کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۱۸ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۴۸ ق.ظ

فال روزانه جمعه ۹۵/۰۴/۱۸

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

پرتال اجتماعی واکنش: فال،دوست عزیزی که ۱۸ تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال به جاهایی خواهید رفت و با افرادی آشنا خواهید شد که حتی در خوابیتان هم نمی دیده اید. چنین موقعیت هایی می توانند نگرش شما نسبت به زندگی را به طور کلی تغییر دهند و این دقیقا همان چیزی است که شما به آن نیاز دارید تا از این رکودی که در آن گرفتار شده اید رها شوید. شما به کمی تغییر و هیجان نیاز دارید، پس به سراغ چیزهای تازه بروید و خودتان را از شر تارهایی که به دور خود تنیده اید رها کنید. اگر خودتان و روحتان را تا اواخر مرداد ماه آزاد بگذارید چیزهای تازه ای از این تغییرات یاد خواهید گرفت که می توانند زمینه ساز موفقیت هایی بزرگ برای شما باشند. گاهی وقت ها لازم است بایستید، نگاهی به پشت سرتان و نگاهی به پیش رویتان بیندازید و ببینید آیا این دقیقا همان راهی است که دلتان می خواهد ادامه دهید یا باید مسیرتان را تغییر دهید. این رویکرد جدید می تواند حتی زندگی عاطفیتان را هم تغییر دهد.

فـال روزانـه - Daily Omen

وقتی شما به دیگران نشان می دهید که به توانایی های خودتان اطمینان دارید آنها را خیلی تحت تأثیر قرار می دهید، ولی اگر آنچه وعده داده اید را تحویل ندهید آنها زیاد خوشحال نخواهند شد. آنها دوست دارند باور کنند که پاسخ مشکلاتشان در دستان شماست، ولی اغراق کردن حداقل برای امروز اصلا کار خوبی نیست، پس مواظب وعده و وعیدهایی که به دیگران می دهید و ادعاهایی که دارید باشید. اگر بجای تظاهر به این که بیشتر از همه می دانید، از ابتدای راه صداقت داشته باشید همه چیز خیلی بهتر و متعادل تر پیش خواهد رفت. این موضوع به ویژه در مورد رابطه عاطفیتان صدق می کند و اگر می خواهید رابطه ای پایدار داشته باشید باید در این زمینه خیلی احتیاط کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما امروز نگرشی خیلی ساده انگارانه دارید و همین باعث می شود که فکر کنید آنچه می بینید تصویری واقعی از حقیقت است، ولی اگر با این نگرش پیش بروید و فرض را بر این بگذارید که همه دارند حقیقت را به شما نشان می دهند و می گویند، باید خودتان را برای نا امیدی و سرخوردگی آماده کنید. نه این که دیگران از روی عمد بخواهند شما را فریب بدهند، در واقع شاید آنها قصد داشته باشند به شما کمک کنند. ولی به نغعتان است که نگاهتان بیش از اندازه مثبت نباشد و واقع بینانه رفتار کنید و قبل از آن که دست به هر کاری بزنید همه جوانب و واقعیت ها را در نظر بگیرید. سعی کنید بعد از ظهر امروز را در خانه مانده و خودتان را برای شروع یک هفته جدید آماده کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما می خواهید حتی بدترین خبرها را هم به گونه ای به دیگران بدهید که خیلی بهتر از آن چیزی که در واقع هستند به نظر برسند. با این که شما می توانید حتی در بدترین شرایط هم کورسوی امیدی پیدا کنید، باید حواستان را خوب جمع کنید که مرز بین امید و توهم را در هم نشکنید. هیچ تردیدی در این نیست که قدرت تفکر مثبت شما می تواند اثرات خیلی خوبی روی دیگران و زندگی آنها داشته باشد، ولی این کار تنها در صورتی مفید است که بر اساس واقعیت ها باشد و امیدواری بیهوده به کسی نداده باشید. بعد از چند روز تعطیلی غروب امروز می تواند برایتان کمی دلگیر باشد، تا جای ممکن تنها نمانید و سر خودتان را گرم کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز همه دارند شما را تشویق می کنند که حرف دلتان را به زبان بیاورید، ولی شما اشتیاق چندانی به حرف زدن در مورد افکارتان نشان نمی دهید، حداقل تا وقتی همه چیز را در نظر نگرفته اید دوست ندارید چیزی به کسی بگویید. هرچند ایده آل گرایی شما ذهنتان را تحت تاثیر قرار داده و شور و هیجان را در آن زنده کرده است، شما کسی نیستید که به سادگی هیجان زده شده و امنیت احساسی خود را کنار گذاشته و بخواهد رهبری را در دست گرفته و پیشتاز شود. لزومی هم ندارد که برای تحت تأثیر قرار دادن رفتارها و کارهای دیگران راحتی خودتان را به خطر بیندازید. اگر به حرف دلتان گوش کنید به خوبی به شما می گوید تا کجا باید پیش بروید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شاید احساس کنید که در تمام طول عمرتان فرصت هایی که برای دنبال کردن رویاهایتان داشته اید را از دست داده اید. ولی به احتمال خیلی زیاد شما دارید اشتباه می کنید و برداشتتان از شرایط فعلی اشتباه است. اصلا قرار نیست که شما به موفقیتی که به دنبال آن بوده اید نرسید، مسئله این است که شرایط ایجاب می کند زمان بیشتری برای جمع و جور کردن کارها و به ثمر نشاندن آنها نیاز دارید. به جای این که نگران و نا امید شوید و فکر کنید نمی توانید به موقع به هدفتان برسید، آستین هایتان را بالا زده و شروع به کار کنید. آینده در انتظار شماست، پس با انرژی تمام به سوی آن پیش بروید و با این افکار بچگانه وقت خودتان را نگیرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما دارید تمام تلاشتان را می کنید که همه چیز در روابط کاریتان به صورت پایدار و ثابت باقی بماند، ولی این تلاش شما برای جلوگیری از تغییرات کافی نیست. شما با تلاش برای حفظ شرایط فعلی تنها خودتان را خسته می کنید. سعی نکنید چیزی را به دیگران تحمیل کنید، این موانع کوچک نمی توانند جلوی پیشرفت شما را بگیرند. اجازه ندهید این نگاه منفی جلوی رسیدن شما به رویاهایتان را بگیرد. شما خودتان سرنوشت خود را رقم می زنید و همه چیز به انتخاب ها و اقدام های خودتان بستگی دارد. حالا که به اندازه کافی استراحت کرده اید از امشب برای فردایتان و کارهایی که باید انجام دهید برنامه ریزی کنید تا اولین روز هفته را به خوبی و با انرژی زیاد شروع کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

با وجود این که معمولا رفتار دوستانه شما در دیگران احساس راحتی ایجاد می کند، امروز در کمال تعجب می بینید که نتیجه ای کاملا برعکس دارد. اگر می بینید که از نیت خوب شما اشتباه برداشت می شود بیهوده سعی نکنید که دیگران را قانع کنید که طرف آنها هستید، ولی اجازه ندهید این وضعیت شما را تسلیم کند و از پا دربیاورد. به واکنش های دیگران و دلیل مخالفت آنها دقت کنید و به ریشه آن پی ببرید، این کار به شما کمک خواهد کرد که معضل را از میان بردارید. در مورد کسی که دوست دارید هم بهتر است همین کار را کرده و اگر می بینید که چنین مشکلی با او دارید به ریشه اصلی این مشکل فکر کرده و آن را حل کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز اگر حاضر باشید در مورد احساساتتان حرف بزنید می توانید با کلماتی که از دهانتان خارج می شوند روز یک نفر را بسازید. شما گاهی از حرف زدن در مورد احساسات شخصیتان سر باز می زنید، تنها به این دلیل که فکر می کنید این کار باعث می شود آسیب پذیر و ضعیف به نظر برسید. با این حال بر عکس آنچه فکر می کنید حرف زدن در مورد احساساتتان در حال حاضر موقعیت شما را قویتر خواهد کرد و به دیگران نشان خواهد داد که از لحاظ فکری چقدر رشد کرده اید. از بیان کردن نگرانی هایتان نترسید، داشتن صداقت حس اعتماد را در دیگران به وجود می آورد. امروز همه جای خانه را تمیز کنید و هیچ جایی برای انرژی منفی ناشی از گرد و غبار و کثیفی باقی نگذارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز حفظ کردن ظاهرتان برای شما کار سختی است و شک و تردیدهایی که نسبت به خودتان و توانایی هایتان دارید ذهنتان را درگیر کرده اند، ولی رویارویی با این احساس به آن بدی که به نظر می رسد هم نیست و می تواند حکم یک هشدار را برای شما داشته باشد که به شما نشان می دهد چطور با این وضعیت مواجه شوید و به شما انگیزه می دهد تا این مانع ناخوشایند را از میان بردارید. خوشبختانه روح سرکش شما زود به حالت عادی خود باز خواهد گشت و می توانید دوباره با انرژی پیش بروید و با نتایج مثبتی که به دست می آورید اعتماد به نفس بیشتری پیدا کنید. امشب کمی زودتر بخوابید تا پس از چند روز تفریح برای یک هفته شلوغ کاری آماده شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما عادت دارید که برای کارهایتان برنامه داشته باشید و سپس بر اساس آن برنامه ها پیش رفته و به هدفتان برسید. متاسفانه امروز اگر ببینید که یک جای نقشه تان با مشکل مواجه شده است روحیه خود را از دست می دهید و حس می کنید تعادلتان بهم خورده و اوضاع از دستتان خارج شده است. یادتان باشد که موفقیت خیلی ها به شما و کارهایتان گره خورده است و تسلیم نشوید. کافی است خودتان را نبازید تا بتوانید مثل همیشه با قدرت مدیریت فوق العاده ای که دارید کنترل همه چیز را با یک تصمیم درست و به موقع دوباره در دست بگیرید. این تعطیلات را با یک شام دونفره رمانتیک با کسی که دوست دارید به پایان برسانید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز وقتی به پله های زیادی که تا رسیدن شما به هدفی که در سر دارید باقی مانده است نگاه می کنید شاید کمی خسته و نا امید بشوید. شما به این فکر می کنید که چرا باید مدام تحت اوامر مقامات مافوقتان باشید و آرزوی این که روزی جای آنها باشید را در سر بپرورانید. درست است که شما باید به قوانین احترام بگذارید، ولی این بدان معنا نیست که نمی توانید مدیران و رؤسا را زیر سؤال ببرید، اگر می بینید آنها دارند در حقتان ظلم می کنند و یا جلوی موفقیتتان را می گیرند با دقت و سیاست از حق خودتان دفاع کنید. موقع حرف زدن با کسی که دوست دارید بهتر است کمی احتیاط کنید، زیرا اگر مواظب حرف هایتان نباشید هوای رابطه تان ابری خواهد شد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز یکی از نزدیکانتانهر چند ناخواسته ولی با بیرحمی تمام شکوفه های امیدی که در وجودتان جوانه زده اند را هدف گرفته و می خواهد آنها را بخشکاند. ولی شما مجبور نیستید تحت تأثیر انرژی منفی آنها قرار بگیرید. همه چیز به خود شما و نگاهتان بستگی دارد، با امید و انرژی مثبت به سریع ترین شکل ممکن خودتان را به هدفتان برسانید. به جای این که تحت تأثیر حرف های دیگران به خاطر اشتباهات گذشته تان خودتان را سرزنش کرده و توانایی های خود را دست کم بگیرید یادتان باشد کسانی برنده هستند که از دنبال کردن رویاهایشان خسته نمی شوند و هر چند بار هم که زمین بخورند وباره از جایشان بلند شده و راهشان را ادامه می دهند.

حسین رادمرد
324 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *