الهام‌ چرخنده در نقش یک دختر دانشجو /عکس

الهام‌ چرخنده در نقش یک دختر دانشجو /عکس

تصویربرداری فیلم ویدیویی «ولگرد» به نویسندگی و کارگردانی محمدجواد فارسی و تهیه‌کنندگی مسعود منصوری هم اکنون در شهرک دفاع مقدس روزهای پایانی خود را می‌گذراند و به‌زودی به پایان می‌رسد.

تاکنون 85 درصد از کل کار مقابل دوربین رفته و کاوه ایمانی نیز به طور همزمان تدوین را برعهده دارد. داستان «ول گرد» درباره لیلا، دختر دانشجویی است که پدر و مادرش در حمله‌ هوایی دشمن به آبادان به شهادت رسیده‌اند. او در مسیر تحقیقات دانشجویی‌اش که در زمینه بزهکاری اجتماعی با گرایش بی‌خانمانان است با «عینی» که مردی کر و لال و بی‌آزار است، آشنا می‌شود. «عینی» امروز کفشدار «مقام عباس» (زیارتگاهی در شهر شوشتر) است اما گذشته‌ای پرشور و افتخار دارد و…

الهام‌ چرخنده در نقش یک دختر دانشجو

علی سلیمانی سرنسری، فرهاد بشارتی، سیدجواد طاهری، جمشید جهانزاده، حسین عابدینی، سیدجواد زیتونی، انوش معظمی، حمید حسین‌زاده، مسعود منصوری، فرزاد رمضانی، گلناز عبدالله نیا و الهام چرخنده در این فیلم ایفای نقش می‌کنند.

دیگر عوامل فیلم «ولگرد» عبارتند از: حسن اسدی (مدیر تصویربرداری)، جعفر علیان (صدابردار)، دانش کریمی (طراح گریم)، کاوه ایمانی (تدوین)، صفورا برسان (منشی صحنه)، البرز ملک‌پور (طراح صحنه و لباس)، رضا ترکمان (طراح و مدیرجلوه‌های ویژه میدانی)، یوسف قربانی (آهنگساز)، مسعود منصوری (مدیر تولید)، حسن علیزاده، عرفان حسن‌زادهزاده (گروه کارگردانی)، مصباح فارسی (عکاس و تصویربردار پشت صحنه).