کافه گردش
سرگرمی
۲۹ آبان ۱۳۹۲, ۱۰:۰۳ ق.ظ

همسایگی ستاره پرسپولیس با بازیگر زن دردسرساز شد!

99s

پیام صادقیان یکی از بازیکنان موفق پرسپولیس در این فصل بوده اما سرزده رفتن سردار رویانیان به خانه او حرف وحدیث های زیادی را مطرح کرد.

از گوشه وکنار شنیدیم ماجرا از تغییر آپارتمان این بازیکن شروع شد وقتی پیام بعد از چند ما از سعادت آباد به ایران زمین در شهرک غرب نقل مکان کرد و در آپارتمان نزدیک هاکوپیان ساکن شد!

رویانیان هم روی این مسئله حساس شده و بعد از اینکه خبرهایی به او از پیام دادند تصمیم گرفت چندین بار سرزده به خانه بازیکن تیمش برود و همین مسئله این بازیکن را ناراحت کرد و گفت: «زندگی شخصی خودم به خودم ربط دارد و درست نیست کسی سرزده به خانه ام بیاید!»

رویانیان هم از این حرف صادقیان ناراحت شده است. از سوی دیگر این بازیکن طی تماسی با علی دایی از او خواسته به خاطر خستگی بعد از اردوی تیم ملی زیر ۲۲ سال به او مرخصی دهد تا استراحت کند.

پیام صادقیان  به خاطر ۳ کارته بودن جلوی تراکتورسازی غایب است و می خواهد به سفر برود. مسئله دیگری که هم که بازیکنان در خصوص محل سکونت این بازیکن می گویند همسایگی او با یک بازیگر زن است!

منبع:قانون

سپیده تدین
610 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

۲ دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.
این کار در توسعه وردپرس کمک شایانی خواهد کرد. برای نوشتن دیدگاه اینجا را کلیک کنید

  1. shima در تاریخ ۲۹ آبان ۱۳۹۲:

    خیلیم مسخره چرا همه دنباله قاتل بروسلی میگردن؟ درسته سردار داره بچه های تیمشو کنترل میکنه اما دیگه سرک کشیدن تو زندگیش قشنگ نیست

  2. زهرا در تاریخ ۱۰ آذر ۱۳۹۲:

    مسخره کردین خودتونوها.زندگی خصوصی مردم به شماها چه ربطی داره؟ چرا الکی شایعه درست میکنید ؟ ۲تا عکس میگیرن تو شمال که ماها خودمون ۱۰ بار میریم،میگین تصاویر خوش گذرونی فلانی.مسخره ها.جمع کنید سایتتونو با اخبار مزخرفتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *