فال روزانه دوشنبه 95/05/18

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

پرتال اجتماعی واکنش: فال روزانه،دوست عزیزی که 18 مراد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال فرصت هایی فوق العاده برای تجربه و یادگیری در تمامی زمینه های زندگیتان برای شما فراهم خواهد شد. این که این تجربه ها سخت یا آسان باشند کاملا به خود شما بستگی دارد. هرچقدر برای پذیرش تغییرات و تجربه های تازه ذهنی بازتر داشته و انعطاف پذیرتر باشید جریان زندگی برایتان ساده تر و بی دردسرتر خواهد بود. تا آبان ماه خواهید توانست آموخته هایتان را به خوبی درک کرده و حتی آنها را با دیگران به اشتراک بگذارید. این مسئله باعث خواهد شد به ویژه در محل کارتان پیشرفت هایی قابل توجه داشته باشید. در دی ماه روی اولویت هایتان و کارهایی که باید انجام دهید متمرکز شده و بقیه کارها را به وقت دیگری واگذار کنید. در اسفند ماه کسی که نسبت به شما علاقه زیادی دارد برایتان جذاب خواهد شد. از فروزدین ماه تا آخر سال سرتان بسیار شلوغ خواهد بود  و سرشار از احساسات رمانتیک و عاشقانه خواهید بود. تا می توانید از زندگی لذت ببرید.

فال متولدین

شاید شما پیش خودتان فکر کنید که برای کمک کردن به دیگران و مهربان بودن با آنها دارید از مسیر اصلی خودتان منحرف می شوید و برنامه های خودتان را بهم می ریزید، ولی نظر آنها در مورد رفتار شما می تواند کاملا متفاوت باشد. نیت شما هر چقدر هم که خیر باشد رفتار تند شما باعث می شود که رفتارتان به نظر بقیه از روی بی توجهی و یا حتی توهین آمیز باشد. کمی سیاست در رفتارتان تنها چیزی است که برای برقراری ارتباط بهتر با اطرافیانتان به آن نیاز دارید. این که حرفتان را چگونه می زنید خیلی مهمتر از چیزی است که می گویید. حتما به خواب هایی که می بینید فکر کنید، حتی اگر در نگاه اول به نظر مسخره و خنده دار باشند.

فال

با وجود این که ممکن است عملکرد کاری شما افراد زیادی را تحت تأثیر قرار دهد و برنامه های خیلی ها به کارهای شما بستگی داشته باشد، باید حتما این نکته را در نظر داشته باشید که بین کار و تفریح و استراحت تعادل برقرار کنید. توجه به رفاه و آسایش شخصیتان به اندازه پیشرفت حرفه ایتان و حتی شاید بیش از آن اهمیت دارد و شما را قادر می سازد در دراز مدت بی آن که خسته شوید و از ادامه راه باز بمانید بتوانید مسیرتان را به سوی رسیدن به اهداف خود ادامه دهید. برای رسیدن به هیچ چیزی تقلای بیش از حد نکنید، هر وقت که زمان مناسب فرا برسد به طوری جادویی همه چیز روبراه خواهد شد و به خواسته خود خواهید رسید.

فال

امروز هر چیزی به غیر از کار کردن توجه شما را به خود جلب می کند و برایتان جذاب و هیجان انگیز است، به همین دلیل هم به فکر تمام راه های ممکن برای فرار از کار کردن هستید. با این حال احتمال این که بتوانید از زیر کارهایتان شانه خالی کنید خیلی کم است و باید وظایفتان را انجام دهید. اگر می خواهید زودتر کارهایتان تمام شوند و بتوانید به کارهایی که دوست دارید برسید بهتر است از صبح خیلی زود دست به کار شوید تا در اسرع وقت کارهایتان را تمام کنید. تمرکز کردن روی کارهایتان می تواند بسیار دشوار باشد، پس هر وقت دیدید ذهنتان دارد جای دیگری می رود خیلی سریع آن را تحت کنترل دربیاورید. در غیر این صورت تمام کردن کارهایتان ساعت ها طول خواهد کشید.

فال

تغییراتی ناگهانی که در برنامه هایی که برای امروزتان داشته اید پیش می آیند ناگهان شما را دچار نگرانی و استرس خواهند کرد و کمی طول می کشد تا بتوانید آرامش خود را مجددا به دست بیاورید و کنترل کارها را در دست بگیرید. با این حال واکنش شما به فشارهای کاری امروز فوق العاده خواهد بود و با وجود این که شرایط کیهانی افکار مربوط به گذشته را در وجودان زنده کرده اند خیلی خوب روی کارهایی که باید انحام دهید تمرکز می کنید و از پس انجام آنها برخواهید آمد. اگر تسلیم ترس هایی که از گذشته در وجودتان برجای مانده اند نشوید و از آنها درس عبرت بگیرید خواهید توانست آینده ای خیلی بهتر برای خودتان بسازید.

فال

امروز دلتان می خواهد احساسات عاشقانه ای که در وجودتان هست را با کسانی که دوست دارید به اشتراک بگذارید، اما متاسفانه بازخوردی که انتظار دارید را دریافت نخواهید کرد. طرف مقابلتان ممکن است به هر دلیلی، که شاید حتی هیچ ارتباطی با شما پیدا نمی کند، آمادگی پرداختن به مسائل عاطفی را نداشته باشد و نتواند یا نخواهد پاسخ احساسات عاشقانه شما را بدهد. منتظر این که جوابی که می خواهید را دریافت کنید نمانید و احساساتتان را بدون هیچ چشم داشتی بیان کنید، دیر یا زود معجزه قلبتان را خواهید دید. امروز مهمانی ناخوانده به دیدارتان خواهد آمد که حرف های جالبی برای گفتن دارد و ساعات خوبی را با هم خواهید گذراند.

فال

امروز باید بیش از آن چیزی که در حالت عادی ترجیح می دهید ریسک کنید تا موضع خود را به دیگران نشان دهید. متاسفانه ممکن است با بیان احساساتتان مورد مخالفت یا حتی تمسخر قرار بگیرید ولی اتفاقی فوق العاده در انتظارتان است که ارزش تحمل این لحظات ناخوشایند زودگذر را دارد. شما اگر بخواهید می توانید بسیار تأثیرگذار باشید و کاری کنید که دیگران با دقت به گفته هایتان گوش فرا دهند، پس پیامتان را با دقت و احتیاط انتخاب کنید. اگر شخص جدیدی وارد محیط کار، محله و یا کلاستان شده است که توجه شما را به خود جلب کرده و دوست دارید بیشتر در مورد او بدانید امروز روز خوبی است که پا پیش گذاشته و سعی کنید با او ارتباط برقرار کنید.

فال

با وجود این که دوستان و همکارانتان به خوبی می توانند ببینند که پشت ظاهر آرام شما چه خبر است، با این حال هنوز هم نمی توانند تشخیص دهند که چه احساسات شدیدی را دارید پشت این دیوار خود ساخته ای که به دور خودتان کشیده اید مخفی نگه می دارید. بهتر است احساسات خود را در چارچوب قوانین و مقررات اجتماعی بیان کنید. احترام گذاشت به افکار و فرهنگ های مختلف افق دید شما را گسترش خواهد داد و شما را قادر خواهد ساخت که درک بهتری از دنیای اطرافتان داشته باشید. امروز ناگهان یک جایزه یا هدیه ناگهانی، یا حتی یک پیشنهاد کاری پیش بینی نشده که به کسب درآمد بیشتر برای شما کمک می کند باعث خوشحالیتان خواهد شد.

فال

امروز دلتان می خواهد در دنیای شبکه های اجتماعی وقت زیادی را همراه با کسانی که افکار و نظراتی شبیه به خودتان دارند بگذرانید، ولی متاسفانه باید یادتان باشد که کارهای زیادی در دنیای واقعی برای انجام دادن دارید که اجازه این کار را به شما نمی دهند. بهر حال داشتن روابط اجتماعی در دنیای واقعی و با افرادی که قابل لمس تر از یک عکس پروفایل هستندبرای شما بهتر است. به ترس های خود و احساس عدم امنیت در حضور دیگران غلبه کنید و خودتان را با اعتماد به نفس و همان طوری که هستید به دیگران نشان دهید. باور کنید نتیجه ای که خواهید گرفت تمام نگرانی هایتان را از میان خواهد برد و به شما کمک خواهد کرد جای واقعی خودتان را در اجتماع پیدا کنید.

فال

امروز پیدا کردن هدفتان در زندگی ناگهان برای شما اهمیت ویژه ای پیدا کرده است و به رویاهایتان فکر می کنید. خبر خوبی که برایتان داریم این است که شما خودتان را به خوبی می شناسید، برنامه ای مناسب رشد و ترقی دارید و احساس می کنید که هیچ چیزی نمی تواند جلوی شما را بگیرد. فقط باید حواستان باشد که یا سرعتی منطقی پیش بروید؛ در غیر این صورت خیلی زود خسته خواهید شد و درست زمانی که به انرژی زیادی نیاز خواهید داشت دیگر چیزی برایتان باقی نمانده است. به خواب هایی که می بینید و افکاری که به ذهنتان خطور می کنند اهمیت بدهید و حتی آنها را در یک دفتر مخصوص بنویسید؛ با بررسی آنها به چیزهای مهمی پی خواهید برد.

فال

با وجود این که برنامه کارهایتان کاملا مشخص است و دارید با تمام وجود برای رسیدن به قله تلاش می کنید، امروز ممکن است به یک باره متوجه شوید که لقمه ای بزرگ تر از دهانتان برداشته اید! به جای این که خودتان را برای رسیدن به اهداف غیر منطقی خسته کنید بهتر است عاقلانه رفتار کرده و پیش از آن که شرایط مجبورتان کنند، خودتان برنامه ها و اهدافتان را با توانایی ها و امکانات خود هماهنگ کنید. البته ابن اصلا بدان معنا نیست که باید خودتان را دست کم گرفته یا به خاطر این که به آن هدف بزرگی که در سر داشته اید نرسیده اید انگیزه تان را از دست بدهید؛ کافی است مرحله به مرحله پیش بروید تا بتوانید به بزرگ ترین اهداف هم برسید.

فال

تمام هوش و حواستان پیش فرصت های فوق العاده ای است که پیش رویتان قرار دارند و نمی توانید به هیچ چیز دیگری فکر کنید. با این حال تعداد کارهایی که می خواهید انجام دهید آنقدر زیاد است که نمی توانید یک مسیر را انتخاب کرده و همان را در پیش بگیرید. این وضعیت باعث می شود که نتوانید هیچ یک از کارهایی که می خواهید را به درستی انجام دهید و نتیجه مطلوبی بگیرید. بهتر است تعداد اهدافتان را محدود کنید تا بتوانید به خواسته هایتان برسید؛ در دنیای واقعی همه چیز دقیقا همان طوری که در فکر و خیالمان می بینیم پیش نمی رود. به هر حال با اراده و پشتکاری که شما دارید با یک اولویت بندی صحیح می توانید به اهداف خود برسید.

فال

امروز اگر روابطتان با دیگران روبراه باشند همه چیز برایتان خوب و خوشایند خواهد بود. اما اگر احساسات ناگفته فضا را سنگین کنند تمرکز کردن روی کارهایی که باید انجام دهید برای شما به امری غیر ممکن تبدیل خواهد شد. همه اطرافیانتان خواهند فهمید که یک جای کار اشکال دارد و این شما هستید که باید این وضعیت را برطرف کنید. خوشبختانه آگاهی شما اولین قدم برای بازگشت به مسیر صحیح خواهد بود. برای مقابله با مشکلاتی که روبرویتان قرار گرفته اند از منطق خود که در حال حاضر خیلی فعال هم هست استفاده کنید. تمامی گزینه های پیش رویتان را در نظر گرفته و بهترین آنها را انتخاب کنید. بدون نگرانی هر کاری از دستتان بر می آید را انجام داده و با اطمینان منتظر نتیجه کارتان باشید.