آرایش زیبای بازیگران

کری واشنگتن  Kerry Washington 

رژ قرمز بر روی لبهای واشنگتن چهره او را روشن می کند. به دلیل رنگ پوست این بازیگرمشهور و هنرمند ،آرایشگر معروف به نام لورن اندرسن توصیه می کند که کری باید ازسایه یاقوتی یا نارنجی استفاده کند. و در آخر هم برای اینکه آرایش روی پوست او کاملا ثابت بماند و از صبح تا عصر تازه باشد باید یک پودر شفاف کننده را روی کل صورت اومالید.

1
1

اما واتسون Emma Watson

واتسون می گوید : آرایشگر معروف او مارینا معتقد است برای ایجاد توازن بین چشم ها، رنگ گونه ها و لب ها ی من بهتر است رنگ رژگونه و رژ لب را به صورت یکرنگ استفاده کرد و هم چنین به دلیل اینکه مدل چشم های من کشیده است از سایه زدن باید خودداری کرد.

1
1

ساندرا بولاک Sandra Bullock

گراوانی آرایشگر هنرمند می گوید : استفاده از کرم برنزه و بعد هم آرایش صورتی روشن برای این بازیگر بسیار بهتر از آرایش قرمز رنگ می باشد .همانطور که می بینید رنگ آرایش او کاملا محو می باشد.

1
1

کریستینا هندریکس  Christina Hendricks

اندرسن توصیه می کند برای کسانی که پوست رنگ روشن دارند مانند هندریکس بهتر است از سایه ی پشت چشم استفاده کرد و رنگ رژ را نسبتا پررنگ در نظر گرفت و از رژ گونه ملایم استفاده کرد.

1
1

لیلی آلرید  Lily Alridge

اندرسون توصیه می کند : برای کسانی که پوست آنها مانند آلرید مایل به رنگ زیتونی است  ، باید از ترکیب رنگ های مایل به صورتی ملایم برای آرایش آنها استفاده کرد تا کل چهره را به صورتی کاملا ختثی دربیاورد.

1
1

آلیسا میلانو  Alyssa Milano

گراوانی روی بینی این هنرمند را با قلم مو کاملا صورتی کرده است و سپس گونه های او را هم کمی قرمز کرده و در نهایت رژ قرمز رنگ برای او پیشنهاد کرده است و به طور کلی این مدل آرایش چهره ی او را کاملا باز کرده است و او را کاملا سرحال نشان داده است.

1
1