های فرهنگی ضمن تشکر از دانشجومعلمان عزیزی که در رشته های مختلف شرکت نموده اند،اسامی راه یافتگان به مرحله کشوری جشنواره علمی،ادبی وهنری را به این شرح اعلام می کند.

1. رشته سرود

بخش خواهران؛ چهارمحال و بختیاری،خوزستان، کهکیلویه و بویراحمد،آذربایجان غربی،سیستان وبلوچستان، زنجان،خراسان شمالی ،قزوین

بخش برادران؛ آذربایجان غربی،خراسان رضوی، مرکزی، همدان ، چهارمحال و بختیاری

2. رشته تئاتر عروسکی

بخش خواهران؛ خراسان شمالی، فارس

بخش برادران؛ یزد خراسان شمالی

3. رشته تئاتر صحنه ای

بخش خواهران؛ گلستان ، فارس ،خراسان شمالی، سمنان ،کرمان

بخش برادران؛ مرکزی،کردستان ،خراسان شمالی، آذربایجان غربی،خراسان رضوی

4. رشته تذهیب

بخش خواهران؛ مهدیه مومنی جعفری از شهرستان های تهران، مهدیه فرجی از استان مرکزی، الناز خلیلی از استان مازندران؛ سمیرا شورورزی از خراسان شمالی،لیلا ترابیان از تهران(اضافه شد)

بخش برادران؛ حسین ارژنگ دمیرچی از تهران، علی قادری از فارس؛ جواد طهماسبی از شهرستان های تهران

5. رشته معرق

بخش خواهران؛ نادره نادری از اصفهان، مائده اکبریان از البرز، زهرا پاسبان از خراسان رضوی، هانیه علی نژاد از مازندران

بخش برادران؛ مسعود خدادادی از سمنان، جعفر محمدیان از مازندران، رضا علیزاده از خراسان رضوی، خالد عزیزی از آذربایجان شرقی

6. رشته عکاسی

بخش خواهران؛ اعظم یگانه زاده از خوزستان، الناز امامی فر از خراسان شمالی، آمنه رحمانی زاده از قزوین، پریناز کیانوش مقدم از خراسان رضوی، پریوش دانش پایه از کرمان، زهرا امیری از کهکیلویه و بویراحمد، زهره رضاپور خیری از گیلان، سمیه کیهانی از همدان، فاطمه قنبری از لرستان، فائزه هاشمی از تهران، فرشته شفائی از گلستان، محدثه سادات حیدری از مرکزی، مریم اشگرف از شهرستان های تهران، معصومه شه نیایی از بوشهر، مینا نظری از زنجان

بخش برادران؛ احسان الفتی از ایلام، امین افشار از خراسان رضوی، بختیار نیک بخت از آذربایجان غربی؛ سعید گلزارزاده از کهکیلویه و بویراحمد، سیدمرتضی جمشیدی از اردبیل، علی شریعتی نیا از خراسان جنوبی، علیرضا صفا از قزوین، علیرضا وطن دوست از شهرستان های تهران، مجتبی ابراهیمی از گیلان، محمدامین محمدی نصیرایی از هرمزگان، مرتضی محمدی وشنوه از قم، مهدی میرنسب از اصفهان، مهدی وهابی زرین آبادی از مازندران، میثم اصغری از آذربایجان شرقی

7. رشته طراحی پوستر

بخش خواهران؛ رویا ابراهیمی از اصفهان، مژده خرمی از تهران، زهرا حسینی زاده جلوه دار از قم، مهسا حسینی از کرمان، لیلا عیدی از آذربایجان غربی

بخش برادران؛ احمد پژوهی از کرمان، سیامک حیدری از تهران، صامد حیدری از چهارمحال وبختیاری، عارف نیازی از کرمانشاه، محمود لطیفی ازخراسان رضوی، سیدمحمد حسینی موسوی نژاد از مازندران، محمد حسینی زاده از خوزستان

8. رشته طراحی

بخش خواهران، رضوانه زارع از فارس، سحر فرهادی از مرکزی، شبنم شاهدوستی از البرز، شعله حاجی زاده از بوشهر، عاطفه گنجی از گلستان، فاطمه بابالوئی از تهران، فاطمه باقری از اصفهان، فریده مهدی نژاد از یزد، نگار امیریان از کرمانشاه،

بخش برادران؛ آرمان هیوه چی از خراسان رضوی، پویا گودرزیان از مازندران، جمشید بهادری از خرسان شمالی،ساسان جواهری از اصفهان، عبداله آدمی از گلستان، مجتبی دانش از آذربایجان غربی، محمد امین میمندیان از یزد؛ محمد حاتمی از همدان، محمد مهدی طباطبایی

9. رشته نقاشی

بخش خواهران؛ پریا قاسمی نژاد از چهارمحال وبختیاری، حمیده نیری از تهران، سیدفاطمه ذوالفقاری از خراسان روضوی، فائزه اقتصادی از یزد، سارا بازوری از گلستان، فرحناز لطفی از اصفهان، مریم افتخاری از آذربایجان شرقی، مریم امیری از خوزستان، معصومه سوری از کردستان، لیلا قنبری از شهرستانهای تهران

بخش برادران؛ سیدمحمد یزدانی از یزد، علی محمدی از تهران، محمدجواد قیطاسی از همدان، هادی فرخ قوزانی از خراسان رضوی، سیدرضا سجادی از اصفهان، رحمان نیکبخت از آذربایجان شرقی

10. رشته داستان نویسی

بخش خواهران؛ آرزو پاسالاری از فارس؛ خدیجه فیضی از البرز، رقیه سادات نیکخواه از کرمان، زهرا امینی از چهارمحال بختیاری، زهرا سرداری از همدان، زهره حیدری از سیستان و بلوچستان، سپیده ممشلی از گلستان، سیده سعیده ایزدی مهر از گیلان، طاهره بهرامیان از اصفهان، فائزه مشهدی از خراسان شمالی، فرشته رفیعی از مرکزی، کوثر پاک طینت از مازندران، محدثه خاتمی از قم، نیلوفر فرجیان از کردستان، یاسمن بیدار از تهران، صدیقه نیرو از بوشهر،

بخش برادران؛ بابک ابراهیمی از قزوین، اسماعیل رحمانی از هرمزگان، جواد صوفی ازهمدان، حسین خالوعسگری از فارس، حسین عوض زاده از خوزستان، حمیدرضا رئیس جعفری ازقم، شریف غراوری از گلستان، علی محمد خاک دوست از سمنان، کامران شیخ حسینی از کرمان، محمدحسین فلکدهی از گیلان، میررضا میرزاده امری آذربایجان شرقی، هیروش خالدیان از ایلام، میلاداکبرزاده کردستان

11. رشته نقد وبررسی کتاب

بخش خواهران، فائزه بابایئان قم، بشری عبداللهی از ایلام، زهرا مزرعه ملایی از یزد، سمانه(تصحیح شد) پیرمرادی ازکرمان، سفیرا حیدری از اردبیل، فاطمه حسن پور از لرستان، محدثه اقبالی از مازندارن،

بخش برادران، پیمان رهنما از همدان، اسماعیل سیوندی از کرمان، بابک توکلی از لرستان، حسین طاهریان از مازندران، سیدعلیرضا خلیلی از خراسان جنوبی، محمدجواد عظمتی از مرکزی، محمدصادق حدادان از فارس، مسعود عبداللهی از آذربایجان شرقی، وحید کیانی از آذربایجان غربی

12. رشته نرم افزار،

بخش خواهران، الهام اسد از اصفهان، زهرا سادات حسینی از مرکزی، فاطمه اکبری از همدان، پریسا سعادتی ازخراسان رضوی، زهرا شکوهی از چهارمحال وبختیاری، طیبه صادقی از خراسان شمالی، زهرا حسین زاده از قم، سمیرا اسیری از بوشهر، الهام پورعباس از خراسان جنوبی، نسیم مقدم نیا از اردبیل

بخش برادران، مجتبی اسلامیان از لرستان، مهدی افرا ازخوزستان، هادی سین زاده از خراسان جنوبی ، مجتبی محرمی از اصفهان، رضا علم از گلستان، محمود علیدادی از مرکزی، علی کشاورز از فارس، حسین متمرد از یزد، امین آقایی از آذربایجان شرقی، سیدمسعود هاشمی از خراسان رضوی

توجه : وسایل موردنیاز برای انجام کار حضوری را به همراه داشته باشید.

13. رشته نشریه مکتوب

بخش خواهران، زهرا علوی از چهارمحال وبختیاری، سیده سارا موسوی از فارس، هدی بهزاد مند ازخوزستان، شیما خسروی از مازنداران، سحر اجلالی از گلستان، مهلا فرهادی ازهمدان ، مینا گودرزی از خراسان شمالی ، صبا حسناتی از اصفهان،

بخش برادران،  مصطفی پردلی از تهران، صمد راغ از کهکیلویه وبویراحمد ، محمدامین کریم تبار ازقم، محمدجواد صباحی از کرمان، ، حسین رئیسان از مازندران

**اسامی حذف شده:  بهزاد ولی دوپه از زنجان،   سیدمسعود مرتضویان از اصفهان**

توصیه : سرگروه های حاضر در محل مسابقات باید بتوانند با بقیه اعضای گروه درتماس بوده و نشریه مطرح در جشنواره را باهمکاری یکدیگر انجام دهند

14. رشته نشریه الکترونیکی

بخش خواهران؛ زکیه دهقان از مازنداران، رویا عباسی از مرکزی ، سمیه نادمی از هرمزگان

بخش برادران، علیرضا اسپنانی از اصفهان، محمدرضا طیبی از یزد، یاسر جنگی از شهرستان های تهران، امید اطاعتی از مرکزی،سیدحسین ساداتی ملک از همدان

**اسامی اضافه شده:سیدحسین ساداتی ملک از همدان**

اسامی حذف شده: مصطفی طالبی از خراسان رضوی**

توصیه: سرگروه های حاضر در محل مسابقات باید بتوانند با بقیه اعضای گروه در تماس باشند تا بتوانند نشریه مطرح را باهمکاری یکدیگر انجام دهند

15. رشته مقاله نویسی

بخش خواهران؛ ازاده میرزایی از تهران، خدیجه فرهادی از مازندران، زهرا شریفی پور از مرکزی، زهرا نیکدل از خراسان جنوبی، سونیا قادرمرزی از کهکیلویه وبویراحمد، فاطمه اسماعیلی از فارس، محدثه بادرستان از مرکزی، محیا قادری از خراسان شمالی ، مهناز کنعانی از البرز، مهلا فرهادی ازهمدان

بخش برادران؛ امیر کاظمی از یزد،  رضا امین  از آذربایجان شرقی، رضا قنبری از مازندران، فرزاد شریفی از کردستان، محمد علیپور از خراسان جنوبی، مرتضی رضایی از کرمان، مسعود اخگر از اصفهان

 

**اسامی حذف شده:جلال صالحی از زنجان**

16. رشته تحقیق و پژوهش

بخش خواهران؛ اسماء ذوالفقاری از خراسان شمالی، بهاره یکه فلاح از البرز، سیده نجمه مولایی از فارس، فاطمه رهبری از مازندران، فریده بهشتی از گلستان، مرضیه کیانی از چهارمحال وبختیاری، راحله ناطق از آذربایجان شرقی

بخش برادران؛ رسول قادری از کردستان، علی حیدرزاده از مرکزی، مجتبی افضلی از خراسان جنوبی، محمد حسین غریب از یزد، یوسف طلایی از لرستان، سعید آرمون از آذربایجان غربی

17. رشته خوشنویسی

بخش خواهران؛ فاطمه گرشاسبی از تهران، سمانه رادفر از زنجان، سیمین افشارپور از لرستان، محبوبه سادات مهدوی منش از اصفهان، محدثه متولیان از مرکزی، مهشید رضایی خراسان رضوی ، مهسا ابراهیمی از مازندران

**اسامی اضافه شده:مهسا ابراهیمی از مازندران**

بخش برادران؛ حامد جاوید پور مرکزی، رمضان خوش زبان از خراسان رضوی، صمد جهانی از آذربایجان شرقی، محسن انگورج ازمازندران، محمد احمدوند از شهرستان های تهران، محمد امین رفیعیان از کرمانشاه،  محمد طالبی ازفارس، محمدرضا شریفی از قم، مهدی شریعتمداری از همدان، مهدی محمدی از اصفهان، وحید زارع از یزد، یوسف آریا پور از آذربایجان غربی ،

**اسامی حذف شده: محمدعلی قره بابا از آذربایجان شرقی**

18. رشته خط تحریر

بخش خواهران؛ سارا جلال پور از هرمزگان، سمانه طالقانی ازخراسان رضوی، سیده فاطمه موسوی از خوزستان، صالحه سمیعی از کردستان، فاطمه پرویزی از فارس، فاطمه جعفری از مرکزی، فاطمه شهابی از مازندران، فخر السادات مدنی از شهرستانهای تهران، محدثه احمد وند از همدان، محدثه حدادزاده از یزد، معصومه دولتی دولت آبادی از البرز، معصومه قربانی از اصفهان، نساء فیضی از کرمانشاه، شیدا فیضی از کردستان، مهسا ابراهیمی از مازندران، سمیرا حاتمی زاده از کرمان،

بخش برادران؛ احسان کاظمی از خراسان رضوی، سیدرحمان پژوهش از گیلان، علی علی پور از تهران، قادر حسنی از آذربایجان غربی، مجتبی آسترش از کرمان، مجتبی بوکائیان از قزوین، محمدمهدی سلحشور از مازندارن، محمودقاسمی از اصفهان، مهدی خداپرست از اردبیل، نادر پرندک از هرمزگان، یوسف لطف اله زاده از شهرستانهای تهران، عرفان فتاحی از کرمانشاه، مسعودمحمودی نژاد از البرز

19.رشته پویانمایی

بخش خواهران، نازنین زهرا کهساری از گلستان، زینب رضایی از اصفهان،

بخش برادران، محمد صادق فهم ناز مهربان از شهرستانهای تهران، علی نژاد نهیرات از ایلام،محمدحاتمی از همدان

**اسامی اضافه شده: محمدحاتمی از همدان**

20. رشته تلخیص کتاب(اضافه شد)

بخش خواهران؛ مریم صدری قم، زینب اسدی از چهارمحال وبختیاری،  فاطمه دشتی خراسان رضوی، سعیده محمدی از یزد، اکرم سادات سحاق از مرکزی، سمیرا راوندی نیا از ایلام، زهرا مجدی از مازندران،

بخش برادران؛ پژمان شاهی از آذربایجان غربی، بهمن یحیی زاده از خراسان رضوی، علی سعادتی از لرستان، اسماعیل زیردست کرمان، محمد محرمی ازگیلان، عماد الدین عزت پور از کردستان، وحید جعفر نژاد از ایلام، علی صادق نژاد از فارس،

21. رشته بازی های رایانه ای (اضافه شد)

بخش خواهران ؛ سمیه محمدی از کردستان، فاطمه بختیاری از شهرستانهای تهران

بخش برادران؛ حسین بذرافکن از فارس، شهاب الدین زحمتکش از گیلان، حسن زمانی از اصفهان، محمدرضا طیبی از یزد، محمدزارع پور از خراسان رضوی

22. رشته فیلم کوتاه(اضافه شد)

بخش خواهران، زهرا حوله از تهران، سعیده بای از گلستان، نیکو نوروزی از فارس، پریناز کیانوش از خراسان رضوی، ناهید کریمی از اصفهان

بخش برادران، مهدی صوفی از کرمانشاه، محمدتقی فضلی از مازندران، سید حشمت اله روح امینی از کرمان، حمید شاهبدی از خراسان جنوبی، عباس ملک فر از لرستان، علی بهشتی پور از قم، علی بهمنی از خوزستان، علی الهی از گیلان، محمدرضا خلیلی ورزنه از اصفهان، زانیار محمدی نکو از آذربایجان غربی، سرکوت نیکدل از کردستان، احسان مختاری فرد از خراسان رضوی

23. رشته وبلاگ نویسی(اضافه شد)

بخش خواهران؛ رویا گنجی از اردبیل، مریم محسن آبادی از مرکزی، شادی رحمانی از قزوین، امل السادات موسوی از خوزستان، مریم محمد خانی از اصفهان، فاطمه سادات شهبازیان از یزد، فرزانه سخنگو از کردستان، فاطمه زارعی از همدان، مریم محمدی از البرز، فاطمه توکلی از سیستان وبلوچستان، فائزه علیمردانی از زنجان، فاطمه بهرامی از خراسان رضوی، محبوبه شاهین از گلستان، عارفه علیزاده از گیلان، شهلا شکری از لرستان، مریم بزرگی پویا از بوشهر

بخش برادران، رضا اتابک از کهکیلویه و بویراحمد، محمدرضا اسماعیلی از تهران، امیرحسین ضمیری از همدان، سیدمهدی میرعلایی از قم، سعید ایرانلو از خراسان شمالی، رامین خلیلی ازتهران، علی ارثی نژاد از آذربایجان غربی ، میثم تیمور لویی از کردستان، میلاد نیک نژاد از قزوین، حامد گچویی از اصفهان، جلال صالحی از زنجان، محمدرضا دهقانی از یزد، محمد مخبریان از سمنان

**اسامی حذف شده:ابوالفضل صادقی از خراسان شمالی؛**

24. رشته شعر(اضافه شد)

بخش خواهران؛ فاطمه زاهدی مقدم از همدان، فاطمه احمدی از لرستان، زهرا عموزاده آرائی از مازندران، طیبه عباسی از قم، طاهره فرزانه ازفارس، مهدیه دهقانی از یزد،  مریم رضایی از تهران، مرضیه سبکتین از کهکیلویه وبویراحمد، پگاه هدایت خواه از خراسان رضوی

**اسامی حذف شده:رضوان محسنی از خوزستان،**

بخش برادران؛ طه اکبری از مازندران، فرشید رستم اصل ا زکهکیلویه وبویراحمد، امیر سینا عاشوری از خراسان رضوی، عماد الکثیری از خوزستان، محمد دهقان از لرستان، جابر افتخاری از فارس، وحید کیانیان از چهارمحال و بختیاری، داود عبدالهی از اصفهان

25. رشته فیلم نامه نویسی(اضافه شد)

بخش خواهران، شیدا شهبازی از آذربایجان شرقی، منیره مصفا از تهران، فاطمه سالاری از زاهدان، فاطمه ضیغمی از اصفهان، میعاد باوی از اهواز

**اسامی اضافه شده:میعاد باوی از اهواز**

بخش برادران، پویا احمدی از کردستان،، یاسر حیدری از یزد، مهران نصرتی از لرستان،

**اسامی حذف شده: میعاد باوی از اهواز**

26. رشته نمایشنامه نویسی(اضافه شد)

بخش خواهران، نگار قاسمی از قم، زهرا نوری از چهارمحال بختیاری،مهشید اصفهانی از مرکزی، نرگس معینی از البرز، سیده فاطمه مصطفوی از مازندران

بخش برادران؛ حسین رضا هما پوریان از همدان، حمید براتی از خراسان شمالی، سیدعلی اصغر حسینی ازشهرستانهای تهران، محمدکاظم قائدی ازفارس، محمدجواد صابر از خراسان رضوی

27. رشته نماهنگ(اضافه شد)

بخش خواهران؛ معصومه سهرابی از البرز، زهرا اسدی از مازندران، سمیه خبیری از خراسان جنوبی، ملیحه راشکی از زاهدان، محدثه شفیع پور ازتهران، پریسا عباسی از گلستان

بخش برادران؛ محمد زند سلیمی از خراسان رضوی، محمدتقی فضلی از مازندران، آرمان اخلاص پور از کرمان، میلاد خسروی راستابی از قم، محمدرضا الهی از خراسان جنوبی، سعید شاهیری از شهرستانهای تهران، محمد اصلاحی از گیلان