داعش وسیله ای عجیب برای شکنجه زنان بدحجاب را اختراع کرد /عکس

شکنجه وحشتناک زنان بدحجاب توسط گروه تروریستی داعش +عکس

شکنجه وحشتناک زنان بدحجاب توسط گروه تروریستی داعش,داعش در اقدامی عجیب و بسیار غیرانسانی شیوه ای جدید برای شکنجه زنان ابداع کرده است.

 

 بر اساس خبری که روزنامه «بیلد» آلمان منتشر کرد ، گروه داعش در اقدامی عجیب زنان زندانی خود را با وسیله اختراعی خود شکنجه می کند.

این روزنامه در مصاحبه با زنی به نام «بتول» که اهل شهر الرقه سوریه بوده و اخیرا توانسته است به اروپا مهاجرت کند، در مورد این شیوه شکنجه اطلاعات جدیدی را کسب کرده است. «بتول» در مصاحبه با این روزنامه آلمانی می گوید:

یک بار مرا به جرم عدم رعایت حجاب به زندان بردند و بین انتخاب بین دو مجازات شلاق و یا وسیله ای که از آن با نام «گاز گیرنده» یاد می کردند، مختار کردند. من که از شلاق بسیار می‌ترسیدم و از این وسیله جدید هیچ اطلاعی نداشتم، این وسیله را انتخاب کردم.

وی ادامه می‌دهد: در ادامه ماجرا آنها با بستن دست های من وسیله‌ای عجیب را حاضر کرده و آن را بر روی سینه‌های من قرار دادند.

این وسیله که دارای دندانه های بسیار تیز و فشار بالایی بود، بر روی سینه زنان بسته می‌شود و این عضو بدن آنها را شدیدا تحت فشار قرار می‌دهد، گویی این که هر لحظه احتمال جدا شدن این عضو از بدن می رود.

«بتول» در ادامه گفت: من به دلیل شدت درد و ترسی که از این اقدام بر من عارض شد، بی هوش شدم و برای چند روز در بیمارستان بستری شدم. وی می افزاید که زنان بسیاری در زندان های داعش با استفاده از این شیوه عجیب تحت شکنجه قرار گرفته اند.