کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۲۶ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۰۷ ب.ظ

تصاویر تک‌تیراندازان داعش

پرتال خبری واکنش:داعش تصاویری را از نحوه کمین گرفتن تک‌تیراندازهایش در جنوب دمشق برای قتل و ترور مردم، مخالفان و فراری‌ها منتشر کرد.

گروهک تروریستی داعش تصاویری را از کمین تک‌تیراندازهایش برای قتل مخالفان و فراری‌ها به نمایش گذاشت. داعش در این تصاویر نحوه مخفی شدن گروهان تک‌تیراندازان را در نی‌زارهای جنوب دمشق، بین درختان و آپارتمان‌ها نشان می‌دهد.

چندی قبل نیز کمیساریای عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد از حملات وحشیانه تک تیراندازان داعش به شهروندانی که قصد خروج از مناطق تحت سیطره آنان را دارند، خبر داد.سایت خبری شفق نیوز عراق در این‌باره گزارش داد، رافینا شمداسانی سخنگوی دفتر حقوق بشر در ژنو گفت: تعداد زیادی از مردم عراق تلاش می‌کنند تا از مناطق تحت سیطره داعش فرار کنند و از طریق سلسله کوه‌های حمرین به مناطق تحت نفوذ ارتش برسند که توسط تک تیراندازان تروریست‌ به قتل می‌رسند.

بنابراعلام این مقام سازمان ملل، تک‌تیراندازان داعش کمین‌هایی را برای هدف قرار دادن فراریان در کوه حمرین تشکیل داده و آنان را به قتل می‌رسانند و هر شهروندی را که دستگیر کنند، اعدام می‌کنند.

سخنگوی دفتر حقوق بشر در ژنو با بیان اینکه هر گونه حمله عامدانه و مستقیم به غیر نظامیان، نقض قوانین بین‌المللی است؛ خواستار اقدام جامعه جهانی برای نجات جان غیر نظامیان شد.

در ادامه تصاویری را از کمین تک‌تیراندازان داعش مشاهده می‌کنید:

رهـــــــــــــا مسعودی
744 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *