فال روزانه دوشنبه 95/05/11

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

پرتال اجتماعی واکنش: فال روزانه،دوست عزیزی که 11 مرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! تولد امسال شما می تواند عشق را به شکل تازه ای وارد زندگیتان کند. ممکن است ناگهان کسی وارد زندگیتان شود که از همان نگاه اول توجه شما را به خود جلب می کند. اگر با این احساسات درست برخورد کنید می توانید این عشق در نگاه اول را از احساسی زودگذر و غیر منطقی به رابطه ای تبدیل کنید که طی ماه های آینده دوام و ثبات بیشتری پیدا خواهد کرد. اگر هم متاهل هستید احساساتتان شکل تازه ای به خود گرفته و رابطه تان جان تازه ای خواهد گرفت. چنانچه قصد ایجاد تغییرات در زمینه حرفه ایتان را دارید از فرصت هایی که در پاییز برایتان به وجود خواهند آمد به درستی استفاده کنید تا بتوانید پیش از پایان سال ثباتی نسبی در کارتان به وجود بیاورید. چنانچه قصد ادامه تحصیل را دارید امسال موقعیت های خوبی برایتان به وجود خواهند آمد که به ثمر نشستن آنها خیلی هم ساده نخواهد بود و به تلاش بسیاری از جانب شما نیاز دارد.

فال

در حال حاضر آنقدر سرتان شلوغ است و آنقدر کار برای انجام دادن در زندگیتان هست که نمی دانید از کجا باید شروع کنید. در واقع شما باید پیش از آغاز هر کار جدیدی کارهای نصفه و نیمه تان را به انجام برسانید و پرونده آنها را ببندید. ولی اگر بخواهید چشم خود را به روی این واقعیت بسته و از زیر بار مسئولیت شانه خالی کنید به زودی خواهید دید که باید همه کارها را از اول شروع کنید و به این صورت زمان بسیاری را از دست خواهید داد. وقتی کاری را برای اولین بار انجام می دهید باید به خودتان اجازه و فرصت خطا کردن را بدهید. هر تازه کاری ممکن است اشتباه کند و ترس از اشتباه کردن اصلا منطقی نیست و تنها انگیزه شما برای یادگیری را از بین می برد.

فال

امروز یک نفر که برای شما از جذابیت بسیار بالایی برخوردار است می تواند شما را به سادگی از مسیر اصلیتان منحرف کند، ولی با کمی اراده و کنترل نفس می توانید به این وسوسه جواب منفی بدهید. اگر بیش از اندازه تسلیم احساسات خود بشوید به زودی از کارهایی که کرده اید پشیمان خواهید شد. در واقع هرکاری که اکنون انجام می دهید، حتی اگر در حال حاضر به نظرتان کوچک و بی اهمیت باشد، می تواند اثرات بسیاری روی زندگی شما داشته باشد. اگر آمادگی های لازم را داشته باشید خواهید توانست بی آن که جا زده و میدان را خالی کنید، با آرامش و خونسردی تمام منتظر هر گونه مشکلات احتمالی باشید.

فال

امروز شما از انجام هر کاری که خارج از روند عادی کارهایتان باشد هراس دارید و به دقت مواظب تک تک حرکات خودتان هستید. به طور عادی شما از برقرار کردن ارتباط با افراد تازه و یا آغاز پروژه های جدید لذت می برید اما حالا بیش از همیشه احتیاط می کنید و دست به عصا راه می روید. این وضعیت هر بدی که داشته باشد این مزیت را برای شما دارد که کمک می کند به رابطه عاطفیتان ثبات بیشتری ببخشید. در حال حاضر ریسک های حساب شده خیلی منطقی هستند و به شما کمک می کنند بدون از دست دادن چیزی عشق، امید و مادیات را وارد زندگیتان بکنید. گاهی کمی ترسیدن نشانه عقل است و شجاعت شما را به هیچ عنوان زیر سوال نمی برد.

فال

شما دارید تلاش می کند که روند روزانه کارهایتان را به ثبات برسانید  و از این طریق پیشرفتی قابل توجه داشته و به اهدافتان تا جای ممکن نزدیک شوید. ذهنتان امروز به طور قابل توجهی منظم کار می کند و می توانید حتی با وجود درگیری های احساسی و نبرد قدرتی که دارید، کارهای بسیاری را همراه با موفقیت به انجام برسانید. خوشبختانه صداقت و وجدان کاری شما در حال حاضر  برایتان از هر چیزی مهمتر است و کمک بسیاری می تواند به شما بکند. حتی اگر به طور موقت تصمیم بگیرید از زیر کار شانه خالی کرده یا تنبلی کنید خیلی زود خواهید دید که این کار با شخصیت شما جور در نمی آید و نمی توانید اینطور ادامه بدهید.

فال

تصمیم های مهم و بنیادی که این اواخر در رابطه با زندگیتان گرفته اید امروز با مجموعه ای از جنبه های بسیار مثبت مورد تایید مجدد قرار می گیرند و یک بار دیگر از صحت انتخاب هایتان مطمئن شده و با قدرت و اراده بیشتری برای به دست آوردن خواسته هایتان تلاش خواهید کرد. امروز شمامی توانید خیلی راحت به کارهایتان نظم و ترتیب ببخشید و با صبوری و اعتماد به نفس پیش بروید. شما برای مدتی وقت خود را به بازیگوشی گذرانده و از این کار به اندازه کافی لذت برده اید، حالا دیگر وقت آن رسیده است که رویکردی را انتخاب کنید که اثراتی پایدار داشته و شما را به آن نتیجه ای که دنبالش هستید برساند. انرژی خود را برای انجام کارهای بیهوده و بی نتیجه هدر ندهید!

فال

به نظر می رسد که وقت تفریح و لذت فرا رسیده و شما می خواهید در کمترین زمان بیشترین لذت ممکن را از زندگی ببرید، ولی در واقع می دانید که باید از صبح زود در محل کارتان حاضر باشید و وظایفتان را به انجام برسانید. با این همه اگر بتوانید به کارتان عشق بورزید و در کنار آن کمی قدرت تخیلتان را به کار بگیرید می توانید کار را برای خودتان تبدیل به تفریح کرده و از انجام آن بیشترین لذت ممکن را ببرید. سعی کنید کارهایتان را به صورت گروهی انجام داده و اوج خلاقیت خود را به کار بگیرید تا هم کارتان را با تفریح همراه کرده باشید و هم نتایح بهتری به دست بیاورید. با این روش بعدازظهر امروز به اندازه کافی انرژی خواهید داشت که زمانی را هم به عشقتان اختصاص بدهید.

فال

حالت دمدمی مزاج فعلی شما به خاطر بیخیال بودن و یا اهمیت ندادن شما به اطرافتان نیست، بلکه تنها دلیل آن این است که ذهنتان به شدت درگیر پردازش گزینه های مختلفی است که پیش رو دارید. شاید به تازگی تجربه ای فوق العاده را پشت سر گذاشته باشید که در آن موفق شده بودید خودتان را از محدودیت های اجتماعی رها کنید، ولی در شرایط فعلی نمی توانید مجددا از این روش فوق العاده استفاده کنید. شما در درگیری بین قلب و مغزتان گرفتار شده اید و نمی دانید چه باید بکنید. به خودتان کمی فرصت بدهید تا افکار و احساساتتان به ثبات برسند. رابطه تان با عشقتان دچار رکود شده؟ فرمول کار را که بلد هستید؟! شام رمانتیک و تنها ماندن با یکدیگر!

فال

امروز روز فرصت های پنهان است؛ اگر احساس می کنید این اواخر موقعیتی برای بروز خلاقیتتان نداشته اید حالا وقت آن رسیده که به دقت موقعیت های احتمالی را سنجیده و از آنها استفاده کنید. اجازه ندهید که دیگران با حرف هایشان شما را از تصمیمات و باورهایتان منصرف کنند. وقتی از افکار و انتخاب هایتان مطمئن هستید هیچ لزومی ندارد که وقت خودتان را با نگرانی در مورد تردیدهایی کوچک هدر کنید. فرض را بر این بگذارید که اعتقاداتتان درست هستند اما حواستان را خوب جمع کنید و همه جوانب را در نظر بگیرید. ممکن است امروز با یک نفر آشنا شوید که اثرات بسیاری روی شما و زندگیتان خواهد گذاشت. معلوم نیست، حتی شاید تبدیل به عشق زندگیتان شود!

فال

امروز تمایل زیادی به تفریح و لذت بردن از زندگیتان دارید و ممکن است در این راه کمی زیاده روی کنید، ولی اگر می خواهید مجبور به پرداخت بهایی سنگین برای این کار نشوید بهتر است کمی خودتان را محدود کنید و حد و مرزهایی برای خودتان و کارهایتان مشخص کنید. شخص یا چیزی که امروز ناگهان توجه شما را به شدت به خودش جلب کرده است ممکن است آنقدرها هم که الان فکر می کنید ارزشمند نباشد، بهتر است کمی سعی کنید که مثل آدم بزرگ ها رفتار کنید و اسیر احساسات زودگذر و غیر منطقی خود نشوید. اگر می بینید کسی که دوست دارید عصبی است و دنبال دعوا می گردد شما کمی کوتاه بیایید و به او کمک کنید آرامش خود را دوباره به دست بیاورد.

فال

لباس هایی که می پوشید یا مدل موهایتان آنقدرهایی که فکر می کنید روی امروزتان تأثیری نخواهند داشت؛ آنچه از اهمیت بالاتری برخوردار است نگرشی است که تصمیم می گیرید داشته اشید. اگر بتوانید رفتاری همراه با اعتماد به نفس اما متواضعانه و عاری از تکبر بیهوده داشته باشید پیشرفت واقعی را به چشم خود خواهید دید. مهارت های سازمانی شما در حال حاضر در بیشترین سطح کارایی ممکن قرار دارند و اگر اراده و پشتکار خود را به خوبی به کار بگیرید این انرژی را بیهوده از دست نخواهید داد. تلاش و کوشش شما از چشم کسانی که باید شاهد این زحمات شما باشند مخفی نخواهد ماند و اثرات پایداری روی وضعیت حرفه ای شما خواهد گذاشت.

فال

ارائه اهدافتان به صورت منسجم شانس رسیدن شما به موفقیت را افزایش خواهد داد. در حال حاضر شما این امکان را دارید که از تجربه های قبلیتان حداکثر استفاده را ببرید. اگر سعی کنید کارهایی را انجام دهید که نتایجی پایدار دارند آنچه می خواهید را به دست خواهید آورد. رسیدن به قله کاری زمانبر است، ولی بهترین راه برای صرفه جویی در وقت و رسیدن به هدف این است که همین حالا برای ادامه مسیرتان برنامه ریزی کنید و بر اساس نقشه تان راهتان را ادامه دهید. اگر بتوانید کمی ریسک کنید می توانید یک پروژه خوب را تبدیل به موقعیتی عالی کرده و پاداشی خیلی بهتر از آنچه انتظار دارید را به دست بیاورید.

فال

امروز شما سلطان دنیای خودتان هستید و حسی قوی از هویت شخصی خود دارید. خوشبختانه شما تمایل بسیار شدیدی دارید که هر کاری را که به رسیدن شما به اهدافتان کمک می کند انجام دهید. به همین دلیل هم می توانید خودتان را از بحث های بیهوده ای که وقتتان را هدر می دهد دور نگه داشته و کارهایتان را اولویت بندی کرده و به انجام مسئولیت هایتان بپردازید. داشتن یک برنامه منسجم و حساب شده که حواس پرتی ها را به حداقل میزان ممکن برساند شما را قادر می سازد از موضع قدرت رفتار کرده و تحسین و احترام دیگران را به دست بیاورید. بالاخره بعد از مدت ها می توانید نفس راحتی کشیده و دیگر نگران مسائل مالی و اقتصادی نباشید.