فال روزانه دوشنبه 94/07/20

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

پرتال اجتماعی واکنش:دوست عزیزی که 20 مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! از همین امروز زندگی شما پر از عشق خواهد شد. اگر اخیرا فردی را ملاقات کرده اید، به زودی با او وارد رابطه ای جدی و رمانتیک می شوید که زندگی شما را از این رو به آن رو می کند. اگر هم شریک زندگی خود را از قبل پیدا کرده اید، در این سال او را بیشتر خواهید شناخت و چیزهای فوق العاده را با او تجربه خواهید کرد. این احساس خوب در دیگر جنبه های زندگی شما نیز اثر مثبتی خواهد گذاشت. در ماه دی رشد و پیشرفت قابل ملاحظه ای در تمام جنبه های زندگی به خصوص مسائل عاطفی زندگی خواهید داشت.
فـال روزانـه - Daily Omen

امروز اتفاقات غیر منتظره ای برای شما رخ می دهد و حتی ممکن است کارهایتان، آن طور که برنامه ریزی کرده بودید، پیش نروند بنابراین از همین حالا خودتان را آماده کنید. این اتفاق می تواند فرصت های دیگری را بیش پای شما قرار دهد پس تا انرژی و زمان کافی دارید، از آن برای رشد و پیشرفت خود استفاده کنید. رابطه شما با شریک زندگی تان کمی شکراب شده است اما از آنجا که شما قدرت درک بالایی دارید و می دانید که مسبب تغییرات رفتاری او چیست بهتر است هر چه زودتر برای حل آن اقدام کنید. نگران نباشید سرانجام هر دوی شما به آنچه می خواهید می رسید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما باید در فعالیت هایی که با درونیات تان مطابقت دارد، شرکت کنید. شاید پیدا کردن آنچه به صلاح شماست در حال حاضر کمی دشوار و پیچیده باشد اما به زودی در جایی که انتظار آن را ندارید، همه چیز برای شما روشن و واضح خواهد شد. شما باید برای هدف های بزرگ تری در زندگی تان قدم بردارید. بهتر است کمی از عادات روزمره تان فاصله بگیرید و از زاویه دید دیگری به مسیر زندگی خود نگاه کنید. اخیرا حس می کنید که عزیزترین فرد زندگی تان از شما دور شده است و دیگر مثل سابق به هم نزدیک نیستید. شاید تا به حال فکر می کردید که این مشکل غیر قابل حل است اما اکنون به نتیجه ای خلاف آن می رسید و همه چیز بر وقف مرادتان پیش خواهد رفت.

فـال روزانـه - Daily Omen

افرادی که قدرت بیشتری نسبت به شما دارند، به عنوان مثال در محیط کار در سطح بالاتری از شما هستند، امروز با شما ارتباط بیشتری خواهند داشت و حتی ممکن است شما را به روش های مختلف امتحان کنند. شاید از این اوضاع کمی ناراضی باشید و فکر کنید که در مقابل یک چهار راه ایستاده و توان تصمیم گیری ندارید اما این را بدانید که تغییرات آغاز رشد و موفقیت هستند. اگر عشق زندگی تان امروز یک حرف و فردا یک حرف دیگر زد، به دل نگیرید زیرا او در حال حاضر نمی تواند تصمیم درست را بگیرد اما به تدریج تمام تکه های پازل کنار هم قرار می گیرند و تصویری زیبا می سازند.
فـال روزانـه - Daily Omen

شما در حال رشد هستید و این خیلی خوب است پس بهتر است تمرکز خود همچنان بر این کار قرار داده و در مواقع احتیاج تغییرات لازم را حاصل کنید. اگر احساس می کنید تنهایی از پس این کار بر نمی آیید، خود را از کمک دیگران محروم نکنید. آنوقت می بینید که چگونه رشد کرده و به موفقیت دست خواهید یافت. فرصت های طلایی در انتظار شما هستند. فکر می کنید در مه قدم می زنید و نمی توانید جلوی پاهای خود را ببینید، این احساس به دلیل بحث های اخیر شما با عشق تان است اما به تدریج همه چیز برایتان روشن و واضح می شود و شما نیز به این نتیجه می رسید که دلیلی برای ترسیدن وجود ندارد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز انرژی شما زیاد است و بهترین فرصت است تا از آن برای پیشرفت زندگی خود استفاده کنید. فرصت های بزرگ درِ خانه شما را می زنند اما قبل از باز کردن در، خوب در مورد آنها اطمینان حاصل کنید. شاید آن جوابی که شما به دنبالش هستید، در انتظارتان نباشد اما عجله نکنید. تمام جوانب را بررسی کنید و جسارت لازم را به دست آورید، از تغییر و تحول نیز نهراسید. در مورد شخصی که از شما فرسنگ ها دور است، خیالبافی می کنید. به زودی خیال های شما رنگ واقعیت به خود می گیرند.
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز انرژی زیادی به دست می آورید. این انرژی می تواند فیزیکی یا حتی روحی باشد در هر صورت توجه شما را به خود جلب کرده است. بهتر است از آن به بهترین شکل استفاده کنید. مسئولیت کارهایی خود را به گردن بگیرید و به دنبال تغییرات مثبت در زندگی تان باشید. در رابطه ای به سر می برید که از آن ناراضی هستید و دوست دارید به آن خاتمه دهید. شاید در این راه با اصرار طرف مقابلتان مواجه شوید اما اگر اطمینان دارید، بر تصمیم خود پافشاری کنید.

 فـال روزانـه - Daily Omen
امروز چشم هایتان را کمی بیشتر باز کنید و فرصت هایی را که پیش پایتان قرار می گیرند از دست ندهید. عجولانه رفتار نکنید. این روزها سریع تر از همیشه در حال گذر هستند و شما برای همسو شدن با آنها باید تغییراتی را در سبک زندگی تان ایجاد کنید. اما حواس تان باشد به اولین چیزی که در مسیرتان قرار گرفت، چنگ نزنید بلکه تمام جوانب را به خوبی و از نزدیک بررسی کنید و پس از اطمینان از آن وارد عمل شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز اتفاقی غیر منتظره برایتان رخ می دهد که تمام توجه تان را به خود جلب می کند اما شما باید دیدتان را وسیع تر کنید و به چیزهای بزرگ تری که در ارتباط با آن رخ خواهند داد، بیاندیشید. فرصت های بزرگی در دست شماست که نباید نادیده شان بگیرید. شاید بهتر باشد تغییراتی را قبل از وقوع این اتفاقات به زندگی خود بدهید سپس برای ورود هوای تازه پنجره ها را باز کرده و نفسی عمیق بکشید. در رابطه عاطفی خود به مشکل بر خورده اید و هر چه بیشتر برای حل آن اقدام می کنید بیشتر در باتلاق فرو می روید. زمان آن است کمی عقب بکشید و به محدودیت های خود پایبند باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

حال که چراغ برای شما سبز شده است، قدم اول را بردارید. با انرژی مثبتی که در فضاست موفقیت شما حتمی خواهد بود. از ناشناخته ها نترسید و برای ایجاد تغییرات بزرگ و اساسی جسارت خود را بالا ببرید. شاید برهم زدن نظم زندگی در حال حاضر برایتان واجب باشد تا با فرصت های جدید آشنا شوید. شما در رابطه ای به سر می برید که شما را وادار به تجربه هایی کرده که تنهایی از آن گریزانید. همچنین به این نتیجه رسیده اید که بسیاری از رفتارهای شریک زندگی تان نه تنها شما را بلکه دیگران را نیز آزار می دهد. بهتر است از همین حالا برای تغییر آن اقدام کنید. تا دیر نشده اولین قدم را بردارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

مسئولیت زندگی خود را به عهده بگیرید و تغییرات مهم، اساسی و لازم را به زندگی خود بدهید. فرصت های زیادی در دستان شماست کافی است به آنها چنگ بزنید. شاید در این شرایط کمی گیج شوید اما ایجاد این تغییرات برای رشد و پیشرفت شما در آینده ضروری است. به دلیل بحث های اخیر کمی گیج هستید و فکر کنید که از معشوقه خود دور شده اید و دیگر به آن احساسی ندارید اما با گذشت زمان این ابهام کنار رفته و رابطه شما قوی تر از قبل پیش می رود.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما باید به یکی از ابعاد زندگی خود تغییرات اساسی دهید اما در این راه عجله نکنید. به دنبال تغییرات تنها برای انجام وظیفه نباشید بلکه خوب در مورد نقاطی که احتیاج به تغییر دارند تحقیق کنید سپس وارد عمل شوید. اکنون بهترین زمان برای رشد شماست بنابراین راهی را انتخاب کنید که بزرگ ترین رشد را در آن خواهید کرد. شما از خواسته شریک زندگی تان باخیرید و انگیزه او را از رابطه با خود می دانید، خودتان را هم به خوبی می شناسید بنابراین درنگ نکنید و به آنچه در ذهن تان است جامه عمل بپوشانید.

فـال روزانـه - Daily Omen

دوره مهمی از زندگی خود را آغاز کرده اید و فرصت های زیادی برایتان فراهم است که حتی ممکن است از آنها بی خبر باشید. احساس کنید که باید به زندگی خود تغییراتی دهید اما فکر کردن به آن تنها گیج تان می کند. چیزهایی که هیچ فایده ای در زندگی برایتان ندارند را دور بریزید تا فضا برای ورود موفقیت های جدید باز شود. حال بهترین زمان برای درخشیدن است. پس از مدت ها انتظار، از شنیدن حرف های دل یکی از نزدیک ترین افراد زندگی تان احساس آرامش خواهید کرد. خودتان را برای شنیدن حقایق شیرین آماده سازید.