کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۱۸ مرداد ۱۳۹۴, ۴:۴۰ ب.ظ

تصاویر آموزش نظامی کودکان توسط داعش

پرتال خبری واکنش: گروه تروریستی داعش با به کارگیری کودکان در فعالیت های تروریستی درماههای اخیر فصل جدیدی از جنایت های شیطانی خود را گشوده است.

 به گزارش فرادید به نقل از دیلی میل، براساس مستندی که اخیرا در باره استفاده داعش از کودکان در اعدام‌ها و فعالیت های انتحاری و تروریستی منتشرشده است این گروه تروریستی کودکان را برای عملیات آموزش می‌دهد.
اینگونه آموزش ها نه تنها در پایگاههای نظامی بلکه در مدارس مناطق تحت سلطه داعش نیز به کودکان عرضه می شود و کودکان همه روزه توسط تروریست های داعش برای تماشای صحنه های اعدام برده می شوند.
فیلم ها و تصاویری که به تازگی منتشر شده اند نشان می دهد گروه تروریستی “داعش” به دست کودکان و نوجوانان کم سن و سال اسلحه می دهد و از آن ها در روند قتل‌عام مردم استفاده می‌کند.
درکمپ های تربیتی سربازان کوچک داعش علاوه برشتشوی مغزی استفاده از انواع سلاح برای اعدام و کشتارو سربریدن به کودکان آموزش داده می شود.
بسیاری از این کودکان خانواده های خود را در نبردهای سوریه و عراق از دست داده اند و یا خانواد های آنان از ترس عناصر داعش با انتقال فرزندانشان به مراکز آموزشی و تبدیل شدن به سربازان داعش موافقت کرده اند.
تاکنون بیش از سه میلیون کودک در جنگ با داعش در عراق آواره شده‌اند که دو سوم آنها در خاک این کشور سرگردانند و داعش برای استفاده از آنان برای عملیات ترویستی خود برنامه ریزی می‌کند.
(تصاویر) آموزش کودکان توسط داعش
(تصاویر) آموزش کودکان توسط داعش
(تصاویر) آموزش کودکان توسط داعش
(تصاویر) آموزش کودکان توسط داعش
(تصاویر) آموزش کودکان توسط داعش
(تصاویر) آموزش کودکان توسط داعش
رهـــــــــــــا مسعودی
947 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *