کافه گردش
اخبار فرهنگی هنری
۱۸ آبان ۱۳۹۴, ۱۰:۴۴ ق.ظ

توبیخ و برکناری در برنامه فیتیله‌ /عکس

پرتال اجتماعی واکنش:مدیر شبکه دو سیما، طی نامه‌های جداگانه‌ای مدیر گروه کودک و نوجوان و مدیر پخش این شبکه را توبیخ و جانشین مدیر پخش و مسئول نظارت نهایی برنامه‌های شبکه را از مسئولیت خود برکنار کرد.

فیتیله

در پی بی‌دقتی صورت گرفته در بخشی از برنامه فیتیله روز جمعه، ۱۵ آبان ماه محمدرضا جعفری جلوه (مدیر شبکه دو سیما) طی نامه‌های جداگانه‌ای مدیر گروه کودک و نوجوان و مدیر پخش این شبکه را توبیخ و جانشین مدیر پخش و مسئول نظارت نهایی برنامه‌های شبکه را ضمن توبیخ، از مسئولیت خود برکنار کرد.

جعفری‌جلوه در نامه توبیخ مدیر پخش و مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه دو با اشاره به غفلت و بی‌دقتی صورت گرفته در برنامه فیتیله، ضمن تذکر جدی و توبیخ کتبی، به هوشیاری و مراقبت بیش از پیش آن‌ها در حوزه مدیریتی‌شان تاکید کرده است.

در بخشی از نامه برکناری جانشین مدیر پخش شبکه دو نیز آمده است:

عرصه نظارت و پخش برنامه‌ها در صداوسیما، عرصه خطیر لحظه‌ها و دریغ‌هاست که گاه یک سهل‌انگاری و لغزش موجب خساراتی است جبران ناپذیر، مصداق این امر آنچه که در بازبینی و پخش برنامه فیتیله‌ای‌ها در روز جمعه ۱۵ آبان‌ماه جاری حاوی اهانت نسبت به یکی از عزیزترین اقوام غیور این سرزمین یعنی آذری ها رخ داد و علیرغم توجه بازبین اولیه این برنامه و اشاره درست ایشان به اشکالات برنامه، به‌سبب فقدان تشخیص و اغماض بلاوجه شما به آزردگی گروهی از مردم عزیز بدل شد؛ لذا ضمن تذکر جدی و توبیخ کتبی، از مسئولیت و ایفای نقش در این عرصه برکنار می‌شوید.

رهـــــــــــــا مسعودی
939 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

۳ دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.
این کار در توسعه وردپرس کمک شایانی خواهد کرد. برای نوشتن دیدگاه اینجا را کلیک کنید

 1. ساناز در تاریخ ۱۹ آبان ۱۳۹۴:
  Thumb up 0 Thumb down 0

  سلام برنامه فیتیله ها یک برنامه شاد و مفرح برای بچه های ما بود که ما آذری زبانها رو هم مثل مردم دیگر شاد میکرد در این عصر افسوسها لکن بر نمیتابند بعضیها شادی را چون شادی قرین آرامش و فکر است .

 2. ساناز در تاریخ ۱۹ آبان ۱۳۹۴:
  Thumb up 0 Thumb down 0

  سلام برنامه فیتیله ها یک برنامه شاد و مفرح برای بچه های ما بود که ما آذری زبانها رو هم مثل مردم دیگر شاد میکرد در این عصر افسوسها لکن بر نمیتابند بعضیها شادی را چون شادی قرین آرامش و تفکر است .

 3. کلات در تاریخ ۱۹ آبان ۱۳۹۴:
  Thumb up 0 Thumb down 0

  این بنده های خدا که منظور بد نداشتند.

  شورشو در آوردید ………………

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *