فال روزانه دوشنبه 95/06/01

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

پرتال اجتماعی واکنش: فال روزانه،دوست عزیزی که 1 شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال برایتان سالی همراه با فعالیت های اجتماعی زیاد است و شما دوستان بسیار زیادی پیدا خواهید کرد و از زندگی و دوستانی که در اطرافتان دارید لذت خواهید برد. شما آرامتر هستید و نسبت به نیازهای دیگران حساسیت بیشتری دارید. همچنین امسال زمان خوبی برای پرداختن به مسائل معنوی و مذهبی خواهد بود. شاید با خودتان فکر کنید که علاقه چندانی به این کار ندارید، اما باور کنید یا نکنید پرداختن به این موضوعات تمامی جنبه های دیگر زندگیتان، از کار و کسب درآمد گرفته تا عشق و روابط عاطفیتان را تحت تأثیر قرار خواهد داد. اکنون برای شما به هیچ عنوان وقت تنبلی و خوشگذرانی های بیش از حد نیست. شاید بعضی وقت ها خسته شوید، احساس تنهایی کنید و حس کنید که دیگر نمی توانید ادامه دهید ولی یادتان باشد که پایان شب سیه سفید است و این زحمات شما بی نتیجه نخواهند ماند.

فال متولدین

امروز شما آنقدر روی انجام کارها به بهترین شکل ممکن تمرکز می کنید که ممکن است در جزئیات غرق شده و با مشغول کردن خودتان با کارهای کوچک و نه چندان با اهمیت از اصل قضیه غافل شوید. به همین دلیل هم باید بسیار دقت کنید که در عین پرداختن به جزئیات در رفتار و عملکردتان اعتدال را رعایت کنید. اکنون زمانی فوق العاده برای بهبود بخشیدن به مهارت های قبلیتان و کسب دانش و مهارت های جدید است. اگر در محل کارتان مورد تشویق قرار گرفتید گمان مبرید که دیگر به نتیجه مطلوبتان رسیده اید و می توانید بیخیال باشید، برعکس باید تلاشتان را بیشتر کنید تا بتوانید هرچه سریعتر پله های ترقی را طی کنید.

فال ماه ها

این که برای انجام کاری اطلاعات کافی در رابطه با آن را جمع آوری کنید خیلی خوب است، اما نباید آنقدر غرق کسب اطلاعات کافی در مورد آن شوید که از اصل کار باز بمانید و عملکرد خوبی از خودتان نشان ندهید. این که شما تا این حد به مسئولیت ها و وظایفی که به عهده تان گذاشته شده است اهمیت می دهید قابل تحسین است، با این حال حتما باید زمانی را هم به خودتان اختصاص دهید. شما زندگی نمی کنید که کار کنید، بلکه کار می کنید که زندگی کنید، پس از زندگی غافل نشوید. کارهایتان را هیچ گاه نیمه کاره رها نکنید، یا کاری را شروع نکنید و یا اگر شروع کردید تا آخر راه پیش بروید. این موضوع به ویژه در مورد روابط عاطفیتان صدق می کند.

فال

پرداختن به روابطی که با خانه و خانواده تان دارید می تواند احساسات و افکار ضد و نقیضی را در بر بگیرد، با این حال شاید بهتر باشد در پرداختن به مسائل خانوادگی بیشتر به احساساتتان گوش فرا دهید تا آنچه عقلتان به شما حکم می کند. این که شما برای انجام کارهای مختلف شور و هیجان دارید خیلی خوب و قابل تحسین است، اما باید متوجه مرز بین شور و هیجان و بیش فعالی را تشخیص دهید! انرژیتان را به بهترین نحو ممکن به کار بگیرید و بیش از اندازه خودتان را خسته نکنید، هنوز خیلی تا آخر هفته باقی مانده است. به جای این که به دنبال ماجراهای تازه باشید کمی برای استراحت و تمدد اعصابتان وقت بگذارید، روزهای باقی مانده از این هفته خیلی شلوغ خواهند بود.

فال

با وجود این که خودتان فکر می کنید سرتان خیلی شلوغ است، به زودی کارها و مسئولیت هایتان حتی از این بیشتر نیز خواهند شد و حتی وقت کافی برای سر خاراندن هم نخواهید داشت. با این حال اگر بتوانید با وجود تمام  سختی ها خودتان را با این موج همگام و هماهنگ کنید و تعادل زندگیتان را با وجود این همه کار و مشغله حفظ کنید پیشرفت شغلی بی شک در انتظارتان خواهد بود. فکر نکنید هر فرصتی که سر راهتان قرار می گیرد را باید مورد امتحان قرار بدهید، گزینه های پیش رویتان را به دقت مورد بررسی قرار دهید و عاقلانه و پس از تحقیق و مطالعه کافی انتخاب کنید تا فردا از آنچه انجام داده اید پشیمان نشوید.

فال دوشنبه

بهترین راه برای همکاری و کنار آمدن با کسانی که عقاید و نظراتی متفاوت از شما دارند این است که خلاقیت ذهنی خود را با کمی بی طرفی و قضاوت صحیح همراه کنید. امروز زمان خوبی است تا پیش از آن که خیلی دیر شود و کنترل کارها از دستتان خارج شود به مسائل اقتصادی که به توجه فوری شما نیاز دارند رسیدگی کنید. البته که صرفه جویی و بودجه بندی کمک زیادی به شما کمک می کنند، اما پیدا کردن راه هایی برای کسب درآمد بیشتر و یادگرفتن مهارت های جدید می توانند در دراز مدت بسیار مفیدتر واقع شوند. آنقدر سرتان را با تلاش برای بهتر کردن خودتان و پیشرفت در زندگیتان گرم کنید که وقتی برای انتقاد کردن و قشاوت درباره دیگران نداشته باشید!

فال

شاید فکر کنید که دیگر چیزی نمانده است تا به راحتی و آرامش برسید و بخواهید خودتان را با یک پرش بلند به خط پایان این ماراتون پرتنش که این اواخر داشته اید برسانید. با این حال این حرکت عجولانه و از روی بی فکری می تواند برایتان گران تمام شود و نیروهایی در کار هستند که شما از آنها غافل هستید. به جای این که به زور بخواهید پیشرفت کنید باید سعی کنید هر چند آرام اما با احتیاط پیش بروید. اگر گزینه های فراوانی که جلوی رویتان قرارگرفته اند شما را دچار تردید کرده اند سعی کنید یکی یکی آنها را در نظر گرفته و آنهایی که به کارتان نمی آیند را حذف کنید تا بتوانید از میان گزینه های باقی مانده بهترین انتخاب را داشته باشید.

فال دوشنبه

امروز سعی کنید کمی از اجتماع شلوغ و پرهیاهوی اطرافتان فاصله گرفته و به خودتان بپردازید. این ماه فعالیت ها و کارهای زیادی در انتظار شما هستند و سرتان تمام مدت شلوغ خواهد بود، پس بهتر است با پرداختن به مسائل معنوی کمی در وضعیت روحی و روانی خود تعادل ایجاد کنید. البته این بدان معنا نیست که می توانید کلا بیخیال کارها و وظایفتان شوید و مسائل مهمی هستند که به رسیدگی و توجه شما نیاز دارند. اگر زحماتی که برای اطرافیانتان می کشید و لطف هایی که در حق آنها می کنید بی جواب باقی می مانند وقت آن رسیده است که کمی تغییر رویه بدهید. یک رابطه سالم رابطه ای است که در آن احترام و حمایت دوجانبه وجود داشته باشد.

فال

حتی اگر برنامه هایتان هنوز کاملا مشخص نباشند و از کارهایتان اطمینان کاملی نداشته باشید هم آینده ای درخشان تر از آن چه خودتان فکر می کنید در انتظار شما است. نگرانی های شما در رابطه با زندگی و آینده تان شدیدتر شده اند، اما خوشبختانه می تواند به ندای درونتان برای پیدا کردن راه درست اعتماد کنید. گوش کردن به آنچه حس درونیتان به شما می گوید، کمک خواهد کرد تا از برداشتن قدم های بلند و ناگهانی خودداری کرده و با احتیاط و آگاهانه پیش بروید. اگر تغییرات را بپذیرید و خودتان را با آنها هماهنگ کنید در کوتاه ترین زمان ممکن چنان پیشرفت قابل توجهی خواهید داشت که خودتان را هم شگفت زده خواهد کرد.

فال

امروز ایده های بسیار نبوغ آمیز به صورت کاملا ناگهانی به سرتان خواهند آمد، با این حال در حال حاضر پرداختن به وظایف و مسئولیت هایی که دارید خیلی منطقی تر و نتیجه بخش تر است و علاوه بر افزایش مهارت هایتان به شما کمک می کند تا مورد توجه مافوق خودتان قرار بگیرید و اوضاعتان در محل کارتان بهتر شود؛ پس هر چند تمرکز کردن روی کارتان سخت به نظر می رسد توضیه می شود تمام تلاشتان را در این راه بکنید. اگر دلتان می خواهد مسیر کاملا متفاوت و جدیدی به زندگیتان بدهید که شما را به رویاهایتان خواهد رساند باید پیش از هر کاری زمینه لازم را برای این تغییر جهت فراهم کرده و مهارت های لازم را کسب کنید.

فال

امروز همان فردایی است که منتظرش بودید پس توانایی هایتان را به کار بگیرید و آستین هایتان را برای تحقق بخشیدن به رویاهایتان بالا بزنید. شما آماده هستید تا به راحتی جزئیات سفر پیچیده ای که برای رسیدن به اهدافتان در پیش رو دارید را برنامه ریزی کنید. همچنین می توانید نقش یک معلم و پیشوای خیلی خوب را برای کسانی داشته باشید که خودشان از تجربه ها و مهارت هایی که شما دارید بهره ای نبرده اند. خودتان را با همه موقعیت های خوبی که در دسترس دارید درگیر نکنید، وگرنه وقت و انرژی کافی برای به نتیجه رساندن همه آنها را نخواهید داشت. به حرف قلبتان گوش کرده و بهترین انتخاب را انجام دهید.

فال

شما باید انعطاف پذیری لازم را داشته باشید تا بتوانید برنامه ریزی برای آینده را رها کرده و به مسئله ای که در حال حاضر باید به آن پرداخته شود رسیدگی کنید تا با این کار همراهان و حامیان بیشتری برای خود بیابید. اگر واقعیت های دنیای اطرافتان با انتظارات و خواسته های شما همخوانی ندارد نباید دیگران را مقصر بدانید، بهتر است به جای سرزنش کردن دیگران خودتان سعی کنید دنیا را همان طوری که خودتان می خواهید باشد بسازید. اگر چیزی باعث ناراحتیتان شده است بی دلیل با عشقتان بداخلاقی نکنید، او دقیقا نمی داند چه چیزی باعث ناراحتی شما شده است. یا سفره دلتان را پیش او باز کنید و یا مواظب رفتارتان باشید!

فال

امروز روابط شما با دیگران در مرکز اهمیت قرار دارند و این فرصت خیلی خوبی است تا به مشکلات و مسائل حل نشده موجود در روابط خود با دیگران بپردازید و سنگ هایتان را با آنها وا بکنید. ممکن است ناگهان ایده خیلی خوبی به سرتان بزند که شدیدا برای شما الهام بخش نیز هست، اما قبل از عملی کردن این ایده باید به آن فکر کنید و ببینید که آیا واقعا مفید است یا تنها یک ایده دیوانه وار زود گذر است. امروز ممکن است از روی حس وظیفه شناسی فکر کنید که باید برای یکی از اعضای خانواده و دوستانتان کاری را انجام دهید. سعی کنید اگر کسی راه خودش را گم کرده و در مورد این که کجای این دنیا ایستاده و چه باید بکند دچار بحران شده است کمک کنید.