کافه گردش
سرگرمی
۱۳ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۰۶ ب.ظ

گرانترین گوشهای جهان

۱- آیفون ۱۵ میلیون دلاری! تلفن های همراه رکورددار تلفن های همراه گرانقیمت در جهان آیفون ۵ الماس (iPhone 5 Diamond) می باشد.تنها تفاوت این تلفن همراه با مدل عادی خود به کارگیری صدها قطعه الماس در آن می باشد.قیمت این آیفون ۱۵٫۳ میلیون دلار می باشد.

1

1

 

۲- سه میلیون دلار برای یک آیفون قدیمی تلفن های همراه شاید عجیب به نظر برسد،اما یکی دیگر از تلفن های همراه گرانقیمت دنیا مدل قدیمی آیفون می باشد.این محصول iPhone 3GS است.الماس های به کار رفته در این تلفن همراه قیمت آن را به ۳٫۲ میلیون دلار رسانده است.

1

1

 

۳- N95 که بیش از یک میلیون دلار ارزش دارد! تلفن های همراه تلفن همراه نوکیا با نام N95 را به خاطر دارید؟ حتما فکر می کنید در بازار تلفن های همراه جدید این محصول دیگر ارزشی ندارد.اما یک مدل خاص از N95 با قاب پوشیده شده از الماس ۱٫۳ میلیون دلار قیمت دارد.

1

1

 

۴- تلفن همراه دوسیمکارت یک میلیون دلاری! تلفن های همراه خیلی ها به دنبال یک تلفن همراه دوسیمکارت هستند،تلفن همراه GoldVish که می توانید از دوسیمکارت پشتیبانی کند یک میلیون دلار قیمت دارد.البته این قیمت به علت طراحی متفاوت و جواهرات به کار رفته در این تلفن همراه است.

1

1

 

۵- یادگاری ۳۰۰ هزار دلاری سونی اریکسون تلفن های همراه برندی با نام سونی اریکسون دیگر وجود ندارد،اما یکی از یادگاری های گرانقیمت این برند Sony Ericsson Black Diamond می باشد.تیتانیوم و دیگر جواهرات به کار رفته در این تلفن همراه قیمت آن را تا ۳۰۰ هزار دلار بالا برده است.

1

1

 

 

 

سپیده تدین
678 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *